Anonimowi Zakupoholicy

kujka,  ano może

ja właśnie ostatnio popełniłam zakupy kilkukrotne w galeriach i generalnie you can dance😀 w sklepach też w takim klimacie rzeczy

Noooo bo kiedyś to czeszki były hihi tudzież jarmiłki;]
kujka każdy nosi to co lubi.
Ja tam nie widze siebie od 6 - 19 pomykającej na obcasach.
Dlatego mam dunki - ładne, modne i wygodne.
Apropo mody lo to uczęszczam do takowego i dunki ma niewielu z 900 uczniów.
Generalnie to teraz botki / baleriny / tuniki / sweterki / leginsy i za krótkie spodnie są hot  😉

[sub]a ja musiałam czeszki wygooglać  😎[/sub]

A jeśli chodzi o dredy i warkoczyki to dla mnie jest to ok.
Natomiast stricte indyjskie (chyba indyjskie ?) ciuchy to nie teges na nasze ulice.
Trochę to jakby się w strój biskupa ubrać i pomykać chodnikami   😁

Ada   harder. better. faster. stronger.
06 marca 2010 11:31
Apropo mody lo to uczęszczam do takowego i dunki ma niewielu z 900 uczniów


Nie wiem jak jest we Wrocławiu ale często bywa tak że ktoś chciałbym mieć takie dunki czy inne firmowe adidasy ale po prostu go na to nie stać.
Jakby nie patrzeć jest to wydatek minimum 250zł i nie sądzę żeby każdy z tych 900 uczniów mógł sobie na taki pozwolić.
poza tym jeśli ktoś chce wyglądać jak z ju ken dens (czyli - zapewne w miarę w zgodzie z aktualnymi trendami w modzie promowanymi przez tv) to feel free to go. Czemu nie? Niektórzy chcą być megaoryginalni, niektórzy chcą wyglądać jakby się urwali z domu wariatów, a niektórzy chcą wyglądać modnie. Coś w tym złego? 😉

a żeby nie było OT. to u Edytki czeka sobie na mnie Anka Hortensja 😀 I zainwestowałam w wymianę zamka w oficerkach i inne drobne poprawki 😉
Ada miałam na myśli szeroko pojęte buty spotowe za kostkę.
Nie koniecznie Nike, czy Adidas.

Anaa, ofkors;]
choć ja zdecydowanie wolę jak ktoś wygląda odjechanie niż zgodnie z najnowszymi trendami

a ja ostatnio miałam dysonans w sklepie,  popełniłam butki w fasonie o którym nadal myślę ze jest upiorny, na półce wyglądały również upiornie ale na nodze do konkretnego ubrania idealnie

Ada   nie koniecznie 🙂 na allegro mozna super zdobyc , a propo mam na sprzedaz nowe dunki , 150 zł
Dzisiaj zdecydowanie poszalalam
-Czapraki Eskadron'a Coriander,White,Chocochip
-Transportery Eskadrona
-Bryczesy Pikeur
i ludzkie
-spodnica
-szal
-2xkoszulka
-baleriny tym razem czarne  😉

kujka   new better life mode: on
06 marca 2010 16:29
tulipan, to zabawne bo niedawno gdzies napisalas ze jakistam model ma 1/2 Wroclawia 😉
taki, indyjskie 😉


no a ja po dzisiejszych zakupach sie rozchorowalam  😂 to chyba znaczy ze nie powinnam za czesto ich robic :P a popelnilam:

[img]http://www.otopr.pl/ai/12403/0/2[/img]  (podobno zysk idzie na pomoc dla Haiti)
+ czarne spodnie
+ okulary przeciwsloneczne
cieciorka   kocioł bałkański
06 marca 2010 16:42
dla mnie czeszki to zwykłe pepegi :P
a dunki wgladają obleśnie, już czuję, jakby mi się noga w nich grzała :P

styl ycd ma swoje dobre strony. ludzie nagle zaczeli ubierać się po prostu wygodnie. i już nikt nie patrzy się na mnie dziwnie jak idę do sklepu w dresie i luźniej koszuli, bo nie jestem ubrana "po domowemu" tylko "na sportowo" 😂
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
06 marca 2010 18:25
KUJKA zakochłam sie skad masz te buciki?????
kujka   new better life mode: on
06 marca 2010 18:31
cyntia, heavy duty

chcialam inne, o w takim stylu:
(te nie sa moze najladniejsze ale tak na szybko nie znalazlam lepszego zdjecia)
ale nigdzie nie bylo juz mojego rozmiaru -.-
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
06 marca 2010 18:39
Naprawde przepiekne 🙂 A widzialas moze buciki w takim wlasnie stylu gdzies na Allegro??? Nie bede mogla zasnac w nocy 🙂
kujka   new better life mode: on
06 marca 2010 18:55
cyntia, dzieki. widzialam troche, np:
http://allegro.pl/item915342878_polbuty_damskie_gino_rossi_rm_40.html
http://allegro.pl/item924019959_gino_rossi_g_r_buty_damskie_polbuty_262_r_37.html
zerknij na dzial polbuty 😉
i jeszcze w pod haslem pantofle costam wyskoczylo.

chociaz szczerze mowiac zadne mnie za serce nie zlapaly 🙂
kujka .. kupiłam te koszulki "I'love Haiti" w wersji męskiej dla moich facetów i zostałam zgaszona, że 80% bierze Newyorker ... podobno.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
07 marca 2010 08:34
* szary kask Horze  😎
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
07 marca 2010 12:55
Dzisiaj znowu wybieram się do 'galerii' zobaczymy z czym tym razem wrócę  🤔wirek:  🤣
A ja kupiłam wczoraj swoje pierwsze rurki no name - hi hi hi, i czuję się w nich super 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 marca 2010 20:37
a ja kupiłam cudowne czapsy i sztyblety PBK no i będę musiała sprzedać czapsy bo okazały się za długie  🙁
bluzka do tuniki


a jutro kantar i rękawiczki
😵
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
08 marca 2010 08:20
ja zaszalałam obuwniczo 🙂
- dwie pary dla dziecia
- dwie pary dla męża
- jedna para dla mnie 😅 😍
dzisiejszy wypad uważam za udany  😜

-buty na obcasie z  Venezii
-obłędny kobaltowy płaszcz wiosenny z Taranko  😍
moje ostatnie.

- cudowne botki (chyba), na obcasie atmosphere. nie mam pojęcia po co, gdzie ja w nich pójdę, ale urzekły mnie bardzo.
- elegancka sukienka na świadkowanie urzędowe
- mniej elegancka sukienka na 'afterparty' weselne, z bardzo odważnym jak na mnie dekoltem
- męskie rurki, dla siebie  🤔 kiedy ja chciałam damskie rurki, mega obcisłe, w każdym sklepie na damskich były dzwon albo jakieś szwedy, a ja chciałam rurki. znalazłam je na męskim  😁

i miały być kupione, a okazały się dostane BRONXYYY
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
08 marca 2010 18:42
exploited- łączy sie w bolu posoadania botkow bez miejsca do chodzenia w nich  😁 Dawaj foty, bo jestem ciekawa (moze w watku o butach, jak nas z tad wygoniom  :lol🙂
Ja dzisiaj kupiłam
dwa pudry (jeden oczywiście zaciemny  👿  :zemdlal🙂
Bilety na torwar- karnet 3 dniowy  😜
Czaprk ES - oficjalnie zamowiony juz dawno, ale pewnie dopiero w srode za niego zaplace.  😍
Ada   harder. better. faster. stronger.
08 marca 2010 18:54
A do mnie dzisiaj dotarł komplecik ES.
czaprak + ochraniacze
Jak na zdjęciu poniżej-kolor sesame/sahne
nie wiem czy to botki, czy to czółenka

sukienka na ślub

sukienka na drugie wesele

bronxy

i jeszcze jeden zakup torebka
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 marca 2010 19:22
exploited przepraszam za głupie pytanie, ale Ty naprawdę masz zamiar iść na wesele w takich sukienkach?  😲 zwłaszcza chodzi mi o tę drugą..
ta druga nie jest na wesele, lecz na imprezę po weselu. wybacz ale w szczegółu tego, co, jak i gdzie nie będę się zagłębiać.  a co z nimi nie tak? 😁
Ja z reguły na poprawiny zakładam dżinsy, jakaś elegantszą bluzkę i obcasy, więc uważam że ta sukienka jak najbardziej się nadaje 🙂 Bardziej na luzie i chyba właśnie tak powinno być 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się