WAŻNE TELEFONY - lekarze weterynarii

777, jakbyś potrzebowała namiary , pisz na pw 🙂
Nie znalazłam wątku, więc pisze tutaj -przepraszam. Osteopata, p. Dorota Piorun będzie u mnie, na Podhalu, 14 marca, prostować mi konia😁.tel 604700024, jest z Krakowa
Dzień dobry. Wet w okolicach Kwidzyna/Sztumu który przyjedzie zaszczepić jednego konia. Kasa nie gra znaczenia, ważne, aby przyjechał.
Oraz może być z dalszych okolic, weterynarz który specjalizuje się w końskich zębach. Tutaj również kwestia pieniążna nie jest ważna.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 marca 2024 12:01
katarina, Do zębów to HubertusVet pewnie by było ok, przyjeżdżają pod Sztum. Do samego szczepienia, to nie wiem kto podjedzie, pewnie trzeba by podzwonić kto będzie w okolicy, bo na miejscu nie ma nikogo, sami przyjezdni weterynarze u nas.
zembria, dziękuję serdecznie za polecenie. A jest może w okolicy u nas weterynarz od zwierząt gospodarskich który podjąłby się samego szczepienia?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 marca 2024 14:21
katarina, W Malborku jest dr. Mazurkiewicz, ale od jakiegoś czasu mało pracuje w terenie. Spróbuj zadzwonić, może akurat. On nie jest stricte od koni, a od dużych zwierząt po prostu, niemniej wiele razy był u moich koni 🙂
lek. Danuta Dąbrowska-Grzebień 698 798 887 Rzeszów, podkarpacie, lubelskie, małopolskie (Omni-vet)
lek. Danuta Dąbrowska-Grzebień 698 798 887 Rzeszów, podkarpacie, lubelskie, małopolskie (Omni-vet)
Bardzo polecam do szczepień/odrobaczeń/badań krwi - nigdy nie dostałam tak dokładnych zaleceń od weta po badaniu krwi, wraz ze szczegółowym omówieniem wyników. Rzetelna, przesympatyczna Pani Doktor.
Wojwewodztwo wielkopolskie (Pobiedziska) Szpital dla koni Morbus-vet - cały zespół lekarzy, również jeżdżą w teren
Lek. wet. Michał Stachowiak - 696458599



Województwo kujawsko-pomorskie:
Lek. wet. Sandra Jarka - 789 093 889
Lek. wet. Adrianna Chodorowska - 696 395 700



Osteopata -p. Dorota Piorun, Kraków i małopolska, 604 700 024.Super nastawia krzywego konia😁
Wet do TUV, okolice Elbląga.
Jakieś polecajki?

Mam parę nazwisk, ale to nie są moje rejony.
Jakieś opinie?
A. Rzeczna
Wet Kraskowo - jakaś klinika?
Kacprzyński
M. Wieteska
G. Adamowska

Z góry dziękuję.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
02 kwietnia 2024 16:55
maluda, Kacprzyński 👌 zdecydowanie.
maluda, z tych okolic to tez bym poszła w Equi Aid czyli w Kacprzynskiego
Dziękuję🙂
Proszę o zmianę nr tel pana Szymona Gracka - prawidłowy nr +48 505 393 590

zmienione
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się