Nasze drugie połówki:))

CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 lipca 2014 15:48
Konrad sam to zrobił?🙂

jakie taka róża ma zastosowanie?🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 lipca 2014 15:56
Sam 😉 ogolnie wizualne 😁
Kolega robi na zamowienie podobne, tylko lezace. Ostatnio zrobil taka z otwieranym srodkiem, gdzie zamawiajacy wsadzil pierscionekzareczynowy 😍
Ja Konradowi marudzilam, ze jest leniwy i nie chce mu sie w takie dlubaninki bawic  😁 to w koncu dostalam sliczna roze!  😜
Super.... włąsnoręcznie zrobiony kwiat...🙂 pozazdrościć talentu...
CzarownicaSa  Piękna róża  💘  Też dostałam kiedyś podobną od G, grunt to mieć faceta z konkretnym fachem w rękach  😁
Mój przystojniak. 💘
Nam 12 sierpnia stuknie 7 lat razem, a 20 sierpnia 3 lata małżeństwa. Więc wspominkowo wpadam i tutaj 🙂

Pierwsze wspólne wakacje:


Rajd 300 km na Grunwald (z rajdu przywieźliśmy już ze sobą Franka 😉 )


Wakacje na Majorce, ja w trzecim miesiącu ciąży


Ślub cywilny


Ślub Kościelny


Chłopaki razem


I to, co kocha najbardziej:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
05 sierpnia 2014 11:28
Atea Ty się wcale nie starzejesz, wprost przeciwnie  😜 A mąż bardzo fajny, starszy od Ciebie? 😉
smarcik Dzięki 🙂 Mąż starszy o 4 lata. Jak się poznaliśmy ja miałam lat 15  😁
Wichurkowa   Never say never...
15 sierpnia 2014 22:47
Mój Pan Prezes  😍 😍
Szaleje za tym facetem :-)
CzarownicaSa, o jaaaaaaa  🤔zok: ale cudo umi zrobic 🙂

Atea, ty to dalej wygladzasz na 15 😀 ale malz tez sie jakos specjalnie nie starzeje.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 sierpnia 2014 21:06
Atea, maz jak maz, ale ten kasztan!! 😍
JARA Nie chcę Ci serca złamać, ale to kasztanka 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 października 2014 21:20
CzarownicaSa, Twój komentarz jest okrutny 😁 Odnośnie naszej ostatniej rozmowy - oni mają nawet zarost podobny  😵

Ja się dziś pochwalę, bo wczoraj Mąż stanął na wysokości zadania mężowskiego i pojechał ze mną do stajni. Po kryjomu wzięłam dla niego bryczesy, o których istnieniu chyba nawet nie wiedział i... jak już były to wsiadł  😍 Oooo... TAKA JESTEM DUMNA! (no nie zrobił tego za free oczywiście, później mógł powiedzieć "ja spędziłam czas po twojemu!" 😉 ). Ale i tak się rozpękłam  😜 Zwłaszcza, że ma chęć na więcej (kiedyś już miał, ale może tym razem faktycznie się uda?).

Gwoli wyjaśnienia - nie, nie miał kasku. Poza zdjęciami też. Z pełną świadomością ryzyka i wzięciem za to odpowiedzialności wszyscy obecni razem z nim i koniem się zgodzili. Koń... a w duszy, nie będę mówić, że w pełni bezpieczny i puściłabym na nim dzieciaka (no dzieciaka oczywiście tylko w kasku), bo to "s*anie w banię". Ale serio, ufam zwierzynie, sama chwilę wcześniej z niej zsiadłam. A kask by założył, gdyby tylko jakiś na niego pasował. Mój niestety za mały o dobre 3 rozmiary i udało się go "wyknąć" tylko na zasadzie piuski papieskiej.
Starania o własny zostaną poczynione 🙂





Dodam jeszcze, że instrukcji nie było żadnych. Wsiadł rozstępować kobyłę, raz zakłusował na odcinku... 10 metrów? Jedyne co zostało powiedziane to to, że pysk jest święty i wodza ma być taka "ledwie, ledwie" - żeby się nie pętała.
Ale jak chce, to... kupujemy kask i idzie na lonżę  🏇
Dworcika ma mąż talent, całkiem w równowadze siedzi  😀 Mój się tak powykręcał i pousztywniał na koniu, że jak tylko wsiadł to kobyła uciekła galopem, ale na szczęście nie spadł  😀
Ale fajny mąż! I w glanach wsiada...chyba nawet w sandałach jeździło mi się lepiej niż w glanach xD Szacun!
nikinga, no właśnie tak patrzę, że jak na pierwszy w sumie raz (poprzedni to było bardziej siedzenie do zdjęcia), bez żadnych komend i tylko na podstawie tego, co zaobserwował i naśladował, to jest bardzo fajnie 🙂
Może faktycznie się nauczy? 😉

DeJotka, On chciał jechać w sportowych butkach, a wziął glany, bo piach i ogólnie przy koniu bezpieczniej 🙂 On nad moze też by w glanach popylał, gdyby nie mój bunt, więc wiesz 😉 Jest do nich prawie przyrośnięty, mówi, że mu wygodnie.

Dzięki Wam puchnę bardziej! Jak ta kolczasta rybka 😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 października 2014 10:00
Moj raz wsiadl na konia... wiecej nie chce tego widziec 😁 No i Twoj jest jednak badz co badz troszke bardziej zadbany 😁

Dostalam dzis sniadanie do lozka. Nie wiedzialam czy mam sie cieszyc... czy pytac co zj..al.

Dworcik czyli podsumowujac jaka refleksja? Trzeba unikac pasjonatow z broda 😁
A może kuć takie żelastwo jednak? 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 października 2014 11:36
Zobaczymy za pare lat czy sie oplaca 😁
Dworcika zacnego masz męża 😉
To ja się wcisnę ze zdjęciami mego męża, również w podobnym temacie 🙂
Mężczyźni mojego życia 😀  😍 Mojego do koni nie ciągnie tak żeby jeździć, raz kiedyś ma chęć wsiąść rozstępować mi konia 🙂 Ale cieszę się, bo polubił tego mojego łobuza i jak pokazuje zdjęcia to wszystkim mówi: "to jest NASZ koń" 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 października 2014 12:56
JARA Nie chcę Ci serca złamać, ale to kasztanka 😉


Jestem w niej zakochana!  😍
Nirvette   just close your eyes
12 grudnia 2014 17:59
Odkopuje watek i wciskam sie tu z moim Kuba  👀
Gillian   four letter word
12 grudnia 2014 21:08
Nirvette, super zdjęcia 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 grudnia 2014 21:09
Nirvette Twój Kuba wygląda jak młodsza wersja męża pamirowej  😜
smarcik faktycznie, coś jest w twoim skojarzeniu 🙂
Chociaż mój mężu w młodości wyglądał tak jak na zdjęciu poniżej  😍
Z wiekiem zyskał na "misiowatości" 😉 I mam teraz w domu kawał chłopa  🤣

Nirvette zdjęcia przecudne!!!! 😀 Zawsze mi się takie sesyjki z drugą połową podobały. A to pierwsze czarno-białe mega 🙂
Nirvette   just close your eyes
13 grudnia 2014 22:42
Dziekuje!  :kwiatek:
pamirowa, to czarno-biale mialo byc takie full romantyczne i powazne, ale dostalam glupawki i wyszlo takie wesole cos  👀
Przebierany Sylwester. Macocha Królewny Śnieżki jaśnie oświecona & Sweeney Todd
"Mi tam już nawet nie o to chodzi jak wygląda, ale o to, że .. go kocham.  duży uśmiech tyle lat i jakoś mi nie dość"
Bardzo spodobało mi się to,co napisała turnida-chyba właśnie o to chodzi w tym wszystkim
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się