Kącik Rekreanta cz. X (2017)

Kastorkowa   Szałas na hałas
04 marca 2017 15:27
My również pozdrawiamy wiosennie. Dziś było tak pięknie, że mogłoby już tak zostać  :kwiatek:
wątek zamknięty
taggi jestem pod wielkim wrażeniem jak Wy się ogarnęłyście od czasu jak Was widziałam na żywo. Zupełnie inny obrazek, brawo. Zdrowia kobyłce życzę, bo takie nierozwiązane sprawy są najbardziej frustrujące...

Nie było nas tu jeszcze w 2017, ale czytam KR w wolnych chwilach. Nie piszę, bo nie ma o czym  🤣 Dukat jest raz lepszy, raz gorszy, ale nic ambitnego nie robimy.
Pozdrawiamy kącik jednym wiosennym zdjęciem (pierwsza jazda na dworze, więc dużo emocji się kłębiło w tym małym móżdżku)

wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
04 marca 2017 16:54
Słuchajcie, muszę, bo się uduszę. Różnica w zdjęciach to jakieś 1,5 roku. Puchnę bardzo!


wątek zamknięty
Averis wez  😍 przyznaj ze go podrasowalas pompka do roweru przed zdjeciem  😁 😜
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
04 marca 2017 17:27
Averis, dobrze zlała, dobrze spuchło i wygląda prze-kozacko! A taki niepozorny koniczek był 😉 <3
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
04 marca 2017 17:31
faith, powiem więcej, on tutaj jest po dwutygodniowej przerwie 8)
Moon, dzięki! : Kwiatek: Po co trenować, skoro można bić 😀 Potem nie ma siły głowy trzymać.
wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
04 marca 2017 21:29
Ramires - dzięki!! :kwiatek: Dużo nas to pracy kosztowało i kosztuje nadal, ale zawzięta jestem, więc Lila trafiła "swój na swego". w kwietniu szykujemy się na zawody na partynice więc zobaczymy, jaki będzie efekt zimowych zmagań ;-) A Wy za to wyglądacie kwitnąco. Widzę, że nadal rzeźbicie ujeżdżenie. Fajnie - odkrywam uroki tej dyscypliny 😉
Averis - a ja nawet nie o "pompowaniu" powiem, ale o wyraźnym luzie i giętkości. super!!
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
04 marca 2017 21:58
Averis, męczykoń jesteś straszny! :P Jeszcze sama siedzi na tym biednym koniu jak on siły nie ma! ;P
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 marca 2017 22:36
Averis, wow! jestem pod mega wrażeniem!
wątek zamknięty
Ramires więcej fot!!  🙂
wątek zamknięty
Averis  😍 wygląda obłędnie!

Ramires, więcej fot 🙂 fajnie wyglądacie!
wątek zamknięty
Averis wiedziałam, że skądś znam Twojego konia! Wczoraj w stajni robiłaś zdjęcie mi i koleżance, a potem trzymałaś mi konia  :kwiatek:
ale to taki mały  🚫

A przy okazji może też się wkręce trochę w wątek. 2 miesiące temu moja kobyłka po karierze w wieku 17 lat poszła na emeryturę,
w związku z tym wydzierżawiłam zwierzę od koleżanki i prezentuje się ono tak jak na zdjęciach poniżej.
Całkiem pojętne i chętne do pracy, mocno do przodu. Jest sporo pracy, ale są też i spore ambicje - do wakacji przygotować do startów.

Zdjęcia - giganty!
wątek zamknięty
Averis Wzór godny nasladowania. Pięknie  😲
Ramires Ale ciacho !
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
05 marca 2017 10:46
taggi, dziękuję! Czasami to aż jest zbyt giętki i zaczyna się wić jak węgorz, ale to moja wina 😉 I przyłączam się do próśb o wiecej fot!
Moon, no raczej! Nie ma litości!
Strzyga, dziękuję, ja w sumie też 😁
aniaagre, :kwiatek: dziękuję!
Pialotta, no masz! To teraz wszystko wiem 😀 Masz bardzo przyjemnego tego zwierzaczka.
anil22, dziękuję :kwiatek:

A wiecie, na samym początku było tak 😁 Wierzcie w swoje konie!




wątek zamknięty
taggi aniaagre anil22 dziękuję  😉

tulipan czy zawinięcie jest akceptowalne?  🤣

Miałam nie wrzucać, bo koleżanka autorka zdjęć chciała je najpierw ponaprawiać, ale co tam







Więcej już nie spamuję. Dodam tylko, że jesteśmy oboje w treningu takim dość sporadycznym, więc niedociągnięć jest niestety dużo.
wątek zamknięty
Piękny obrazek  😜  Ten kolor jest stworzony dla niego.
wątek zamknięty
Ramires akceptuje  🤣 Dukowi szałowo w granacie  😜
wątek zamknięty
Ramires, szałowo wyglądacie!  😍 Dukat jaka szyja!
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
05 marca 2017 13:10
Dziewczyny,

czy możecie polecić mi fajną stajnię/miejsce w okolicach Warszawy (do 100 km) gdzie można umówić się na wyjazd w dłuższy teren w weekend?
Chodzi zarówno o fajne towarzystwo, frajdę z jazdy, jak i  piękne warunki przyrody.
Pisze tutaj bo w wątku o stajniach w Warszawie to głównie informacje tylko dot. pensjonatów.

wątek zamknięty
Ramires przepięknie wyglądacie  😍
Averis mega zmiana. Jednak co praca, to praca 😉

wątek zamknięty
Dziekuję Wam bardzo  :kwiatek:
Co do czapraka - nie jestem wielką fanką granatów, ale ten ma taką nutkę zieleni w sobie, co mi bardzo pasuje 😉

edyta aż się sama zdziwiłam jak dobrze wygląda,  bo za dużo to on nie pracuje
wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
06 marca 2017 06:50
Ramires - dołączam się do zachwytów. Wyglądacie mega elegancko, a Dukat wcale nie sprawia wrażenia, jakby mało robił 😉
Averis - nie ma porównania. takich przemian to każdemu życzyć 😅
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
06 marca 2017 06:54
Ramires, Averis - ależ boskie te wasze zwierzaki! Świetnie się patrzy na takie zdjęcia. Szczególnie, jak mamy zestawienie "przed i po" jak u Averis!  😍

A co do czapraka Ramires, to faktycznie przepiękny ten granat!

Pialotta - też super zwierzak! Łaaadnie to wygląda.

Kastorkowa - oj tak, ta pogoda mogłaby już zostać. W sobotę było cudownie - jazda w samym polarku, wieeele godzin w stajni i te sprawy. Zupełnie inna jakość życia  😁

A ja zostawiam Was z sobotnim zdjęciem Manti  😉 U nas pierwsze pozimowe jazdy, tony futra latające w powietrzu i  błotno-wiosenne panierki 😉

wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 marca 2017 10:51
flygirl, mega fajnie, że wróciłaś do jazd i gratuluję odznaki :kwiatek:
julka177, ja w końcu też pojechałam w wiosenny teren, mega cieszy taka pogoda 😍
Kastorkowa, ależ Wam "do pyska" w brązowym sprzęcie! Co to za siodło?
Ramires, ekstra się prezentujecie 😜
Averis, woooooow, mega, mega szacun, wyglądacie jak top fury!
Pialotta, gdzie stoicie? 🙂 fajne konisko 🙂
martva, ona ma tak poczciwy pyszczek, ze aż się człowiek uśmiecha na jej widok 🙂


A my za to ostro trenujemy, wczoraj byliśmy na parkurach otwartych, pierwszy raz miałam okazję na Paco jechać pełny parkur, no nie powiem, podobnie trochę jak na Hello, bo jest..szybki i zwinny 😁 plan jest, ambicje jeszcze większe, więc zaczynami podbijać parkury powoli 🙂 A Młodzież się obija, rośnie i ma bardzo dużo poczucia humoru 😂


wątek zamknięty
Hermes stoimy w Grotesce w Markach.
Paco to fajne konisko, wielokrotnie widziałam go na zawodach 😉 a Wy gdzie stoicie?
martva dziękuje  :kwiatek: przepiękne Twoje siwe!

Wrzucam jeszcze kilka naszych zdjęć, bo w poprzednim poście zrobiłam to źle  😜
Ostatnie zdjęcie zrobione przez Averis  :kwiatek:

wątek zamknięty
Pialotta Swietnie sie prezentujecie 😀
Hermes fajny ten twoj rudzielec.
Obiecane fotki (błagam nie osądzajcie mojego dosiadu 😁 )
Pierwsza jazda zapoznawcza na ujeżdżalni



Jakość halowych zdjęć powala
wątek zamknięty
Averis Szacunek, Karson jest teraz do schrupania  😜 A powiedz mi, jak karsonowe galopy? I czemu się tak rzadko pokazujecie?  🤬
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
06 marca 2017 15:31
Hermes wintec 500 jump tylko w kolorze newmarket  :kwiatek: Rudy jest uroczy  😍
wątek zamknięty
Averis,- aż nie poznałam na fejsie, super się ujeździł 🙂
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 marca 2017 16:01
Pialotta, my stoimy w Rasztowie w Zielonej Koniczynce już od roku 🙂 Paco faktycznie świetny koń, ale mega dużo pracy kosztuje wdrążenie go do treningu i nasza wspólna praca 🙂 A Twoje dziecko faaaajne!
anil22, a dziękujemy, mam nadzieję, ze jak go ogolę i zrobimy formę będzie lepiej co pokazywać 😁 A Wy też fajnie wyglądacie, piękne konisko.
Kastorkowa, tak właśnie myślałam, że to wintec, ekstra się prezentuje 😍 a za komplement dziękuję to takie trochę gamoniowate dziecko jest i zawsze robi głupie miny 😂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.