Galopem po plaży- gdzie nad morzem?

Stajnia Pestka Mrzeżyno.

Kj Kaja Grzybowo w sumie też ujdzie, konie fajne, tylko trochę daleko do plaży. Ale myślę, że da się dogadać tak, żeby na tej plaży spędzić więcej niż 15 minut.
Ja jak prowadziłam te tereny, to jechałam przez wieś miejscami kłusem. Da się. A jak cały dojazd i powrót się jedzie stępem, to faktycznie niewiele czasu na plażing zostaje.
Trzeba by się zorientować kto i jak teraz te tereny prowadzi.
a Budzistowo? to chyba najbliżej Kołobrzegu.
No i Erania Malechowo.
Gillian   four letter word
05 kwietnia 2018 15:00
tajnaa, jak sobie wyobrażasz dojazd z Budzistowa do plaży? jeżdżą przyczepą. To samo w Eranii - trzeba przekroczyć drogę szybkiego ruchu a potem dymać po ścieżce rowerowej. Bez sensu 🙂
Niewiele. Grzybowo, Mrzeżyno. To z tych najbliżej Kołobrzegu. I tak praktycznie wszędzie wyjazd polega na tym, że jedziesz asfaltem przez miasto, potem zapierdzielasz galopem po plaży i wracasz znowu miastem do stajni 🙂


Stajnia Pestka Mrzeżyno.

Kj Kaja Grzybowo w sumie też ujdzie, konie fajne, tylko trochę daleko do plaży. Ale myślę, że da się dogadać tak, żeby na tej plaży spędzić więcej niż 15 minut.
Ja jak prowadziłam te tereny, to jechałam przez wieś miejscami kłusem. Da się. A jak cały dojazd i powrót się jedzie stępem, to faktycznie niewiele czasu na plażing zostaje.
Trzeba by się zorientować kto i jak teraz te tereny prowadzi.



Dziękuję Bardzo  :kwiatek:
A czy w Rogowie funkcjonuje jeszcze stajnia?
My  z Zieleniewa też jeździmy i w sezonie sporo turystów wykupuje tereny. Ale u nas teren trwa prawie 3 godziny. Prawie godzina drogi stepem i kłusem w jedną stronę i godzina na plaży 🙂

W Rogowie nic nie ma. Nawet jeśli to odradzam..
a wiecie gdzie w wakacje w okolicach Trójmiasta (najlepiej do tych 60-80km) mozna z własnym koniem przyjechać i po jeździć? Mówię o wyjeżdzie na jeden dzień, więc nie szukam stajni, tylko miejsca gdzie mnie ilośc turystów nie zabije i nikt nie przegoni 😀
My  z Zieleniewa też jeździmy i w sezonie sporo turystów wykupuje tereny. Ale u nas teren trwa prawie 3 godziny. Prawie godzina drogi stepem i kłusem w jedną stronę i godzina na plaży 🙂

W Rogowie nic nie ma. Nawet jeśli to odradzam..

Bardzo mi taka opcja pasuje.  Mogę się odezwać na priv  😉
Jasne 🙂
Jeszcze tak w ramach polecenia.
W ten weekend wróciłam z 2-dniowego rajdu (z powrotem na nocleg) w https://www.facebook.com/StadninaKoniChoczewo, niedaleko Stadnina Koni Ciekocinko
Przepiękne tereny, duża, czysta plaża, przerwa na ognicho  😀 Konie super, wszystko bezpiecznie i bezproblemowo. Dla niezmotoryzowanych dojazd bardzo dobry, w okolicy dużo noclegów (też mogę coś polecić) Generalnie świetna przygoda i dobre warunki, tylko polecać  😉
Mariah a jednodniowy wypad też robią na plaże? W sensie taki terenik, jaka odległość do plaży ? 😉
Mariah a jednodniowy wypad też robią na plaże? W sensie taki terenik, jaka odległość do plaży ? 😉

Robią robią
Zależy od której bazy  😉 Mają dwie:  sezonową Kopalino i pozasezonową Choczewo
Bede kilka dni w Swinoujsciu. Chetnie wybralabym sie w teren (idealnie na plaze). Czy mozecie polecic jakas stajnie w tamtych okolicach?

:kwiatek:
Hejka chce zabrać Siwulca z rodziną na wakację nad morze...znalazłam farmę Jantar w Stegnach ( tam mamy rezerwację na domek) , która oferuję usługę pensjonatu na doby: http://stajniafarmajantar.wixsite.com/stajnia-fj  Ktoś korzystał?? Znacie może to miejsce??Dadzą jeść,wypuszczą na padok,nie wezmą "pod rekreację" ??? no bo wiadomo nie będę siedzieć w stajni cały dzień
Chodzi o stajnię w Jantarze koła Stegny? Nie wiem jak to wygląda teraz, ale kilka lat temu koń musiał wskoczyć do boksu pół metra w dół 😉
edit: na stronie wygląda inaczej - albo to inna stajnia, albo wreszcie postawili prawdziwe boksy 😉

Kojarzycie może stajnie w Łebie, która oferowala konie uejzdzeniowe na sprzedaz? Nie chodzi mi o stajnie Senny i tą koło pałacyku, tylko trzecią, położoną w innym miejscu
Możecie polecić coś w okolicy Pucka?  :kwiatek:
Gillian   four letter word
05 kwietnia 2019 19:42
little_girl, stajnia w Rzucewie 🙂
W ramach aktualizacji, bo przekopałam ten wątek wzdłuż i wszerz - w tym roku w Kopalinie nie ma letniej stajni.
Macie może do polecenia dl grupy 3/4 osobowej (dorośli) jakiś fajny ośrodek gdzie można załapać się na teren po płazy w okolicach Kołobrzegu?  🙂
Mrzeżyno i stajnia Pestka, pisałam o tym miejscu na poprzedniej stronie.
Większość płazów jest chroniona także uważajcie; ) 🤣
Gillian   four letter word
06 czerwca 2019 21:52
Mrzeżyno jeździ bez problemu 🙂
Dzięki Wam byłam w terenie ze stajni U Bohuna w Sztutowie - było super  😀

Polecam, piękna i szeroka plaża, praktycznie pusta (byłam tydzień temu), po drodze kormorany, rewelacja 🙂 Konie zadbane i posłuszne, właścicielka bardzo kontaktowa i miła 🙂

No i jak widać po zdjęciu - popływać z koniem w morzu też była okazja 😀
malaga w Kopalinie jest w tym sezonie letnia stajnia, od tego sezonu Gospodarstwo Agroturystyczne Jędruś ze Słajszewa ma tam swoją" filie"  😉 także i w Słajszewie i w Kopalinie można się wybrać w teren i pojeździć po plaży  🙂
Chodziło mi o tę stajnię, która jest na stałe w Choczewie. Teraz już za późno, byłam ostatecznie w Sztutowie 🙂
AAA! Byłam w Sztutowie ostanio na wczasach. wychodze na taras z pokoju a tam widok na konie🙂

A potem konie co chwilę między domami.
Fajna miejscowość.
Do stajni u Bohuna nie zaszłam ale się zastanawiam czy w przyszłym roku na wakaje nie zabrać ze sobą konia.
kotbury, mój Dino w tych okolicach na emeryturze 😉 super miejsce dla koni.
Kotbury - polecam 🙂 Mnie się tam bardzo spodobało - ludzi na plaży mało, sama plaża szeroka, długa i z delikatnym wejściem do wody. Trzeba się tylko przyzwyczaić że latają kormorany 😀

Właścicielka Stajni u Bohuna co chwilę na fanpage'u wrzuca zdjęcia z wyjazdów w teren, można zerknąć 🙂 i jest bardzo miła, kontaktowa 🙂
A coś nadmorskiego z dłuższymi wyprawami, bardziej rajdowo.

P.s Sztutowo, Choczewo byłam i znam
A jak jest w Rewalu?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się