100 lat dyscyplin jeździeckich na Igrzyskach Olimpijskich i aktualności z IO

Zbliża się termin Igrzysk Olimpijskich. I jubileusz stulecia dyscyplin jeździeckich .
Patrzyłam na stronę PZJ i nie dokopałam się do informacji.
Jaka ekipa jedzie z Polski ?
Znalazłam taki konkurs :
http://pzj.pl/modules/news/article.php?storyid=2201&keywords=Londyn
Może z RV ktoś pojedzie?

Edit:
http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html?video_id=1308
Transmisja
Na tę chwilę kwalifikację na Londyn ma Katarzyna Milczarek z Ekwadorem oraz Beata Stremler (ujeżdżenie)
Walczą jeszcze : Michał Rapcewicz (ujeżdżenie), Paweł Spisak (WKKW), chyba Łukasz Kazimierczak też (WKKW)
spojrzę zaraz na stronę FEI...
edit - nie spojrzę... coś pozmieniali i w pracy mi nie wchodzi :-(
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
21 marca 2012 07:59
Taniu,ta akcja jest już od conajmniej dwóch lat - w tym roku idzie juz seria "C" tych odznak,bo serię "B" wrotki wydawał już w zeszłym roku 😉
od samego początku razi mnie nazwa tej akcji - mozna jechac na Igrzyska Olimpijskie,ale nie na Olimpiadę przecież...olimpiada to okres pomiedzy Igrzyskami 😁

_Gaga, Spisak na swojej stronie pisze,że jedzie,tylko czeka na szybką weryfikację kwalifikacji przez FEI i zakutalizowanie list:
http://pawelspisak.pl/aktualnosci/igrzyska-o-jeden-punkt/
Poprawiłam i ja tytuł. Racja.  😡
Może nasi coś tym razem ujadą? Blisko w sumie. Podróż nie zmęczy tak mocno koni.
Oby nasza tv pokazała więcej niż zwykle.
Wydaje mi się, że była już informacja, że Michał Rapcewicz także jedzie - i chyba właśnie był już na stronie FEI. Ale możliwe, że coś pomieszałam 😉

Adam Królikiewicz i Picador.
Ech.... to były czasy.
Zrobimy sobie w tym wątku galerię wspomnieniową?  :kwiatek:
I znowu mamy wracać do czasów Krolikiewicza albo do złota w Moskwie?
Trzymam bardzo mocno kciuki za Ufoka, mam nadzieje, ze pojadą na 10000%
I znowu mamy wracać do czasów Krolikiewicza albo do złota w Moskwie?
Trzymam bardzo mocno kciuki za Ufoka, mam nadzieje, ze pojadą na 10000%

Hi!Hi! No wraca się do Orłów Górskiego to i tu można.
Oczywiście trzymam kciuki, żeby nowe medale się pojawiły.
Kim jest Ufok?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
21 marca 2012 08:18
Beata Stremler,na starej volcie nasza forumowa koleżanka 🙂
Wydaje mi się, że była już informacja, że Michał Rapcewicz także jedzie - i chyba właśnie był już na stronie FEI. Ale możliwe, że coś pomieszałam 😉

na tę chwilę nie ma kwalifikacji, jak ktoś się wycofa będziemy mieli drużynę :-)
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
21 marca 2012 08:23
Na fb pisał że jedzie, tylko nie wie jeszcze jakiego konia zabiera.
W rankingu jest 47 (Randon) i 650 (Westwind)...
jest w tej chwili na liście rezerwowej, czy awansuje - jeszcze na 100% nie wiadomo, ale ma spore szanse 
Ja słyszałam, że szanse ma bardzo duże, bo przed nim jest jakiś zakwalifikowany kolumbijczyk, który nie ma konia przygotowanego do grand prix a Michał jest pierwszy na liście rezerwowej. Bardzo bym chciała, żeby jak najwięcej ich pojechało byłoby komu kibicować.  😀
Super
ktoś się wybiera jako widz? fotograf? zawodnik?
Ja bym chciała, ale chcieć a móc często nie idą w parze  😉, ale kto wie...
No oczywiście nie jako zawodnik chociaż z drugiej strony podobno zakwalifikowany Japończyk w ujeżdżeniu jest po 70, to trochę czasu mi zostało  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 czerwca 2012 07:31
Łukasz Kaźmierczak się chyba ostatnio zakwalifikował. Paweł Spisak zresztą też i wydaje mi się, że zabiera Waga.
Kwalifikuje się para, a Paweł nie ma innego 3 gwiazdkowego konia, zatem logiczne że Waga bierze
Kaziu rzeczywiście też jedzie :-)
Kwalifikacje mają obaj, ale jeszcze nie wiadomo który (i czy w ogóle) pojedzie. Miejmy nadzieję, że się uda.
[quote author=Ktoś link=topic=87610.msg1344919#msg1344919 date=1332316767]
Taniu,ta akcja jest już od conajmniej dwóch lat - w tym roku idzie juz seria "C" tych odznak,bo serię "B" wrotki wydawał już w zeszłym roku 😉
od samego początku razi mnie nazwa tej akcji - mozna jechac na Igrzyska Olimpijskie,ale nie na Olimpiadę przecież...olimpiada to okres pomiedzy Igrzyskami 😁

[/quote]

Ja wygrałam ten konkurs "Jadę na olimpiadę"  , ale jednak nie jadę :p
Ja wygrałam ten konkurs "Jadę na olimpiadę"  , ale jednak nie jadę :p


Weź nic nie mów, z wejściówkami był taki cyrk, że aż przykro.
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 lipca 2012 17:48
Łukasz Kaźmierczak w końcu jedzie czy nie jedzie? bo gdzieś czytałam, że były wątpliwości co do jego startu.
i jeszcze jedno pytanie: czy jeździectwo będzie transmitowane w tv? jeśli tak, to gdzie można zobaczyć rozpiskę, na której będzie wyszczególnione, jaka dyscyplina, o której godzinie i na jakim kanale?
Ulalala - jak to?
dostalam w zamian za wyjazd co innego😉
Kami   kasztan z gwiazdką
28 lipca 2012 10:22
Czy ktoś jest może w posiadaniu jakiś list startowych - dzisiaj teoretycznie powinien jechać Paweł Spisak, relacja się już zaczęła a nie mam czasu siedzieć cały czas i oglądać...
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 lipca 2012 10:31
Kami, gdzie relacja?! Paweł jedzie jutro o 14.26 czasu polskiego. Listy są na oficjalnej stronie IO, trafisz przez google.
edit: dobra, mam relację, link dla potomnych: http://londyn2012.tvp.pl/7808357/equestrianeventing-indteam-dressage-day-1
A czy gdzieś można obejrzeć relację w wersji na Androida?
poznaj jeździectwo jakie bzdury oni tam dali 🤔 nie wiem, czy laikom cokolwiek to przybliży.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się