LUBLIN i okolice

Jaaaa! Zawsze i wszędzie 💃
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 grudnia 2009 20:34
ja też! ja też!
pony   inspired by pony
08 grudnia 2009 20:49
co myślicie o czwartku? jak macie zaje/lekcje?
(Smarti tensknie😀)
od 16 moge 😉
Jeśli wyleczę grypę do czwartku to też po 16 mogę  🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 grudnia 2009 21:16
ja również powinnam znaleźć czas po 16  😉
pony   inspired by pony
08 grudnia 2009 21:20
no to git! niech będzie nas więcej! Gdzie proponujecie?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
08 grudnia 2009 21:39
i ja moge bo mam czwartek wolny 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 grudnia 2009 06:49
a jednak ja odpadam w tym tygodniu  🙁 odkryłam wczoraj, że busy 'Majdan Kawęczyński przez Bystrzejowice' wcale przez Bystrzejowice nie jeżdżą. I przy okazji przemarzłam, przemokłam i teraz siedzę z gorączką i katarem  🙄
A w przyszłym tygodniu? Po 16 mogę codziennie. Proponuję KFC na rogu Racławickich i Lipowej 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
09 grudnia 2009 09:19
to przy tym parku?
sorry,dalej sie w lbn'ie gubie 😉
to przy tym parku?
sorry,dalej sie w lbn'ie gubie 😉


yep, na przeciwko saskiego 😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
09 grudnia 2009 10:22
czyli co, jutro odpada i lecimy za tydzien? 😉
W przyszłym tygodniu może nawet lepiej będzie, bo nie zarażę was niedoleczoną grypą... tylko w poniedziałek później bo o 17 kończę ale w pozostałe dni też mogę koło 16
yga   srają muszki, będzie wiosna.
09 grudnia 2009 10:33
ja w przyszlym tylko w srode moge, i to na wieczorne wylady (17~19) bede musiala spadac
w poniedziałek lub czwartek też bym się mogła pokazać, pewnie później niż 16 bym mogła dopiero, ale chętnie się pokażę. Może Zygzaka też namówię (ale Ona chyba tylko w czwartek by mogła, w poniedziałki zajęcia do 20 ma)
O jakieś spotkanie Voltowo- Lubliniane się szykuje  😁  Mi ten tydzień odpada a w przyszłym od środy jestem wolna bo do wtorku mam kurs barmański. 🙂
pony   inspired by pony
09 grudnia 2009 13:25
a ja wlasnie zachorowałam na chomiczą grype takze super,ze przyszły tydzien!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 grudnia 2009 16:20
pony co to jest chomicza grypa?  😲 mi pasuje wtorek lub czwartek  😉
yga   srają muszki, będzie wiosna.
09 grudnia 2009 16:31
no to niestety ja do was nie wpadnę..  🙄
pony   inspired by pony
09 grudnia 2009 16:38
oj no śmieje sie,ze sie zarazilam od choma:P
Yga a Tobie kiedy pasuje?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 grudnia 2009 16:38
yga jak Ci nie pasuje to po prostu umówcie się na inny dzień  😉 tylko chyba trudno znaleźć termin, który by wszystkim odpowiadał..
yga   srają muszki, będzie wiosna.
09 grudnia 2009 17:04
nie no, rozumiem. Jest nas za duzo i za napięty harmonogram ma większość nas.
Mi tylko środa do godz 17
chyba ze w inne dni tygodnia jakos wieczorem typu 19~20
pony   inspired by pony
09 grudnia 2009 17:17
m to pasuje każdy dzien o każdej godzinie, a osobiście własnie myślałam raczej o takim wieczorku ale- ja sie dostosuje😉
no chyba najlepiej po 19 na mieście się umówić. Albo na 18 i kto nie zdąży dojdzie później. Jakby niepełnoletni mieli problem z przekonaniem rodziców, czy coś w tym stylu, to przecież możemy jakoś się ugadać na grupowe wracanie. A ja dysponuję 4 miejscami w samochodzie to mogę zrobić za taksówkę.
To czwartek za tydzień? Po 18?

Ascaia, mogłabym się z Tobą zabrać w drodze powrotnej? Bo my prawie sąsiadki jesteśmy 😁 😡
Jak już będziecie na mieście w następny czwartek to zapraszam na wydziałówkę wetu w dawnym chonabibe 😁
To nawet lepiej, że po 18 to pójdę na angielski, z którego miałam zwiać jakby spotkanie było wcześniej  😁

Tylko gdzie się spotykamy i jak się rozpoznamy?
okwiat   Я знаю точно – невозможноe возможно!
09 grudnia 2009 23:19
To ja też się dopisuję  😁
Gdyby nie fin to mielibyście mnie z głowy, bo nie zaglądałam jakiś czas do tego wątku   🙄
W czwartek kończę o 17:30, ale na 19postarałabym się dotrzeć. Byliście w Lulu?  😜 I jeszcze planowałam wybrać się do Cabaret Cafe, ponoć super miejsce. Czy raczej preferujecie dyskotekowe klimaty... (wpomniane było coś o 68 i etc.)?
pony   inspired by pony
10 grudnia 2009 06:15
do klubu nie wszystkich z nas wpuszczą,poza tym nie porozmawiamy tam za bardzao😉 Więc jakas knajpa będzie fajnm mcem myśle🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się