Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

Gajewniki ZO-D i ZO-B...na ZO-D bede sie stazowac sedziowsko🙂
Notarialna duzo koni w LKJ?
sa juz gdzies jakies wyniki czy cosik?
ciekawe jak poszlo dziewczynom od nas ze stajni.
a Napoleonska wiadomo 🏇wreszcie bede mogla jechac kiedy chce i wracac tez- bo swoim autem- wreszcie!!
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
12 czerwca 2010 13:40
Karluuuuś, a dużo ludzi będziesz miała w aucie? 😀
Koni w ŁKJ średnio. Kuce w sumie te same co w Gaj, a dużych konni mniej trochę. Coś koło 15-18 w pierwszym konkursie o ile się nie mylę, niektórzy z podwójnymi startami. Dalej nie wiem, bo zawinęłam się do domu.

Parkur był raczej średni, trochę trzeba było myśleć, ale nie żeby to było jakieś aj waj. Bodajże dwa ciasne zakręty były, reszta po łukach.
Był jeden poważny wypadek kiedy to dziewczyna któraś poleciała na przeszkodę bez konia i coś (chyba coś z nogą się stało, ale nie wiem dokładnie co) sobie chyba uszkodziła.
jeszcze nie wiem ile miejsca-bo nie wiem kogo bede "musiala" zabrac:/
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
12 czerwca 2010 13:46
Spoko, jeszcze jest masa czasu 🙂
Mam nadzieję, że pogoda wtedy będzie trochę gorsza od tej, bo zdjęcia w takim słońcu to koszmar...
a czy ktos wie czy w NZ mozna miec piesa w pokoju?  👀
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 czerwca 2010 16:59
z tego co się orientuję to można. ale musisz się upewnić dzwoniąc do nich 😉
phi jak cos bede spala w samochodzie😉 poza tym to moj dogoterapeuta i musze go miec bo wlacza mi sie agresor jak jej nie mam😀 dobra- bede dzwonic po weekendzie
do Gaj tez z psem jade, a co! nie czuje sie tam bezpiecznie wiec musze miec bodygarda... 😁
ladnie sei siedzi w necie a miala sie uczyc 😉 🤬
wez tego rudzielca odpal i w ost weekend lipca pojedzmy do NZ 🏇
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
12 czerwca 2010 17:48
W Gajewnikach nawet widziałam kilka prywatnych psów 😉 A Jack russel jak zwykle wymiatają 🙂
Jezu, niech mnie ktoś zagoni do nauki, a mnie się tak nic nie chce...
a ja dzisiaj pierwszy raz startowalam w ujezdzeniu  🏇 bylysmy z Indira na ZT w Janowicach i podobalo mi sie, chociaz strasznie dlugo wszystko trwa w porownaniu do skokow, no i ten upal...

Jestem zadowolona z przejazdu, dostalam dobre noty, ale niestety pomylilam program 😉 to dla mnie nauczka na przyszlosc zeby wczesniej pojezdzic go w domu...  🤣

btw. gratulacje dla Kermit, ktora z P2 wrocila z medalem 😅
gratulacje avero!!
to rozumiem, ze teraz ZR-A w Boguslawicach jakies zaatakujecie?
my po licce w skokach planujemy  wlasnie deptac kapuste a jak przyjedzie drugi kon dla mnie to pewnie na zmiane startowac🙂
jak wyglada Twoja sytuacja z licka i rejestracja? cos sie ruszylo po Twojej mysli??
kiedy sie spotkamy na jakis zawodach? chcialabym na zywo zobaczyc Indire 🙂
kermit- pochwal sie jak bylo!!
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
12 czerwca 2010 19:07
Ups, miało byc na pw a poszło na forum 😁

Karla, pw poleciało 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 czerwca 2010 19:53
uczę się. uczę! ale za przeproszeniem rzy**m już inflacją. nominalistyczną teorią pieniądza. stopą dyskontową. procentową. denominacją i innym syfem  😵 jutro od rana matma dla odmiany. w poniedziałek. wtorek egzaminy. w czwartek zaliczenie. w piątek egzamin ustny moze byc. w poniedzialek moze sie uda ze egzamin i potem czwartek znów egzamin... dobijcie mnie proszę  :emot4: tak trudno jest nadrobić semestr w tydzień  😂

karla do napo na pewno nie pojadę. nie lubię tam startować.
rudego odpalić to nie problem. ale ostatnio oślepłam i nie chcą go w nic wpakować. mieliśmy jechać dresiaż jakiś ale nie mamy gdzie ani w czym.
rudy ma wakacje ode mnie. zobaczymy na jak długo. bo mam już na oku pracę w wawie  🏇
no to do Boguslawic na pingwinienie trzeba pojechac🙂
mam cicha nadzieje, ze akurat cos bedzie w trakcie naszej tam edukacji😀
sei bidna jestes...pociesze Cie, ze dzis.... napisalam 1,5 str artu a mialam napisac cale dwa arciki z tego jeden po ang. a tu...zadek siwy
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
12 czerwca 2010 20:11
sei, Łączę się z tobą w bólu. W poniedziałek 2 egzaminy, we wtorek prawdopodobnie zaliczam ustnie pracę zaliczeniową, środa egzamin, piątek i czwartek wolny
Następny tydzien to poniedziałek x3 egzaminy, załatwianie wpisów z zaliczeń, potem 2x ustne i mam nadzieję, ze to będzie koniec... Masakra.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 czerwca 2010 20:15
jak tylko uda sie pojechac do boguslawic na treningi z wami. to tez mam nadzieje ze zalapiemy sie na zawody 😉

trzymam zatem kciuki za siebie i za ciebie zeby jakos to wszystko ogarnac i przetrwac. a teraz wracam do pracy czyt. rynek pracy. rachunki narodowe. rola państwa w gospodarce i... bilans płatniczy państwa. mniam  🥂

żeby nie było staram się być na bieżąco z tym co u despa. tata czasem przysyła mi zdjęcia.
tutaj np. koń bez kręgosłupa (moralnego)  😁
nie wiem czy  Tata Ci wspominal... ale Despo schlal sie szamponem Drapacza 🤣 😁 😁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 czerwca 2010 20:32
jakim szamponem!?  😲 😲 😲
chyba jednak trochę mnie omija  🤣

p.s. drodzy łodzianie pozdrowienia z grzmiącej warszawy  🤔
e tam grzmiacej - z blyskotliwej raczej- ekstra sie  fleszuje
no zostawilam wiadro po Drapka kapieli bo chcialam wyprac ochraniacze a Twoj kon sie do niego podlaczyl:]
Karla, dzieki bardzo  😀

Niestety ze startow w regionalkach nici, bo jak na razie nic nie zalatwilam 😡 Od ostatniej wizyty w OZJcie troche mi sie odechcialo wojowania z formalnosciami, a w miedzyczasie bylam na AMPach, gdzie super nam poszlo i wrocilam z medalem 🏇 
Na razie nie planuje "powaznych" startow bo najprawdopodobniej zaczne prace 😉  a za Wasza licencje oczywiscie trzymam mocno kciuki 🙂

co do ujezdzenia to zaczelo sie od treningow w celu poprawienia mnie i kobyly do skokow no i jakos tak od tej pory zostalo i spodobalo mi sie 😉 calkiem fajna sprawa.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
12 czerwca 2010 20:40
sei, W Łodzi też grzmi - nareszcie 😅

A tak poza tym... masz rozrywkowego konia 😁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 czerwca 2010 20:40
[quote author=Karla🙂 link=topic=1096.msg618956#msg618956 date=1276371430]
e tam grzmiacej - z blyskotliwej raczej- ekstra sie  fleszuje
no zostawilam wiadro po Drapka kapieli bo chcialam wyprac ochraniacze a Twoj kon sie do niego podlaczyl:]
[/quote]
rudy zawsze miał osobliwy gust/smak?  😵 😂

fleszuje super. fakt 😀 niby niebo czarne. a tu nagle całe białe 😀

IDĘ SIĘ UCZYĆ!  🤬 🤬 🤬
kermit   Horses horses everywhere ..
13 czerwca 2010 21:42
Faktycznie żeśmy wystartowały na ZTA  sobotę.
Przejazd mi się trafił o 13:40 więc rozprężałam się i jechałam podczas największego upału - przez moment na rozprężalni było mi tak słabo, że myślałam że nie dam rady pojechac. Ale dałam radę  🏇

To był nasz debiut ujeżdżeniowy więc jaki by nie był nie było porównania  🤣 więc musiał by świetny.
Ogólnie jestem zadowolona bardzo  🏇

3 miejsce  😅

nie patrze na minę:


A tu patrzę na następną przeszkodę  😁
gratulacje 😅

ja jechalam o 14:50, ale tez bylo strasznie goraco. Siwa dzisiaj byla zmeczona 😲 a jej sie to bardzo rzadko zdarza.

nie mam niestety zdjec, ale licze, ze jeszcze uda mi sie jakies zalatwic, bo widzialam kilka osob z aparatami  😉
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
13 czerwca 2010 22:11
[quote author=Karla🙂 link=topic=1096.msg618586#msg618586 date=1276347132]
a czy ktos wie czy w NZ mozna miec piesa w pokoju?  👀
[/quote]

Moja koleżanka tam jeździła z psem i nigdy nie było problemów.

Pani sędzia od zaprzęgów, tylko prosze mnie nie ocenić zbyt surowo 😉


Kermit bardzo ładnie się prezentujecie.
e constantia ja co najwyzej bede  krzyczec na maratonie i cos tam pisac co mi sedzia podyktuje przy  ujezdzeniu- za maluczka jestem zeby oceniac🙂
napisz mi na pw jakie konie🙂to latwiej bedzie sie spotkac🙂😉
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
13 czerwca 2010 22:35
Nauczysz się i będziesz oceniać. Od czegoś trzeba zacząć. Ja mam nadzieję na lepszy występ w Gajewnikach niż wczoraj w Rokosowie. Ale wypadki chodzą po ludziach a koń spisał się świetnie 🙂
Kochane, w ostatniej chwili Łódź zdecydowała się na szkolenie w stajni. Wybrałam Wiki, ale powiem szczerze że właścicielka mnie troche przytloczyla swoja energią w czasie rozmowy przez telefon. Mam nadzieje ze uda mi się przeprowadzic to szkolenie bez zbednych nerwow 😀
Co dalej, Notarialna rozmawialam o Twojej sytuacji i kierowniczka zdziwila sie ze nikt sie nie odezwał, bo oni nie mają nikogo kto się zna na jeździectwie, jest ekipa 4 "niejeździeckich" ludzi.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 czerwca 2010 21:40
thaya, No proszę. Ja już im przez telefon mówiłam, że bardzo zależy mi na tym dziale, ale jak widać kierownictwu nie zależało na takiej osobie. Kurcze. A tak mi na te robocie zależało 🙁 .

Nawet z nimi rozmawiałam wg waszych wskazówek, ie podałam więcej za pół etatu ile bym chciała niż należało. I co? I nic.
Przykre, nie wiedziałam że aż taki burdel biurokratyczny tam mają.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 czerwca 2010 21:57
No nic. prosić się nie będę.
Ale jak mam uwierzyć w rozwój tej branży w takich sklepach, skoro samo kierownictwo nie wie co ma na dziale? :/

Żenua.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się