FORUMOWE KOSZULKI ANK. 1

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 lutego 2010 22:27
Ja chętnie wezmę koszulkę, fajnie by było jakby była ciut dłuższa i z dłuższym rękawem. Mam polówkę z tych krótkich no i pępek na wierzchu :/
Ja bym chciała Polo czarne, najlepiej dłuższe.
Ja wzięłabym duży, męski t - shirt, damskie nawet jak są duże, to zazwyczaj krótkie, a uwielbiam takie za duże, sukienkowe koszulki ;D. Tylko jak cena przekroczy 20 zł, to raczej się nie zdecyduję.... A jak z przesyłką?
Sisisa, przesyłka to koszt koperty i wysyłki- coś ok. 8-9zł za priorytet. Chciałabym, żebyśmy zadecydowali wspólnie czy wysyłamy priorytetem czy ekonomiczną- oczywiście obydwa polecone.
Mnie na priorytecie nie zależy, ale jeśli większość będzie za to nie ma problemu.
Przepraszam, nie wiem czy to właściwy temat koszulkowy dla tego pytania, ale sie pogubiłam.

Moja świadomość zatrzymała się na czarnej koszulce polo,  z przodu na lewej "piersi" główka konika voltopirowego w kolorze czerwonym, na plecach re-volta.pl czerwony napis z żółtą gwiazdką zamiast kropki.
Była rozmowa o nickach białym kolorem na rękawku, ale chyba upadło bo to zbyt kosztowne i upierdliwe w realizacji.

Czy ta wersja jest aktualna czy nie? Co w końcu ma być nadrukowane? Wiem, że dwa kolory (czerwień i żółty) to większe koszty, ale chyba warto je ponieść, żeby koszulka miała swój "smaczek".
Podejrzewam, że teraz jest napis na plecach, na piersi, bez gwiazdek. Tak?

PS. Nie jest tak, że jeśli napis jest na jednej piersi, to robią one się wizualnie większa/mniejsza?
Wydaje mi się, ale mogę się mylić 😉 , że to chyba nie będzie problemu z nadrukiem konia zamiast napisu na przodzie 😉 Trzeba tylko takiego zgrabnie wkleić w projekt. Ktoś jest na to chętny? 😉

edit mam nadzieję, że później nie będzie pretensji, że koszulka zamiast 20zł będzie kosztować np. 60 😉 Czyli jeśli się okaże, że nadruk konia i napisu to będzie wyższy koszt niż samego napisu, to nie zaczną padać posty, że 'ja chcę w takim razie bez napisu'. Decydujemy się na jeden wzór w różnych rozmiarach. Mam tylko nadzieję, że różne rozmiary nie są liczone oddzielnie- czyli, że np. zamówienie 100 koszulek w różnych rozmiarach jest brane jako zamówienie 100 koszulek a nie 15 sztuk L, 60 sztuk M, 25 sztuk S.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
25 lutego 2010 08:13
jak ktoś zrobi projekt, to konik może być.
ja takich możliwości nie mam.

zresztą nie kazdy projekt nadaje się na nadrukowanie. trzeba sprawdzić w googlach, ale projekty muszą spełniać konkretne wymagania
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
25 lutego 2010 15:42
Moim zdaniem nie ma sensu kombinować i pozostać przy koncepcji tych napisów. Jak znam życie wyjdzie tak, że pojawią się kolejne pomysły, nie będzie można dojść do kompromisu, sprawa się skomplikuje, ludzie się obrażą/zrezygnują i na tym się skończy...
Dlatego ja cierpliwie czekam, nie dyskutuje, nie czepiam się 😉 jak już wszystko będzie ustalone to wtedy zdecyduję  - ale myslę że koszulkę kupię, tylko chciałabym tego konika 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
25 lutego 2010 16:15
Muffinka, A jaki problem kupić papier specjalny na naprasowanki (chociaż jest drogi), dokupić kilka t-shirt i zrobić na własną rękę? 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
25 lutego 2010 16:20
A czy bajer nie polega na tym, że organizujemy się jako społeczność forum i sprawiamy sobie bajer w postaci forumowych koszulek? 😉
Jakby każdy miał sobie zaprojektować i kupić, to nie byłoby akcji na forum, nie? 😉
Polo – sposób nadruku
Haft. Opracowanie wzoru hafciarskiego duży 150 zł mały 70 zł. Koszt samego haftu to ok. 15 zł duży mały ok. 4 zł    tu może być dowolna grafika itp.
Flok (taka folia z meszkiem fajna i trwała) nie ma kosztu matrycy. Nadruk duży 8-9 zł mały 5 zł   tu mogą być same napisy plus prosta grafika

Koszulki – ooooooooo tu jest wiele możliwości zadruku zależnie od ilości i tego ma na nich być. Prasowanki odradzam szkoda kasy na koszulki.

I tak modele i kolory polo i koszulek mogą być różne, aby nadruk był, 1 (ale tylko, jeżeli idzie o haft) reszta w granicach rozsądku  nie zmienia to ceny bynajmniej tak jest u nas 
Co do cen polo, bo widzę jest dyskusja polecam jednak te lepsze  Była mowa o bluzach, więc polecam zrobić haft i wtedy raz płaci się za opracowanie wzoru hafciarskiego, który jest do wykorzystania na polo, bluzy, polary, czapeczki itp.

Podane ceny są orientacyjne tak chciałam tylko pomóc.
Notarialna ale o co chodzi? Po co mam robić na własną rękę skoro zbieramy sie grupą na forum?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 lutego 2010 16:19
Jeśli się okaże, że koszulki są fajnej jakości, a nadruki nie spierają się szybko można zrobić drugą akcje z koszulkami i wtedy pokombinować z konikami.
Ale konik może być, tylko musi się znaleźć osoba, która zrobi projekt. Jak na razie nikt się nie zgłosił.
Już kiedyś chyba o tym pisałam. A później sprawa przycichła i mnie nie było na forum itp
Mogę w poniedziałek zrobić ofertę  na polo i koszulki. Chcecie?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
27 lutego 2010 10:45
Muffinka, Na razie nie zauważyłam by ktoś oprócz ciebie głośno wołał o konika voltopirowego ;-)
Jak ci tak zależy to można równie dobrze samemu zrobić ;-)
To poczytaj dokładnie wszystkie wątki o koszulkach to zobaczysz że nie tylko ja🙂
panterka-23, jeśli nie zrobi to wielkiego problemu, to zrób  :kwiatek:
Jeśli wyszłoby korzystniej dla nas (bo jakąś ofertę ma już Edytka - ofertę możesz znaleść w przyklejonych wątkach koszulkowych w dz. Konie), to czemu nie? 😉
Notarialna, sporo osób się pytało o konika. Konik jest w końcu ważnym przesłaniem dla naszego forum, prawda?
Ok, to ja ostatni raz pytam czy znajdzie się osoba, która zrobi ten projekt z konikiem? Takie przerzucanie się postami z wyższością konika nad kropką naprawdę nie zmienia niczego. Rozumiem, że jeśli nie będzie projektu z konikiem, to cała akcja nie ma sensu i nie zamawiamy koszulek, bo większość osób chce konika, tak? Nie wiem jak Edytka, ale ja zakładałam, że uwiniemy się spokojnie do połowy marca z całą akcją- a na razie to wygląda na to, że nikt tematu nie podniósł przez kilka miesięcy, a jak Edytka się zdecydowała podjąć zamówienia- to znajdują się kolejne schody 😉
reasumując:

1. Jeśli nie będzie projektu z konikiem, to:
a. zamawiamy bez konika, z projektem który został wybrany- kto będzie chciał taką koszulkę/polo to się zdecyduje na zakup
b. rezygnujemy z całej akcji

Proszę o decyzję.

I tak sobie myślę jeszcze, że jak będzie projekt konika, to zaraz będą głosy, że nie taki, że krzywy, że prosty, że nie podobny, że nie w tym miejscu- i cała akcja przesunie się o kolejne tygodnie. A ja szanuję swój czas, więc jeśli sprawa się będzie przeciągać o kolejne pomysły, to zrezygnuję z koordynacji rozsyłania. Żeby nie było- sama jestem za tym, żeby był konik na koszulce, żeby wszystko było dopracowane. Ale nie umiem takiego projektu zrobić, więc się tego nie podejmę. I chętnych do wykonania takowego również nie widzę 😉
Zdecydowanie "a" 🙂 Mi tam w sumie ryba jaki będzie wzór.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
28 lutego 2010 16:06
Również jestem za opcją "a".
Dawno już (i to chyba nie raz) pisałam o tym, że nie ma sensu kombinować i zmieniać koncepcji. Jeśli ktoś chce mieć taką koszulkę kupi ją także bez konika.

Moim zdaniem Zen i Edytka jako koordynatorki całej akcji powinny rzucić hasło i postawić sprawę jasno - "konika nie będzie" (bo taka była dotychczasowa wersja), kto chętny niech szykuje kasę i tyle.
Przeciąganie całej "akcji" zupełnie nic nam nie da, no może poza tym, że koszulkę każdy kupi sobie w końcu sam, taką jaka mu się spodoba...
allo, allo, przecież kilka postow wyżej panterka-23, napisała, że zrobi projekt.
Ewentualnie jeśli mi powiecie w jakim to ma być formacie i jakie ma mieć parametry mogę spróbować poprosić
kogoś znajomego. Rozumiem, że mamy prawa autorskie do tego konika który jest w lay-oucie voltopirów (lewy górny róg strony), bo wyobrażam sobie, że to tą główkę byśmy umieszczali?



PS. Pauli, dla mnie wersją ostateczną, którą kojarzę była koszulką z konikiem 😉
Też jestem za opcją "a".
Fajnie by było jakby konik był, ale jak się nie da to lepiej rydz niż nic 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
28 lutego 2010 17:38
To ma być konik zamiast kropki tak?
W takim razi moim zdaniem nie ma sensu zawracać sobie głowy, bo i tak nie będzie zbyt dobrze widać co to jest...

Ascaia
Ja kojarzę dyskusję o koniku na plecach zamiast napisu, ale z tego co pamiętam, nie doszliśmy do żadnych konkretów.

zamiast kropki? nieeee
dobra, może tworzę, może pamiętam swoje myśli, a przyznaję lenistwo powoduje, że nie chcę mi się kopać przez dyskusje.

Dla mnie interesująca wersja była taka (nie będę marudzić, że to samo napisałam już na tej stronie, kilka postów temu  :/ ):
główka konika na piersi, z lewej strony, na plecach napis "re-volta.pl" w którym kropkę zastępuje gwiazdka
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
28 lutego 2010 18:01
O takiej wersji słyszę pierwszy raz od Ciebie (no, drugi, bo faktycznie wyżej już o tym mówiłaś 😉 ).
Ja już w takim razie kompletnie zgłupiałam 😵
Nadal jestem za tym, żeby Zen i Edytka miały ostatnie słowo, bo inaczej nic z tego nie będzie... Na demokrację był czas, teraz trzeba działać 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się