Pole dancing/aerial hoop/aerial silks i inne wiszenia ;)

infantil, skąd masz takie super gatki? :kwiatek: :kwiatek:

To, co robicie to dla mnie czarna magia, ale zdarza mi się bywac na Stacji Grawitacji, i akurat tam gdzie jest ściana wspinaczkowa, to jest też taka przestrzeń dla lasek "na szarfach". Jestem absolutnie pełna podziwu. Wydaje mi się to w opór trudne i niebezpieczne (wydaje mi się, że sporo ruchów jest podobnych, do tych które Wy tu robicie :kwiatek🙂, a wspinam się zimą w Tatrach. Na szarfach nie dałabym rady, umarłabym ze stresu 😁
amnestria z Decathlonu i to z tej najbardziej basicowej linii  🙂
infantil - rurki prawie trzy lata (nadal nic nie umiem) a koło prawie dwa. I od dwóch miesięcy chodzę na exotic z pobożnym życzeniem poprawy swojej znikomej gracji  🤣

amnestria - prawda jest taka ze zarówno na rurkach jak i kołach i szarfach ruchy sie powtarzają, jest trochę inna technika i inne wejście ale efekt zwykle jest bardzo podobny - a nazwy nawet często też takie same 😀
No to dla mnie Wy babki jesteście przekocury, pełen podziw serio! :kwiatek: :kwiatek: Ja bym się bała 😁
Pochwalę się, bo byłam dziś pierwszy raz w średniozaawansowanej grupie  😅
łałałiła! super! niezmiennie mój podziw rośnie 😍 brawo!
Gratulacje!  😅

Ja mam regres - zwichniecie barku znów zafundowało mi blokadę psychiczną  😵
Wiem że znów dubel posta ale sie nie chwalicie nic!  🤬

Za to ja wiem że zdjęcie jest mega rozmazane ale musze sie pochwalić moim meathookiem  😍
Dzięki dziewczyny  😡  :kwiatek:

Sayu dla mnie to co robisz to jest czyste szaleństwo, chcę być tak rozciągnięta!!

Wróciłam z urlopu i od razu na trening, tydzień bez rurki to za długo  💃
Wow, nie znam się, ale TO wygląda superancko i pro 😀 😍
Dzięki! 😀 Zaczęłam chodzić do wyższej grupy i dziewczyny tu faktycznie już wymiatają, przez co ja muszę gonić mocno poziom. Chociaż ta figura nie jest akurat jakoś bardzo trudna, ale wygląda okazale - takie są moimi ulubionymi  😁
infantil  :kwiatek:

Ja mam teraz "załamanie nerwowe" bo na moją grupę przeszły dwie wymiataczki i boje sie że przestane nadążać  😂

I straaaasznie, ale to straaaaasznie chodzą za mną silki. Tyle ze dostałam kategoryczny-tymczasowy zakaz ze względu na bark 🙁

Plus precelek w prezencie z zawodów:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 lutego 2019 09:42
infantil kojarzysz może czy Duende prowadzi jeszcze zajęcia high heels? Nie mogę ich znaleźć w kalendarzu  🤔
smarcik wydaje mi się, że niestety nie ma tych zajęć. Nigdzie mi nie mignęły w grafiku a śledzę na bieżąco. Sprawdziłam też najnowszy zaktualizowany grafik na facebooku i tam też nie ma.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 lutego 2019 09:56
infantil buu 🙁 dzięki za info  🙂
Przyszłam się chwalić, ale wyjątkowo nie nowymi figurami a tym że... staaaaało się - wstawiam rurę do mieszkania  😜
Zazdraszczam!!!

Ja mam plan uzbierać na stage'a... ale najpierw kupuję silki (w przyszłym tygodniu) i robię kurs instruktora na Aerial Hoop (w kwietniu)  😅

a na marginesie - zrobiłam dzisiaj marion amber, puchnę z dumy prawie tak jak mój naderwany mięsień  😂
Sayu ale super! Z tym kursem na instruktora - powodzenia!  💃
I świetna ta strona pole dance dictionary, dzięki za podlinkowanie, przyda mi się do ćwiczenia w domu!
Nie ma za co  😉
Wczoraj zamontowałam rurkę w domu  💃 Wrzucam dwa krótkie filmiki z pierwszego, testowego wirowania. Jakieś najprostsze rzeczy, bo muszę się przyzwyczaić do małej ilości miejsca i do bardzo niskiego sufitu, no i jest nowa, więc przyczepność ma się średnio... dlatego też bez szaleństw  🙂
Ale chwalę się:

i
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
10 marca 2019 11:15
Dużo miejsca masz w domu, super!  😀
Raz przywaliłam nogą w stół, bo mnie poniosło, ale faktycznie jest lepiej i luźniej, niż myślałam  😀
infantil, psu aż kręci się w głowie 😀
infantil, super to wygląda 😀 I tak btw fajne masz mieszkanko
Ale fajnie  😍

Tylko błagam powiedz ze to nie rozporówka  😁
Sayu niestety rozporówka, w wynajmowanym mieszkaniu nie mogę sobie pozwolić na wiercenie w podłodze. I tak moi landlordowie są wspaniali, pozwalają na psa, malowanie i wiercenie w ścianach i ogólnie chyba zapomnieli o tym, że mają to mieszkanie... ale już rury na stałe mogliby nie przeżyć  🙂

vanille dziękuję i dziękuję  :kwiatek:

cricetidae  😁 no nie będę ukrywać, że na początku średnio rozumiał co się dzieje
To tylko powiem jedno - uważaj i przed każdym treningiem sprawdzaj dokręcenie. Rozporówki bywają bardzo wywrotne.

Za to w tym tygodniu przyjeżdżają moje silki. Już siedzę jak na szpilkach  😍

I w ogóle... to jest śmieszne, myślałam ze sie nie nadaje na trenera, a poprowadziłam po znajomości jeden trening na kołach i nie dość że dziewczyny zachwycone to ja teraz ciągle przyłapuje sie na planowaniu następnych treningów dla nich  🏇
Sayu, Ty to jesteś jakiś pros! Wrzucaj dużo zdjęć, lubię patrzeć jak wirujecie 😀

infantil, ale fajnie! Psa z początku nie zauważyłam, ale uśmiałam się potem jak przeczytałam komentarz Cri 😁
amnestria dziękuję  😡

A co do więcej zdjęć to popieram, głupio mi robić co chwila post pod postem 😀
Mi też głupio ciągle wrzucać zdjęcia, bo mam wrażenie, że tylko ja i Sayu jesteśmy w tym wątku i zbieramy oklaski  😁 Dziewczyny, musicie się zapisać na rurkę, żeby było nas tu więcej, o!

Jakieś wycinki z wczorajszych zajęć, na zachętę  💃
[img]https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53819630_2194597143932993_8701337269040054272_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=a265b9d60ce2d7e87d0cfc7ab23acd3c&oe=5D22BF66[/img]
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się