Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: jakiego kiełzna używacie/ WĘDZIDŁA - rodzaje, zastosowania, spostrzeżenia

poprzednia następna
Strony: 1 ... 254 255 [256] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: jakiego kiełzna używacie/ WĘDZIDŁA - rodzaje, zastosowania, spostrzeżenia  (Przeczytany 1286663 razy)
_Gaga

Moje ogłoszenia
« #7650 : Czerwiec 03, 2019, 08:32:16 »
Odpowiedz cytując
Widziałam, ale to 12,5 cm... smutek potrzebuję 13,5...
Chętnie sie do nich odezwę... tylko - ogłaszający jest dystrybutorem? Czy gdzie ich szukać?
#link
Lepiej profesjonalnie odstawiać amatorkę, niż amatorsko silić się na profesjonalizm
azzawa

« #7651 : Czerwiec 03, 2019, 09:57:54 »
Odpowiedz cytując
nie wiem czy to ich sklep firmowy, ale na pewno sprzedaje produkty Ikonic i ma też te wędzidla w rozmiarze 13,5 (tylko troszke droższe):
http://horse-station.pl/c/105-blue-steel (nie da sie zrobić odnośnika do konkretnego produktu)
#link
_Gaga

Moje ogłoszenia
« #7652 : Czerwiec 03, 2019, 12:23:30 »
Odpowiedz cytując
azzawa, ogromne dzięki, juź ogarniam  kwiatek hurra!
#link
Lepiej profesjonalnie odstawiać amatorkę, niż amatorsko silić się na profesjonalizm
whisperer13

« #7653 : Czerwiec 13, 2019, 17:11:52 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny co dla konia oprócz bezwedzidlowych, który ma  długa szpare pyska i zaraz za nią trzonowce?
Prawidłowe umiejscowienie wedzidla powoduje duże usztywnienie, ponieważ w momencie działania wedzidlo dotyka zębów.
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #7654 : Czerwiec 13, 2019, 19:11:27 »
Odpowiedz cytując
whisperer13, - a jak podepniesz nie książkowo, dziurkę luźniej? Opiera się na przednich zębach, bardzo jest niestabilne? Czy jak działasz to i tak dotyka, więc nie ma sensu?
Duży wybór ciekawych kiełzn mają westowcy, koleżanki koń chodzi rewelacyjnie na westernowym kiełźnie, taki miks oliwki i wędzidła z dużymi kółkami, specyficzne jest miejsce łączenia ścięgierza z kółkami. West to nie tylko narzędzia tortur z kilometrową czanką i łańcuchem, mają takie łagodniejsze, ciekawe wynalazki też uśmiech
#link
Nique

« #7655 : Czerwiec 14, 2019, 07:55:53 »
Odpowiedz cytując
keirashara generalnie kiełzna west to żadne narzędzia tortur - pomimo zastosowania czanek i łańcuszków (munsztuk też ma podpięty łańcuszek), trzeba tylko znać ich zastosowanie i wiedzieć jak używać - jak z każdym wędzidłem, patentem, etc...
#link
keirashara

Moje ogłoszenia
« #7656 : Czerwiec 14, 2019, 09:07:49 »
Odpowiedz cytując
Nique, - to byl o trochę ironiczne, bo zdaje sobie z tego sprawę. Tylko czasem pierwsze co wyskakuje jak wpiszesz to takie kombincje alpejskie, że można się przestraszyć ich wyglądem wink Uważam, że mają dużo większy wybór kiełzn i czasem bardzo ciekawe rozwiązania, nie tylko w sferze mocniejszych kiełzn.
Krzywdę to można zrobić i na oliwce, umiejętności i wiedza są zawsze najważniejsze.
#link
whisperer13

« #7657 : Czerwiec 14, 2019, 20:14:48 »
Odpowiedz cytując
ja potrzebuje coś  mega delikatnego, ponieważ  kon chodzi w szkolce.
dzwignie porty i czanki odpadaja.
na opuszczonym  wedzidle  da sie jezdzic i tak chodzi na razie, ale traci strasznie na precyzji podczas ambitniejszych treningow  ujezdzeniowych no i podczas skoków ( kon  czasami lubi splynac przed przeszkoda)
mozecie mi podeslac jakies przykladowe wedzidla, ktore macie na mysli?
#link
Plamkakochanie

« #7658 : Czerwiec 14, 2019, 22:33:54 »
Odpowiedz cytując
Mam pytanie pośrednio w temacie wędzidła, jeśli jest lepszy wątek od tego proszę o odesłanie mnie do niego uśmiech

Czy w Polsce można kupić coś takiego: https://www.equestriancollections.com/english-horse-tack/english-bits/bit-accessories/bit-butter?gclid=Cj0KCQjwi43oBRDBARIsAExSRQExqtBytqqOSsFLwpVyRhbRjoPkQVqkHNqCGr0pNO_n-dQdOldr-esaAjcYEALw_wcB

Nie wiem za bardzo pod jaką nazwą tego szukać, dosłowne tłumaczenie to "masło do wędzidła" ale nie znalazłam tego jak dotąd w żadnym sklepie online  wysmiewa

Może ktoś się z tym spotkał albo sam używa i może mi pomóc?  kwiatek
#link
azzawa

« #7659 : Czerwiec 15, 2019, 05:28:29 »
Odpowiedz cytując
W animalii 1

w animalii 2
#link
Plamkakochanie

« #7660 : Czerwiec 15, 2019, 19:20:22 »
Odpowiedz cytując
azzawa
dzięki!  ukłon
#link
Nique

« #7661 : Czerwiec 17, 2019, 07:42:41 »
Odpowiedz cytując
I jeszcze:

https://animalia.pl/effol-mouth-butter-balsam-na-kaciki-pyska-jablkowy-30ml/szczegoly/33367/
#link
ushia

It's a kind o'magic

« #7662 : Czerwiec 17, 2019, 09:50:26 »
Odpowiedz cytując
Plamka, ja uzywam masła shea, oleju kokosowego, masci witaminowej - zalezy co mam pod reka wink
#link

Plamkakochanie

« #7663 : Czerwiec 17, 2019, 18:32:56 »
Odpowiedz cytując
Nique

oo dziękuję  kwiatek  tego obecnie używam między innymi i byłam ciekawa czy jest gdzieś w PL dostępne

ushia

dobry pomysł z olejem kokosowym, akurat mam na zbyciu  lol
#link
Strony: 1 ... 254 255 [256] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: jakiego kiełzna używacie/ WĘDZIDŁA - rodzaje, zastosowania, spostrzeżenia

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 20 zapytaniami.