wasze ulubione seriale

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 czerwca 2017 12:20
Zalukaj jeszcze
mywatchseries.to za free
Wczoraj zaczęłam i skończyłam Anie... Wyłam już na pierwszym odcinku  😜

JARA, dodałam 😀
Tulipan jest gdzieś 8 odcinek Ani? Dobrnęłam do 7, a 8 nigdzie nie ma 🙁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
26 czerwca 2017 18:09
Gdzie oglądacie Anię? Nigdzie nie mogę znaleźć 😵
Jest tylko 7 w sezonie  😉 Ja oglądam na Netflixie.
Obejrzałam już The Crown, Stranger Things... IMO świetne  🙂 Skończyłam wczoraj 13 Reasons Why - szok... ale serial wciągający. Skończyłam Anię... Co jeszcze polecacie na Netflixie??  :kwiatek:
jaskierkowa, koniecznie House of Cards, zaczęłam wczoraj Orange is The New Black - też całkiem, całkiem chociaż nie do końca mój klimat.
Skończyłam House of Cards, skończyłam Orangeis the new black i po obu końcówkach... nie wiem jak wytrzymam rok do kolejnych sezonów  😲
jaskierkowa, ja na Netflixie obejrzałam Outlander, ale nie wiem, czy Ci takie romansidło przypadnie do gustu. 😉 Dla mnie pierwszy sezon super, drugi podobał mi się mniej, ale czekam na trzeci - może serial jeszcze się odkuje z gorszego wrażenia. 😀 Później z ciekawości zaczęłam 13 Reasons why i przepadłam na kilka dni. 😁 Teraz na spokojnie oglądam Orange is the new black - dla mnie extra. House of cards dawno temu zaczęłam, ale chyba nie dobrnęłam do końca pierwszego sezonu. Może kiedyś zacznę jeszcze raz. 😀
Wczoraj zaczęłam i skończyłam Anie... Wyłam już na pierwszym odcinku  😜


Ja też wyłam, ale potem mi przeszło. Nie podoba mi się to, jak przerobili historię Gilberta.

Tak chwalicie Opowieści Podręcznej. Mam durne pytanie: co to znaczy (ew. kto to jest) podręczna?

Zbliżam się do końca drugiego sezonu Broadchurch (są tylko dwa, przynajmniej na razie) i powraca pytanie: co dalej robić ze swoim życiem?  😉  (jaskierkowa, w w Nettflixie oglądam, polecam bardzo).
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
27 czerwca 2017 11:21
Trusia podręczna to kobieta, której jedynym zadaniem jest urodzić dziecko swoim panom. Tak w skrócie, nie zdradzając za dużo fabuły 😉 Wszystko ma głębsze dno, nie mogę chyba więcej napisać bo już będzie spoiler 🙂
trusia a mi netflixowa wersja pasuje bardzo bo książkowej nie cierpię  😉
trusia, haha już myślałam, że jestem jedyna 😉. Odbiegł ten serial od książki mocno i średnio mi się to podoba - niektóre zmiany są kompletnie bez sensu. Gilbert też mi się nie podoba 😉, ale to już kwestia, że widziałam dużo lepszego. Za to Mateusz miażdży - jest zupełnie taki, jakiego go sobie w dzieciństwie wyobrażałam. Maryla i Małgorzata też świetne.
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 czerwca 2017 12:34
Dorzućcie do listy linków alltube.tv 🙂 darmowy
Trusia podręczna to kobieta, której jedynym zadaniem jest urodzić dziecko swoim panom. Tak w skrócie, nie zdradzając za dużo fabuły 😉 Wszystko ma głębsze dno, nie mogę chyba więcej napisać bo już będzie spoiler 🙂

He, he, myślałam, że taka kobieta nazywa się surogatka.  🤣


trusia a mi netflixowa wersja pasuje bardzo bo książkowej nie cierpię  😉

Dla mnie książkowy wątek Gilberta to była historia normalnego chłopaka/faceta, a tu zrobili z niego jakiegoś męczennika i prawie świętego. 


trusia, haha już myślałam, że jestem jedyna 😉. Odbiegł ten serial od książki mocno i średnio mi się to podoba - niektóre zmiany są kompletnie bez sensu. Gilbert też mi się nie podoba 😉, ale to już kwestia, że widziałam dużo lepszego. Za to Mateusz miażdży - jest zupełnie taki, jakiego go sobie w dzieciństwie wyobrażałam. Maryla i Małgorzata też świetne.

Też nie poodba mi się, że aż daleko odbiega od książki.  W ogóle taki „złamany” ten serial mi się wydaje, część zachowuje klimat powieści, a część to klimaty z Dickensa. O ile sceny z przytułku jakoś się komponują i nie odstają za mocno od głównego nurtu, to już historia Gilberta zupełnie odleciała od swego pierwowzoru i jak do tej pory mało ma wspólnego z „Gilbertem Aniowym”, a jest „Gilbertem Dickensowym”.  Może właśnie te skojarzenia powodują, że wersja serialowa Gilberta mi się nie podoba, bo Dickensa nie lubię. Co oczywiście nie znaczy, że nie będę oglądać, jak kolejny sezon się pojawi. 

Tak, Mateusz, Maryla i Małgorzata idealni, tak ich widziałam. Diana też.  Ale Mateusz przede wszystkim. To przez niego ryczałam.
smartini   fb & insta: dokłaczone
27 czerwca 2017 12:57
trusia, surogatka to jednak z własnej woli rodzi czyjeś dzieci i do zapłodnienia dochodzi, no... inaczej 😉 także sądzę, że specjalnie wybrano inną nazwę dla tej roli w nowym, sekciarskim społeczeństwie serialu aby nie urazić surogatek, jako, że ich życie wygląda zdecydowanie inaczej, niż podręcznych 🙂 tu dochodzi cała patologiczna, pseudoreligijna ideologia
trusia, epk to chyba po prostu kwestia oczekiwań, ja nie liczyłam na adaptację książki  😉 Dla mnie dobry serial to jak dobry film, a Netflix robi bardzo dobre produkcje.

Zbliżam się do końca drugiego sezonu Broadchurch (są tylko dwa, przynajmniej na razie) i powraca pytanie: co dalej robić ze swoim życiem?  😉   (jaskierkowa, w w Nettflixie oglądam, polecam bardzo).


Broadchurch ma 3 sezony, 3ci był wypuszczony w tym roku 😉 Pojawia się nowa zagadka, aczkolwiek pewne rzeczy z poprzednich dwóch są w nim spinane. Mi się podobał, choć pare rzeczy mnie rozczarowało. Mimo wszystko szkoda, że nie chcą dalej kręcić 🙁
Zaczełam Turn i wpadłam 😀 Podoba mi się, ciekawe zrobiony. Temat trochę ciezkawy jak nie do końca zna się historię USA, ale idzie zorientować się.
A ja wczoraj skończyłam Riverdale - mix 13 powodów z Gossip Girl, ale idealny do sprzątania i prasowania  😉 Chociaż jak dla mnie ten serial mógłby być tylko o Jugheadzie.

tulipan, mi się wydaje, że to kwestia wyobrażeń z młodych lat - my po prostu baassardzo lubiłyśmy te książki, więc odejście od nich jest dużo mniej akceptowalne. Ty nie lubiłaś, więc to dla ciebie na plus. Do książek, których nie lubię mam podejście jak ty 🙂.

A ja znalazłam Tudorów i po 3 latach przerwy kończę ostatni sezon 🙂.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 czerwca 2017 08:54
Chyba nie obejrzę Ani 😁 Próbuję się zarejestrować na stronie Netflixa ale jakoś mi nie idzie 🤣

Obejrzałam chyba wszystkie interesujące mnie seriale i nie mam co oglądać 😕
CzarownicaSa Anie można znaleźć też na CDA 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 czerwca 2017 09:14
A pod jaką nazwą szukać? 👀
"Ania, nie Anna" zdaje się 🙂
[quote author=trusia link=topic=205.msg2692063#msg2692063 date=1498558026]

Zbliżam się do końca drugiego sezonu Broadchurch (są tylko dwa, przynajmniej na razie) i powraca pytanie: co dalej robić ze swoim życiem?  😉   (jaskierkowa, w w Nettflixie oglądam, polecam bardzo).


Broadchurch ma 3 sezony, 3ci był wypuszczony w tym roku 😉 Pojawia się nowa zagadka, aczkolwiek pewne rzeczy z poprzednich dwóch są w nim spinane. Mi się podobał, choć pare rzeczy mnie rozczarowało. Mimo wszystko szkoda, że nie chcą dalej kręcić 🙁
[/quote]

Skąd mi się wzięło, że dwa? Wczoraj zakończyłam drugi i nie było ciągu dalszego.

Wg mnie drugi lepszy niż pierwszy. 

Dzięki, Dziewczyny  :kwiatek: dziś  wieczorem zaczynam Broadchurch  😅
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się