Klub Kibica

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
28 lipca 2009 11:28
Huginn to tor Silverstone jest w Montrealu? 😡

Szpecik ja też zawsze oglądam F1 z tatą. I wtedy też zamarliśmy, widok był straszny 😲
A rok później obydwoje płakaliśmy na hymnie 😁
Huginn   tu wpisać hasło?
28 lipca 2009 11:44
Huginn to tor Silverstone jest w Montrealu? 😡
http://pl.wikipedia.org/wiki/Circuit_Gilles_Villeneuve
http://pl.wikipedia.org/wiki/Silverstone_Circuit
hmmm... nie?  🙄

A rok później obydwoje płakaliśmy na hymnie 😁

to było coś !  😀
przypomnienie pięknych chwil ...
proszę powstać!
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
28 lipca 2009 11:47
Huginn aż się łezka w oku kręci 😉

Nie wiem dlaczego nie ma linku który wklejałam 🤔 było tam na początku, że Kubica jedzie po pierwszą wygraną w Montrealu, dlatego się zdziwiłam 🤔
Huginn   tu wpisać hasło?
28 lipca 2009 18:21
Pursat   Абсолют чистой крови
28 lipca 2009 19:13
A pływanie ktoś ogląda? 😎
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
28 lipca 2009 20:12
Huginn

walka o fotel w Ferrari
http://f1.wp.pl/kat,101074,title,Kto-za-Masse-Schumi-Alonso-Kubica,wid,11351243,wiadomosc.html

Mówi się ponadto, że Polak zostanie w zespole z Hinwill w przyszłym sezonie.

NIEEEE!!! :emot4:  jak tak się stanie to posiekam ich na kwaśne jabłka :nunchaku:
Huginn   tu wpisać hasło?
28 lipca 2009 20:18
"Kolejnym kandydatem do zajęcia fotela Felipe Massy jest... Sebastien Bourdais. "
nie wiem, czy się śmiać czy płakać ...

wszystko to takie dywagacje, już nie wspomnę, ile razy Przegląd Sportowy sugerował, że Mika Kojonkoski zostanie trenerem naszej kadry A w skokach ...
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
28 lipca 2009 20:24
taaa, ja myślę, że najlepszym kandydatem na fotel bolidu Ferrari jest Adam Małysz 😎

podejrzewam, że za kółkiem zasiądzie ktoś z kierowców testowych.
Huginn   tu wpisać hasło?
28 lipca 2009 20:36
najprawdopodobniej ten sympatyczny Jegomość:
[[a]]http://pl.wikipedia.org/wiki/Marc_Gen%C3%A9[[a]]
nie słyszałem do tej pory o nim
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
28 lipca 2009 20:39
Huginn, bo mało co się słyszy o kierowcach testowych 😉  Mimo wszystko mam nadzieję, że Massa szybko wróci do zdrowia.
Huginn   tu wpisać hasło?
28 lipca 2009 20:44
jak to mało??? a Vettel? przeca zdobył jeden punkt swego czasu  🤣

ja też liczę na szybki powrót Massy, Raikkonen ciut nerwowy jest, jak coś dzieje się nie po jego myśli na torze
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
28 lipca 2009 20:49
Fakt, choć pomału zaczyna mnie też denerwować Kovalainen. O ile Hamilton się stara i próbuje w tym sezonie coś wywalczyć (bo w zeszłym roku był niekwestionowanym mistrzem), to o Kovalainenie jest cichutko. Nie wiem co on w ogóle robi w McLarenie. Mógłby odstąpić komuś miejsce 😉
Huginn   tu wpisać hasło?
28 lipca 2009 20:59
Hamiltona nie trawię, szczerze powiedziawszy
ordynarny i nie lubiący jakiejkolwiek krytyki, w dodatku patrząc na jego sposób jazdy i ilość kar, jakie FIA nałożyła do tej pory na niego, w związku z licznymi "incydentami" na torze, świadczy dosyć jednoznacznie, jakim jest kierowcą
Dokładnie - całkowicie się z Tobą zgadzam Huginn w temacie Hamiltona.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
29 lipca 2009 18:50
Koniec BMW! Rezygnują z wyścigów od przyszłego sezonu. Oby tylko Kubica znalazł sobie miejsce w dobrym zespole! 🏇

Za to za kółkiem bolidu Massy zasiądzie... Schumacher! 🙄
Huginn   tu wpisać hasło?
29 lipca 2009 19:03
z Schumacherem nic na razie nie potwierdzone - wszystko tylko doniesienia prasowe

jeśli zaś chodzi o BMW-Sauber, to - nie liczcie na mój komentarz... jestem trochę zajęty wychodzeniem z szoku, to trochę potrwa...
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
29 lipca 2009 19:07
Huginn, serio? A mnie to jakoś nie rusza, rozpaczać nie będę 😉

co do Schumachera - dla mnie to takie lekkie "przemęczenie materiału". Daliby szansę testowym kierowcom a nie staremu piernikowi, któremu wygasła już i tak jakaś licencja i zrobią w jego stronę "ukłon", by mógł startować 🙄
Huginn   tu wpisać hasło?
29 lipca 2009 19:28
ale ja nie napisałem, że jestem zrozpaczony, tylko zaskoczony  🙄
przecież ile razy mówiono w czasie transmisji TV, że Thiessen już zaczął prace nad bolidem na przyszły sezon, gdyż zdaje sobie sprawę, że zespół nic w bieżącym nie ugra, a tu proszę...  😲

a ja Schumachera lubię - zacząłem oglądać F1 akurat za czasów, gdy sport samochodowy żył pojedynkiem Schumacher-Hill  😀
Po części rozumiem BMW. Po prostu wstyd, jak nie radzą sobie w tym sezonie. Kryzys dopadł także i  ich, więc zrezygnowali z tego, co jest w tej chwili anty reklamą.
Ciekawi mnie, czy będzie bitwa o Kubicę - przecież to cały świat widzi, że on ma potencjał, nie tylko Polacy  😁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
29 lipca 2009 20:18
http://www.formula1.pl/F1_news-6488-BMW_Sauber_wycofuje_sie_z_Formuly_1.html

[quote]Teraz skoncentrujemy się mocno na pozostałych wyścigach i pokażemy nasz duch walki i uzyskamy dobry wynik na pożegnanie z wyścigami Formuły 1.[quote]

no oby 🙄
Huginn   tu wpisać hasło?
29 lipca 2009 20:21
"Teraz skoncentrujemy się mocno na pozostałych wyścigach i pokażemy nasz duch walki i uzyskamy dobry wynik na pożegnanie z wyścigami Formuły 1."
chyba nie z tym bolidem  🙄
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
29 lipca 2009 20:30
Huginn a kto powiedział że z tym? Na kolejny wyścig wyczarują 2 nowe i odejdą z klasą 😀iabeł:

a propos Schumachera
http://www.formula1.pl/F1_news-6498-Schumacher_wraca_do_Formuly_1.html

Ja uważam, że niepotrzebnie się zgodził. Wszystko fajnie, jak będzie dobrze mu szło. A co, jak będzie zajmował jakieś złe miejsca? Trochę wstyd. A odszedł z klasą, jako największy Mistrz F1 przez duże M.

choć gdyby choć raz Kubicy udało się go prześcignąć skakałabym z radości 😀iabeł: 😁
Kubica też ma dobre relacje z Massą, przyjaźnią się, więc równie dobrze mogli jego poprosić - ale wygląda na to, że BMW za późno ogłosiło, że się wycofuje  😁 gdyby zrobili to wcześniej... 😉
Huginn   tu wpisać hasło?
29 lipca 2009 20:37
Huginn a kto powiedział że z tym? Na kolejny wyścig wyczarują 2 nowe i odejdą z klasą  😀iabeł: 
jestem o tym przekonany, jutro lecę do punktu STS, coby wszystkie oszczędności zainwestować w kupon, na poczet wygranej któregoś z bolidów BMW-Sauber  🤣

a propos Schumachera
http://www.formula1.pl/F1_news-6498-Schumacher_wraca_do_Formuly_1.html

😲 nie wiem co powiedzieć

no i nie pisz taką małą czcionką - musiałem iść do pokoju obok po okulary  🤣
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
29 lipca 2009 21:00

no i nie pisz taką małą czcionką - musiałem iść do pokoju obok po okulary  🤣


przepraszam nie będę 😁

Szepcik to, że Kubica ma dobre kontakty z Massą nie oznacza, że szefowie ekipy Ferrari tak lubią Roberta, niestety 🙄
Lubią czy nie to mały problem, tu się liczy kasa  😎
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
29 lipca 2009 21:04
Dlatego pewnie wybrali Schumachera 🙄
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
02 sierpnia 2009 21:23


oby!! 🏇 🏇
Huginn   tu wpisać hasło?
02 sierpnia 2009 21:25
nadzieje ogromne - ale jak Robert wyląduje w Force India, to co wtedy?  🙄
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
02 sierpnia 2009 21:27
Huginn - zrobię w domu żałobę 😵
a tak na serio, zobaczymy co to będzie. Choć nadzieje są wielkie. Słyszałam plotki, że Alonso już podpisał kontrakt na przyszły rok z Ferrari i bardzo by chciał, by Kubica był z nim w teamie, ponieważ się dobrze znają i lubią. Problem tylko w tym, że Raikkonen ma kontrakt do 2011 roku i jeśli chcieliby kontrakt zerwać, to i tak musieliby mu zapłacić za ten rok 2011...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się