Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

afhata, chyba szybko pożałujesz tego wpisu 😀 a przynajmniej po 50 wiadomościach pw z cyklu "a kupisz mi, a wyślesz mi" itd 😀
afhata a Ty w szwecji siedzisz??  😀 😉


niee w Danii ale blisko do granicy😉
aaaa i zapomniałam że do HORZE mam 3km 😁 😁

afhata, chyba szybko pożałujesz tego wpisu 😀 a przynajmniej po 50 wiadomościach pw z cyklu "a kupisz mi, a wyślesz mi" itd 😀


spokojnie, nie boję się😉 ja do pomocnych ludzi należe 😉
Witam Wszystkich🙂
jestem na Volcie nowa, chociaż śledzę forum od ładnych dwóch lat 😀
W wątku o ogłowiach natknęłam się na stronę Hooksa i w związku z tym mam pytanie:
czy ktoś w najbliższym czasie będzie składał zamówienie w tym sklepie?? i czy byłaby możliwość
"podłączenia się"??
Z góry dziękuję za odpowiedź :kwiatek:
Też chcę się dołączyć!
Gillian   four letter word
04 listopada 2009 18:28
wistra, dopiero zobaczyłam Twój wpis, a już zamówienie poszło 🙁 ja ślepa jestem, nie ma co!!!

ciekawe ile czasu im to zajmie 🙂
Gillian, zdaj koniecznie relację. Jak z przelewem Ci poszło? Ile za przesyłkę?
My z klami będziemy w najbliższym czasie zamawiać.
Rewir, dajcie znać!  ❗
Też chcę się dołączyć
Ada   harder. better. faster. stronger.
04 listopada 2009 22:21

aaaa i zapomniałam że do HORZE mam 3km 😁 😁


3 km mówisz  😜
[quote author=afhata link=topic=10437.msg360125#msg360125 date=1256060336]

aaaa i zapomniałam że do HORZE mam 3km 😁 😁


3 km mówisz  😜
[/quote]

tak tam mogę wyskoczyć, bo to dla mnie chwilka, ale do hooks-a nie dam rady obecnie, bo w godzinach gdy jest otwarty ja nie mogę się urwać
Ada   harder. better. faster. stronger.
05 listopada 2009 08:30
A spoko z hooksem to nie mam problemu bo mój pierwszy trener obecnie w Szwecji mieszka.

A jak z cenami w Horze ?
Ty w Danii, tak ?
kermit   Horses horses everywhere ..
05 listopada 2009 09:06
Ja zamawiałam z Hooksa i  płaciłam kartą kredytową i pobrano dodatkowo mniej więcej 50 PLN chyba za samą transakcje.

Mam jedynie zastrzeżenia do dostarczonej paczki - nie była zbyt szczelnie zamknięta - lub ktoś po drodze do niej zaglądał - celnik ?

Na szczęście wszystko było w paczce, ale ona była 'uchylona'.
Gillian   four letter word
05 listopada 2009 12:26
rewir, płaciłam kartą, muszę zerknąc na wyciąg ile mi za to skasowali 🙂
wszystko bez problemów poszło, google translator uratował akcję 🙂
A spoko z hooksem to nie mam problemu bo mój pierwszy trener obecnie w Szwecji mieszka.

A jak z cenami w Horze ?
Ty w Danii, tak ?


www.horze.dk
1 korona duńska to ok 0,56-0,58zł.
Jaki jest przelicznik waluty jaką się płaci w Hooks?
Monny, korona szwedzka na tym adresie .se
pogooglaj jaki kurs dzis
Szkoda, że się nie załapałam 🙁
Jakby się komus chciało pamiętać o mnie następnym razem to będe wdzieczna 😀
Gillian, czekamy na info odnośnie przesyłki... też się zastanawiam czy na jedno lub dwa ogłowia się nie zdecyduję  😍 a chciałabym wiedzieć jakie są dodatkowe koszty za przesyłkę i ewentualną transakcję płatniczą 🙂
aaaa... ja bym bardzo chciała nie dostawiać pw o tytule "hooks". I naprawdę nie mam parcia, żeby od 6 osób zbierać pieniądze, a potem wysyłać to po kraju, błagam!
rewir, hehe. Za pozno, teraz pol forum bedzie Cie nekac.
😉
haa! uważaj, bo Ciebie też mogą ;]
Ups.... chyba wlasnie zrobilam mala wtope. Do tej pory pewnie bylam niekojarzona z hooksem. 😉
sznurka, dzięki!  🙂
heh dziewczyny...
z tego co widzę, jest kilka osób, które chciałoby połączyć zamówienie, z takich czy innych przyczyn...
Jeżeli nie macie "parcia" by pomóc to NIE odpisujcie na pytanie "czy ktoś będzie zamawiać?"
Ktoś pyta, prosi o pomoc, bo sam niestety nie jest w stanie (lub nie może) dokonać zakupów, chociaż bardzo mu zależy...
a Wy najpierw ogłaszacie na forum, że "tak, my będziemy zamawiać w najbliższym czasie" (odpowiadając na powyższe pytanie),
a później macie pretensje, że osoby się do Was zgłaszają...  🙄
Jeżeli nie chcecie łączyć zamówień, wiedząc ile osób jest chętnych na "podłączenie się" do zamówienia,
to po prostu nie odpowiadajcie następnym razem...
Przepraszam jeżeli ktoś poczuje się urażony, to tylko moje skromne zdanie....
pozdrawiam 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
06 listopada 2009 15:20
a co tam w tym hooksie jest takiego ciekawego że stamtąda zamawiacie? Cenowo atrakcyjne są te wyroby? Bo jakościowo to one takie sobie są.
Bo jakościowo to one takie sobie są.

produkty droższe są jakościowo świetne
z czym miałaś do czynienia co ci się jakościowo nie podobało?
Ja się nakręciłam na ogłowia... nie nalazłam równie ładnych u nas niestety... jeśli faktycznie jakość kiepska, to niech ktoś mnie z błędu wyprowadzi 🙂
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
06 listopada 2009 15:43
Ja jestem zakochana w tym ostatnim wklejonym przez Cobrinhe, już zamówiłam nawet  😜
Ja też chcę to ogłowie! Jejku boskie jest  💘
Możecie podać bezpośredniego linka do niego? Proszę  :kwiatek:
Arivle, jak przyjdzie już to napisz mi może na PW ile Cię cała zabawa kosztowała - przesyłka, dodatkowe opłaty... i jakie jest pod kątem jakości 🙂 proszę, proszę, proszę 🙂
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
06 listopada 2009 15:51
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się