FORUMOWE KOSZULKI ANK. 1

In. - żeby nie było niedomówień, to logo nie jest moim dziełem (mówiłaś, że na nasze skromne potrzeby praw autorskich nie potrzebujemy  😉). Ja tylko je znalazłam, odwróciłam i lekko zmodyfikowałam linie, żeby było łatwiej wyhaftować wzór. W razie potrzeby można jeszcze trochę doszlifować linie.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 marca 2010 17:44
Pełny rysunek by lepiej wyglądał. Przez te kreski dopiero widać obraz jak się przyjrzeć.
O rany pogubiłam się już w tych wątkach

Nie chciałam koszulki bo propozycje były bez koników, teraz weszłam tu przypadkiem i widzę że jednak z konikami..
A dlaczego nie może być koń z voltopirów?
Może jednak ankieta z wyborem logo nie byłaby taka zła? Jak już konkretne logo będzie wybrane, to będzie można nad tym jednym popracować...
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
11 marca 2010 17:24
gwash
A nie chodziło czasem o to, że logo musi być w odpowiedniej rozdzielczości?
Ten konik nie spełnia chyba wymagań...
Jestem za rysunkiem Majorki, albo za tym:

Nie może być ten konik?
Taki malutki - wysokości takiej samej jak napis re-volta?
Byłoby to połączenie re-volty i voltopirów 😉

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 marca 2010 18:12
No i co z tymi koszulkami? halooo!?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
20 marca 2010 23:46
Jak to co? Teraz przez kolejne pół roku będziemy debatować nad konikiem 🙄
Mówiłam, że lepiej by było sobie odpuścić, bo to tylko niepotrzebna komplikacja i przeciągnie całe przedsięwzięcie.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
21 marca 2010 09:59
moim zdaniem jezeli decydujemy się na konika, to tylko tego z voltopirów, a nie jakiś wzór ściągnięty z netu.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 marca 2010 10:08
Jestem za, będzie szybciej, lepiej i  bez problemów 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
21 marca 2010 10:25
Jestem za, tylko trzeba skombinować go w odpowiedniej rozdzielczości.
Może trzeba z tym iść do quanty?
Wiecie, że i tak musi być ankieta na ten temat?
In.   tęczowy kucyk <3
21 marca 2010 13:45
To ja podziękuję, nie chcę mieć brązowego kwadratu na koszulce.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
21 marca 2010 13:47
Ale czy on musi być w kwadracie? sam kontur będzie chyba ok 😉
Ja bym sobie darowała ankietę, moje zdanie na temat demokracji znacie, czas działać.
O ile zen i Edytka nie straciły jeszcze cierpliwości...
In.   tęczowy kucyk <3
21 marca 2010 14:03
Pauli, a zrobisz? Jak tak, to nie ma problemu.
Trzy dni w te czy wewte nie zrobią różnicy.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
21 marca 2010 14:25
Bardzo chętnie, gdybym się na tym znała 😉
Skoro nie ma osoby, która chce i umie się podjąć, to chyba lepiej odpuścić, prawda?
W ten sposób możemy licytować się jeszcze długo, a i tak nic z tego nie będzie...
deborah   koń by się uśmiał...
26 marca 2010 18:35
może któreś z pra projektów Jarpolowego logo się przyda?




ostatniego trzeba by rozebrać z derki 😉
Zapomniałam całkiem o tym wątku 😡
Przyjmujecie jeszcze zamówienia na koszulki? 😡 😡
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 marca 2010 13:28
fin, nie, bo póki co to każdy chce mieć konia, ale nikt go zrobić nie chce. I sprawa koszulek umilkła.
Konia można zrobić, tylko trzeba ustalić jakiegoś konkretnego.... wybrać jeden wzór do opracowania
Konia można zrobić, tylko trzeba ustalić jakiegoś konkretnego.... wybrać jeden wzór do opracowania


I wy tym największy problem 🙄 Mi już wszystko jedno, tylko żeby był jakiś koński akcent.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
27 marca 2010 18:41
Mnie się już nawet nie chce powtarzać, że decyzję powinny podjąć osoby, które podjęły się realizacji przedsięwzięcia, bo inaczej do niczego nie dojdziemy.
Poza tym chyba należałoby się zorientować, czy zen i Edytka nadal chcą się tym zajmować, bo jakoś ich tu nie widać i nie zdziwiłabym się wcale, gdyby zrezygnowały z kierowania akcją.

Swoją drogą to jakaś paranoja z tym konikiem, tyle szumu o logo na piersi, którego i tak pewnie nie będzie z daleka widać 😵
CeraŁ   dużo dużo zmian..
28 marca 2010 18:37
Atamanka zgadzam się.. chciałabym tą koszulkę jak najszybciej - przecież każde z tych wzorów końskich były ładne - więc to czy będę miała taki wzór czy inny WAŻNE że to będzie koń 😀
Jakoś niespecjalnie dowierzam w zapewnienia, że to tak naprawdę wszystko jedno, byleby to był koń 😉 Zawsze znajdzie się jakaś osoba niezadowolona, a dawanie argumentu do ręki w postaci samowolnego wyboru- to istny strzał w kolano 😉

A ja już momentami nie wierzę, że tych koszulek doczekam, przy ciągłym 'ja chcę tak' 'a nie bo tak'.
Mi wystarczy napis re-volta i tyle. Konia mam pod tyłkiem, na koszulce nie musi być.
Burza, dokładnie.


Ponieważ jest tak duży problem z wyborem tego nieszczęsnego konika, naprawdę proponuję z niego zrezygnować. Kto weźmie koszulkę bez konika ten weźmie i już.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
29 marca 2010 10:38
Burza, rewir
Pisałam dokładnie to samo ze trzy razy w tym wątku 😉 Ale chwilami mam wrażenie, że niewiele osób czyta moje posty tutaj 🙄
Nie rozumiem skąd ten upór przy koniku...
Moim zdaniem szanse na te koszulki są bardzo marne.
Ja mam propozycję - niech któraś z dziewczyn zdeklarowanych do organizacji [zen, edytka] założą nowy, ostateczny wątek. Wybiorą koszulkę i NAPIS i już zbierają zamówienia. Tylko niech tam nie ma mowy o żadnych konikach.
Możemy tak spróbować? 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się