wasze ulubione seriale

tunrida, my też dzisiaj obejrzeliśmy. Mega!
Ogląda ktoś 5 sezon The Affair? Dzieje się tam coś ciekawego? Uwielbiałam ten serial, ale 4 sezon to oglądnęłam grając w gry na telefonie, mam nadzieję, że piąty trochę lepszy. 👀
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
04 listopada 2019 12:17
Zaczyna sie troche nudnawo i w atmosferze 4 sezonu. Nie moge wytrzymac czesci o doroslej Joanie, mogli sobie naprawde podarowac. Ale im dalej tym lepiej, zwlaszcza czesci Noego i Helen razem, przedostatni odcinek to byla dla mnie poezja najlepszych sezonow i odcinkow, czekam z niecierpliwoscia na zakonczenie, jak zamkna ich sytuacje.
Tylko za Cole'm tesknie 🙁
Dzięki! W sumie trochę mnie zaciekawiłaś, aż nie mogę się doczekać teraz. 😀

Właśnie puszczam ostatni odcinek 5 sezonu Wikingów. 🙁 W ogóle to oprócz tego, że to od dawna pierwszy serial, podczas którego nie siedzę na telefonie, to jeszcze nie przewijam intro, kocham tą piosenkę w połączeniu z obrazami. 😍
Ja sobie nadrobiłam Riverdale z rozpaczy, że nic do oglądania nie mam. Ja pier dy kam. Nie umiem opisać co tam się dzieje, absurd na absurdzie, tylko niekoniecznie pokazany w fajny sposób :P Ale przyznaję, że zaskakują, rozwiązania "zagadek" nie domyślałam się niemal do końca. Z drugiej strony spodziewam się po tym serialu wszystkiego, więc nie rozkminiałam nic 😁 
Scream Queens było podobnie absurdalne, ale on tam był fundamentem i mi się podobała taka forma.
Jak ktoś lubi klimaty "polityczne", ogólnie pojętego rasizmu, nadużyć w policji, to polecam Netflixowe When they see us. A jako dokładkę można obejrzeć wywiad Oprah z aktorami grającymi w tej produkcji oraz z Uniewinnioną Piątką. Mocne.
flygirl, - o tak, Wikingowie mają cudówną ścieżkę dźwiękową 😀 Fever Ray tworzy bardzo filmowe utwory (poza If I have a heart wielbię Keep the streets empty), do tego moja ukochana Wardruna 💘
budyń, - ja się na Riverdale odmóżdżam cudownie 🤣
Gillian   four letter word
06 listopada 2019 09:20
budyń, ja sie o dziwo wciągnęłam bardzo w Riverdale i nawet trochę mi smutno, że teraz muszę czekać na dalsze odcinki ale o jeeeeeeny... Cały 3 sezon był tak męczący, że myślałam, że się nigdy nie skończy. Cukierkowo słodki, ach te dramatyczne zwroty akcji przy których pozostało tylko wnosić oczy do nieba  🙄 ale! Końcówka mnie zaskoczyła na maksa. Szok i opad zębów. I dlatego lubię to oglądać, bo daje radę mnie zaskoczyć. Fajnie 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
06 listopada 2019 09:21
ja uwielbiam Riverdale  😂 chociaż poziom absurdu jest mocny.

pokończyłam wszystko i nic nie umiem sobie znaleźć na netflixie 🤔
Moon   #kulistyzajebisty
06 listopada 2019 09:28
madmaddie, welcome in my world, mam wrażenie że obejrzałam całego Netflixa :P

Ostatnio obejrzałam jakiś nowy miniserial "Nobel" - zaczynał się git i zanim się akcja zaczęła to... się skończył.  🤔 🤣
Oglądam teraz jeszcze "Homeland", bo umknął mi wcześniej, ale też tak jakoś bez fajerwerków.
Obejrzałam trzeci sezon Atypical i nadal uwielbiam tę produkcję całym serduszkiem  💘 Co prawda skopali totalnie wątek Casey, który był jednym z moich ulubionych, ale nie zmienia to faktu, że ten serial cholernie pozytywnie działa mi na głowę, jest taki ciepły i dobry. To nadal jedna z moich ulubionych rzeczy Netflixa.

Obejrzałam również drugi sezon The End Of The Fucking World i mimo że totalnie nie spodziewałam się, że pójdzie w takim kierunku i że podobał mi się znacznie, znaaacznie mniej niż pierwszy sezon, to pochłonęłam na raz (8 odcinków po 20 minut, więc żaden wyczyn) i oglądało mi się dobrze. Fajnie było znowu przypomnieć sobie ten dziwaczny klimat  😀
Ja skończyłam Mindhuntera i bardzo mi się podobał. Czy ktoś oglądał Alienistę?
efeemeryda   no fate but what we make.
06 listopada 2019 09:44
espana
ja oglądałam, choć na początku z dużymi przerwami to jednak finalnie bardzo mi się podobał  😉
Gillian, ja przy trzecim właśnie odpadłam na długo :P Zanudziłam się.
Dlatego teraz nadrobiłam, bo też już nic nie mam do oglądania, a lubię do jedzenia czy spania sobie coś puścić. Na ekstremalną biedę serialową mam Gossip Girl, ale to ostateczność 😂
efeemeryda zatem wciągam na listę 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
06 listopada 2019 13:25
Słuchajcie, pytanie może głupie, ale i tak zapytam, czy nowego Wiedźmina będzie można gdzieś indziej obejrzeć niż na Netflixie? Bo u nas internet czasem zawraca i żadne HBO GO, czy VOD nie chodzą za bardzo więc i Netflixa nie mamy, bo bez sensu :/
zembria może wypróbuj netfilx zanim spiszesz go na starty 😉
On mi działa nawet przy mocno słabym necie i ratuje kiedy streamy nie chcą działać nic a nic 🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
06 listopada 2019 14:31
Mówisz 👀 ? Kurczę, to może by jednak spróbować... Tylko my serio zasięgu tu nie mamy, nawet w telefonie 😉 Tyle żeby sobie po googlch poskakać to spoko, ale filmy na HBO GO chodzą tylko w godzinach porannych w tygodniu, jak mało osób korzysta wtedy z netu.
espana Alienista dla mnie był super! Jeden z moich ulubionych netflixowych seriali 😍 Wczoraj skończyliśmy "Russian doll". Teraz zastanawiam się między "Marianne" i "Eli". Ktoś oglądał? 👀
Bizon   Lach bez konia- jak ciało bez duszy.
06 listopada 2019 17:29
Eli to pełnometrażówka, można zobaczyć ale jako zapchajdziura. Za to jak pisałam wcześniej MArianne dzieło sztuki. Bałam się iśc do ubikacji w nocy (a jestem po trzydziestce..) 🙂
zembria, spróbuj z Netflixem. U mnie też jest ogólnie bardo słaby net, HBO GO mnie do szału doprowadzało, bo ciągle się buforowało a Netflix chodzi jak zaczarowany. Jedynym wyjątkiem są większe zawieruchy i burze.
zembria, netflix ma swoją aplikację, więc będziesz mogła najpierw ściągnąć a potem oglądać. Nie wszystko da się ściągać, ale te nowe produkcje tak. Tylko z tego co pamiętam apka działa na windows 10 i androidzie, ale dawno nie korzystałam więc może coś się zmieniło.
Eli to pełnometrażówka, można zobaczyć ale jako zapchajdziura. Za to jak pisałam wcześniej MArianne dzieło sztuki. Bałam się iśc do ubikacji w nocy (a jestem po trzydziestce..) 🙂


Dzięki, dodaję Marianne do listy. Wczoraj jednak ruszyłam "End of the F***ing World".  😜
efeemeryda   no fate but what we make.
07 listopada 2019 10:12
dobby
apka na iOS też działa  😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
07 listopada 2019 13:08
Dzięki dziewczyny za info :kwiatek: To może wypróbujemy jednak. Bo jak to tak, wszyscy będą Wiedźmaka oglądać, a my nie? 😉
zembria, legalnie będzie można tylko na Netflixie, nielegalnie to tam gdzie zawsze. 😉 Ale naprawdę wypróbuj Netflixa bo rzeczywiście daję radę nawet w miejscach gdzie internet jest tylko na wiadra. 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 listopada 2019 16:49
Cały sezon wiedźmina ma wyjść w jednym momencie, Netflix ma chyba okres próbny. Można obejrzeć Wiedźmina legalnie, nie płacąc 🙂
I dokładnie taki jest plan!  😁 😁 😁
Przynajmniej na pierwszy sezon, bo później to już będzie trzeba zapłacić.
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 listopada 2019 19:29
Wystarczy mieć druga kartę i inny mail 😉
Mogłybyście polecić strony, na których można bezpłatnie oglądać seriale online?
Fili.cc i seriale.co nie działają  🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się