FORUMOWE KOSZULKI ANK. 1

Graba.   je ne sais pas
02 stycznia 2010 12:24
De Pietro, pytanie czy w ogóle będą 😉
Cóż, racja - to również ważna kwestia ^^.
Narazie sprawa przycichła, nie mamy chętnego, który zająłby się organizacją - znalezieniem firmy, która zrobi koszulki, zbierze kasę, zajmie się wysyłką...
Ja niestety nie jestem w stanie.
Up up

Zbieram w całość to, co wyszło z naszych ankiet:

* polo
* czarne
* z napisem re-volta.pl

I wersja taka ostateczna (link skopiowałam z którejś ankiety z postu Dworciki):



Edytka zgłosiła swoją kandydaturę do zamówienia takich koszulek (znalezienie firmy, przejrzenie ofert etc.)- potrzebna jest osoba, która zajmie się koordynacją- czyli zbieże pieniążki (koszulka plus wysyłka) oraz porozsyła koszulki. Jacyś chętni?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 lutego 2010 09:51
Dobra, jak Edytka je zamówi to rozumiem, że wyśle je do osoby, która zajmie się rozsyłaniem tak?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
18 lutego 2010 09:54
nie do konca. złoże zamowienie, przy czym adres wysyłki podam od razu do tej drugiej osoby (sama wysyłać nic nie będę). w tym momencie konczy się moja 'praca', druga osoba będzie odpowiedzialna za dostarczenie koszulek do voltowiczów (osobiscie, pocztą, to już od niej zależy)
Wow. Ja to juz zapomnialam o tej akcji.
Czyli jednak koszulki beda ?
Są szanse. Jeśli znajdzie się ktoś, kto zechce zostać skarbnikiem i zająć się rozsyłaniem koszulek. Albo 2 osoby, które będą ze sobą w ten sposób współpracować.
A jak z rozmiarami?

Ja się mogę zająć rozsyłaniem (odbiory osobiste u mnie to trochę ciężka sprawa, zeby nie powiedzieć beznadziejna 😉 )- ale tylko za pośredncitwem poczty polskiej. I żebyśmy od razu ustalili czy to polecony priorytet czy polecony ekonomiczny, żeby wyeliminować pomyłki.
Jeśli pasują Wam takie moje warunki, to mogę się tym zająć. Z Edytką dobrze mi się współpracuje 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 lutego 2010 13:51
Ja tez mogłabym pomyśleć nad tym, ale Zen się zaoferowała.
Zanim wszystko ruszy warto obliczyć koszty: koszulka + pakowanie (koperta czy papier) + wysyłka.
No i jak z tymi rozmiarami 🙂
Myślę, że takie koszulki najlepiej wysyłać w tych białych bąbelkowych kopertach i listem poleconym priorytetowym, wtedy koszt takiej paczki wraz z kopertą wyniósłby maks 10 zł. Też mogłabym się podjąć rozsyłania koszulek 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
18 lutego 2010 14:10
zen jeżeli jesteś chętna, to dla mnie bomba!  😅

gdybym sama miała się zająć rozsyłką (co jest raczej niemożliwe) nie zdecydowałabym się na odbiór osobisty, wyłącznie wysyłkę poleconym priorytetowym.

co do rozmiarów: trzeba będzie to ustalić z firmąm, ale chyba nie powinno byc z tym problemu. a jak się uda to i nick wyląduje na rękawkach 😉

w każdym razie do Torwaru powinniśmy zdążyć 🙂
WOW !! Szacunek dziewczyny.

Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
18 lutego 2010 17:29
Jeszcze jedno. W jakiej cenie mamy się zamknąć (całościowo cena polo+cena nadruku + koszt wysyłki). czy np 50zł/szt będzie ok?
zaznaczam, że dobre jakościowo koszulki polo tanie nie są. większość z nich to 30-36zł netto (koszt jednej przy większych zamówieniach).
Myslę, że 50-60 zł to nie będzie źle, kupi ten kto faktycznie będzie miał chęć taką posiadać. Czy wzór koszulki jest juz ustalony?
edit: przepraszam, jest wyżej post zen z wybranym modelem 😡
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 lutego 2010 17:38
hanoverka, 50 zł za zwykły T-shirt polo?! Spadłaś z drzewa czy co? 🤔wirek:
Ja myślę, że 30 zł max za koszulkę + przesyłka to będzie górna granica cenowa.

A że zamówienia, które idą hurtem (np koło 50 szt) to firmie z haftem komputerowym na pewno sobie taniej policzą.

🤔wirek:
jestem, w ogóle ciekawa kto by kupił za 50 zł koszulkę - szkoda tyle kasy!
Notarialna Nie spadłam z drzewa, aktualnie siedzę na fotelu w pozycji półleżacej 😁 Wątpię, żeby taka koszulka za 30 zł z haftem i wysyłką kosztowała 30 zł. Ja chcę, żeby te koszulki były porządne, a nie po pierwszym praniu zrobi się szmata. Mam zamiar sobie kupić 3 lub 4, żeby miec na lato na jazdę, wiadomo, że będą non stop w praniu, a taka za 30 zł zaraz się rozleci w rękach 😀iabeł:
Sonia no tak samo jak idziesz kupić czaprak, derkę lub szczotkę, lub bryczesy.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
18 lutego 2010 17:52
hanoverka, Wiele już razy był wałkowany temat 'wyższości' drogich rzeczy nad tanimi.


Tanie tez może być wysokiej jakości 😉
No nie wiem, mi całe życie sprawdza się tanie= szit. Nie znaczy to, że śpię na kasie czy się przechwalam. Jest to z mojej strony oszczędność, kupić raz a dobrze.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
18 lutego 2010 17:59
Ja myślę, że 30 zł max za koszulkę + przesyłka to będzie górna granica cenowa.


nawet przy hurtowych zamówieniach, same nadruki na JEDNEJ koszulce wyniosą 5-8zł. to zostawia nam 20zł na polo. w takiej cenie nie znajdzie się ŻADNEJ przyzwoitej koszulki polo.

chyba, ze zrobimy podział: na zwykle bawełniane t-shirty i polo. koszt nadrukow roznic sie nie bedzie, ale ostateczna cena tak. każdy wybierze to co woli.

ja potem też się nie chce nasłuchać, że się zaangażowałam, a cały świat jest nieszczęsliwy, bo koszulka nie przeżyła pierwszego prania  🙄

Honoverka mowi się, że biednych ludzi nie stać na tanie rzeczy i coś w tym jest. swoją drogą ja też NIGDY nie trafiłam na coś co było dobre i tanie.
Edytka Pomysł z podziałem na zwykłe bawełniane i polówki jest bardzo dobry. Każdy wybierze to na co ma ochotę i po krzyku. Myślę, że wtedy taki zwykły t-shirt powinien się zmieścić w tych 30 zł
To może ustalmy szybko podział cenowy koszulek i polówek?

koszulka z nadrukiem: 20-30zł plus wysyłka
polo z nadrukiem: 50-60zł plus wysyłka

To moja luźna sugestia, ale Edytka musi wiedzieć w jakich cenach ma szukać, żebyśmy nie tracili czasu na oferty, których finansowo się nie podejmiemy.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 lutego 2010 21:23
ja myślę, że z polo spokojnie zmieścilibyśmy się w 45-50zł.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 lutego 2010 21:33
Jestem ciekawa ile z tych zaoferowanych osób w ogóle weźmie takie koszulki, bo zadeklaruje się 50, a 10 tylko kupi.
Dlatego chyba warto zrobić tak, żeby rozeznać się w cenach- zebrać pieniądze- i dopiero wtedy zamówić.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
18 lutego 2010 21:50
oczywiście, że zamówię dopiero po zebraniu pieniędzy 🙂

jutro wrzuce wam zdjęcia t-shirtów i polo, z których będzie można wybrać 😉 generalnie są to modele dostępne w prawie wszsytkich firmach. cenowo wszędzie wypadają podobnie, tylko koszt nadruku moze się różnić (koszt nadruku to również koszt przygotowania matrycy, im więcej kolorów tym drożej)
a za tydzień napiszę do paru firm z prośbą o szczegółową wycenę

swoją drogą ja zamierzam jeszcze zamówić dla siebie bluzę-kangurkę (koszt jednej to ok 100zł), uprzedzam wcześniej, bo może też ktoś będzie chciał.
Edytka a jak będziesz zbierać zamówienia? Na pw? W ogóle małe zainteresowanie jest tymi koszulkami wśród forumowiczów 🙄 Wchodziłyby w grę również czapeczki?
Ja sie na koszulke polo na pewno pisze !
Musze sie zastanowic nad ta bluza.  Hmmm...
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
18 lutego 2010 21:58
zalożyłam osobnego maila voltopiry.koszulki@gmail.com
na ten adres poproszę o wysłanie zamówień 😉 bo moje PW pęka w szwach, zresztą przez PW bardzo ciężko się przekopać.

jak będę miała dokładne wyceny to założę wątek na końskich, wtedy wszyscy zauważą 🙂

Hanoverka mogłabym zamówić czapeczki, kurtki, bluzy, polary, torebki z materiału, spodnie dresowe. tylko w przypadku pojedynczych sztuk trzeba liczyc się z wyższą cenną.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się