Kącik Ujeżdżenia

ciekawe czy na śk będzie jakaś relacja na żywo. skoro ze skoków są to czemu z ujeżdżenia miałoby nie być, jak sądzicie?
z tego, co kojarze SK zapowiadal relacje
będzie w sobotę i niedzielę. Jest info na stronie skj
dziękuję, musiałam przeoczyć  🤦
lostak   raagaguję tylko na Domi
11 kwietnia 2011 21:42
Ja przyznam, że liczę na Mamcię i Tequilkę  😎 które wracają po dłuższej przerwie.

Ale trzeba przyznać że w tym roku seniorzy mocno obstawieni są, więc zapowiada się bardzo ciekawie.

Lostak, widziałam Cię w sobotę w Podkowie, czy miałam zwidy?


wszystko z Toba w porzadku.  bylam w podkowie z moja 10letnia podopieczna na derino.  2mce w L2 i 4te w P1, z mojej winy, bo zle ja nauczylam czworoboku i miala pomylke.  gdyby nie to, bylaby 2ga.  moja dzielna dziewczynka🙂
Wergeel, a Ty czemu sie nie wybrałaś?
spokojnie, spokojnie, jeszcze mam trochę rzeczy do dopracowania, w przyszłym roku 😀
poza tym z Wro to za straszny kawał drogi żeby tyły obstawiać :P
A do Radzionkowa jedziesz?
epka chyba pooglądać :P takie plany to za rok mam. a w tym roku, w tym terminie jadę Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych, powrót do studenckich czasów 😀😀
oo wergeel wynalazłaś wehikuł czasu? 😉 Najpierw runda młodych jeźdźców, teraz AMP, zdradź jak to zdrobić, ja chce wrócić do juniora  :kwiatek:
rtk, ale ty chyba studenckie tez możesz jechać, więc nie kokietuj...
rtk - studia doktoranckie 😀  🏇

a poza tym pomyliłam się -> w tym terminie nie MPSzW tylko majówka w Kliczkowie!!!! (gdzie się wybieramy ekipą skokowo-pingwiniarską) wiedziałam, że coś w tym terminie planowałam tylko troche mi się pokeciły imprezy :P
epk, czytaj uważnie, ja nie chce jechać studenckich zawodów tylko juniorskie 😉

tia, dla dzieci pojedź poniakowe :P, tylko kobyle skróć nóżki...
no wiec.. bylam na hali i pospacerowalam trochu. jest LEPKO - i ja i (niekuty!!!) kon mielismy wychodzac obcasy. na rozprezalni poki co 'podloze' polane woda i nic wiecej - weszlam, nozki sie ogierowi rozjechaly (autentycznie!) o pol metra... wiec wyszlam czympredzej..
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
12 kwietnia 2011 12:38
ale może jak zabronują dobrze to będzie OK
magda a gdzie w końcu będzie rozprężalnia bo już słyszałam kilka wersji?
My już od jutra jesteśmy na hipo, mam nadzieję że podłoże będzie ok
mtl   I M Equestrian
12 kwietnia 2011 20:43
[quote author=paa link=topic=11.msg971720#msg971720 date=1302511078]
Ktoś ma okazję obserwować klinikę z Wojciechem Markowskim? Mile widziane refleksje i uwagi.


Ktoś ma okazję uczestniczyć w klinice 😎 🏇
[/quote]


http://swiatkoni.pl/news-download/2960-2917.html
z tego, co sie orientuje to otwieraja przejscie i rozprezalnia ma byc na malej hali (lustrzanka) i naprawde, na niej bylo dzis dramatycznie zle. fakt - nie bylo przebronowane, ale nie wiem czy to cos da.
na duzej hali natomiast przebronowanie moim zdaniem nic nie da - i tak sie bedzie lepilo.
Jasiek póki co pierwszy w juniorach, trzymamy kciuki, żeby się to nie zmieniło !!! 😅
o to fajnie 🙂 a kto jeszcze nie wystartowal?
Arimona, może się zmienić z tego względu, że są to zawody trzydniowe :P Klasyfikacja następuje trzeciego dnia 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 kwietnia 2011 15:25
Byłam na trochę, ale focić się nie dało. I tylko jeden pan się na zewnątrz rozprężał =(
Aaa ja myślałam ze na bieżąco masz wyniki i ze jeszcze sie nie skonczyly dzis.  😉
Arimona, na bieżąco 🙂 po pierwszym konkursie 🙂
mtl   I M Equestrian
15 kwietnia 2011 17:48
są gdzieś wyniki?
mtl:

http://www.dressage.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1304&Itemid=45

edit. czy ktoś wie dlaczego Pegasus nie wystartował? 🙁
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
15 kwietnia 2011 18:04
Jeśli ktoś miałby zdjęcia siwego kucyka Diablo, który startuje pod Wiktorią Basiejko byłabym strasznie zobowiązana jeśli ktoś by je tu wstawił  :kwiatek: Mała, siwa kuleczka 😉
Moon   #kulistyzajebisty
15 kwietnia 2011 18:19
Co do focenia to jeszcze jak cię mogę było na rozprężalni, jak słonko wyszło, chociaż tło obskurne strasznie.
I nikt więcej nie chciał się rozprężać na dworze, bóóó....


Słuchajcie,nie wiecie od jakiej matki jest ten Emol, Natalii Kozłowskiej?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się