Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Jest możliwość, że człowiek obudzi się ale nie otworzy oczu?
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
17 lutego 2011 13:16
Gdzie znajdę w necie serial "Uwaga faceci"? Szukam, szukam i jakoś nie znajduję 🙁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
17 lutego 2011 15:25
Jest możliwość, że człowiek obudzi się ale nie otworzy oczu?


Jest coś takiego jak paraliż senny, na nasze ciało umysł nakłada "klatkę" żebyśmy nie ruszali się zbytnio w czasie snu (np. jak w śnie chodzimy to nasze ciało się zbytnio nie porusza a na pewno nie powinno chodzić 😉 ). Zdarza się że po wybudzeniu (często nagłym) ta "klatka" nie zostaje zdjęta i nie możemy się poruszyć aczkolwiek nie wiem czy dotyczy to otwierania oczu.
Nie wiem czy o to ci chodziło 😉
Czy jest tu jakaś dobra dusza i by mi pomogła? Jakbym zeskanowała EKG ktoś mógłby mi je odczytać/zinterpretować?  :kwiatek:
Czy ktoś pracował (albo ma znajomych) jako roznosiciel ulotek? Taki, który wrzuca ulotki do skrzynek pocztowych w blokach.
Chciałabym się dowiedzieć jakie są stawki, czy za godzinę, czy za ilość? Jest jakaś Dobra Dusza?
ovca   Per aspera donikąd
17 lutego 2011 22:44
Jest możliwość, że człowiek obudzi się ale nie otworzy oczu?


ja zazwyczaj najpierw się budzę, powoli dojrzewam, i później otwieram oczy  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 lutego 2011 22:46
Czy ktoś pracował (albo ma znajomych) jako roznosiciel ulotek? Taki, który wrzuca ulotki do skrzynek pocztowych w blokach.
Chciałabym się dowiedzieć jakie są stawki, czy za godzinę, czy za ilość? Jest jakaś Dobra Dusza?

Zależy od firmy, 1gr od ulotki lub 10gr od bramy. Kompletnie się to nie opłaca, plecaki ciężkie, niektóre firmy życzą sobie ulotki rzucać na wycieraczki no i ciągłe sprawdzanie czy w kulki nie lecisz.
JARA, dzięki wielkie  :kwiatek:
ja od drugiej strony - co powinnam zrobić, żeby zatrudnić "rozsądnego" ulotkarza. Myślałam o 10 gr od ulotki (do skrzynek) + obowiązek raportowania. Warszawa. Myślisz, że kogoś uczciwego za te 10gr znajdę? Są jakieś portale, na których ulotkarze szukają pracy?

Mogę Cię pomęczyć przez pw?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 lutego 2011 08:27
Magdalena, ja nigdy nie pracowałam na ulotkach, więc doświadczenie nie mam. Ktoś mnie kiedyś namawiał na taką robotę, ale nie przyjęłam  oferty.

10gr za ulotkę? Wow kupę kasy,  będzie Ci się opłacać? Nie wiem w jakim mieście mieszkasz, ale tuż obok mojego domu stoi blok: 9 bram po 90 mieszkań = 810zł a takich bloków jest od groma. Gdyby praca ulotkarza była taka opłacalna to więcej osób by chyba robiło.
Jara, napisałam w poście wyżej, że Warszawa  😉
9 bram x 90 mieszkań x 10 groszy to 81 zł, a nie 810. Za 810 na 100% by mi się nie opłacało.

W każdym razie wielkie dzięki za chęć pomocy. Może wiesz - albo ktoś - czy są jakieś specjalne portale, na których ulotkarze szukają zleceń, czy np. zwykłe gumtree itp to dobry pomysł?
Czyli jest możliwe. Dzięki  😁
Horciakowa- http://chomikuj.pl/CrazySun/Filmy/Men+in+trees+(Uwaga+faceci)
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
18 lutego 2011 10:37
ciri - wielkie, wielkie dzięki  :kwiatek:
wczoraj w saunie się zastanawiałam - czy jakbym miała założone soczewki nic by im się nie stało od gorąca?
CZy wiecie na jakim programie w Tv będzie transmisja meczy reprezentacji w ręczną.  Słowenia - Polska
09.03.2011 Lublana
el. ME 2012
??
A.   master of sarcasm :]
18 lutego 2011 19:01
wczoraj w saunie się zastanawiałam - czy jakbym miała założone soczewki nic by im się nie stało od gorąca?


Nic. Tylko nurkowanie z otwartymi oczami grozi wyplukaniem  😁
Jak nazywa się wątek o zawodach w wielkopolsce?
Jak nazywa się wątek o zawodach w wielkopolsce?

tak?
http://re-volta.pl/forum/index.php?topic=2023.240

Dobra, mam kolejne dziwne pytanie - będę bardzo wdzięczna za pomoc  :kwiatek:

Jakie znacie certyfikaty czy standardy jakości produktów lub firm? Najlepiej takie, które mają własne loga?
Jest CE, HACCP, RoHS, Teraz Polska, Rzetelna Firma, Gazela Biznesu, itp - czy znacie jeszcze jakieś, podnoszące wizerunek firmy czy jakości produktu? Pliiz...
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
18 lutego 2011 21:07
Dzięki  😍
Magdalena, Oko test (O z kropkami), ISO
Czy mógły ktoś ściągnął mi tę piosenkę Zuzanna Szreder - Biało - czerwoni i puscic na e-mali?
Zaraz wyślę (na mejla spod awatara)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 lutego 2011 22:08
Co to jest Google AdSense ?!
Kiedyś weszłam na YT i wyskoczyło mi informacja o jakimś powiązaniu Google z YT, musiałam wpisać maila i hasło. Okazało się, że przez to założyłam konto i zaczął mi szwankować YT. O tym pisałam tu:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,20.msg893195.html#msg893195

Stwierdziłam, że usunę konto, ale nie mogłam się zalogować, w końcu mi się udało, ale dostałam komunikat:
Nie mogę usunąć konta bez usuwania konta na YT.
Jakie znów należności finansowe?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 lutego 2011 22:15
Google umożliwia płatności za różne produkty/usługi 😉
Jezeli nic nie kupowałaś płacąc przez google, to tym punktem nie musisz się przejmować.
Jak odwołać ofertę na Allegro (to, że nie każdy sprzedawca się zgodzi to wiem, tylko gdzie jest taka opcja)?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 lutego 2011 22:19
Nic nie kupowałam, chcę to konto usunąć, bo założyłam je przez przypadek i podejrzewam, że przez to mam problemy z normalnym odtwarzaniem YT. Problem w tym, że kasując to konto, kasuje to na YT :/ razem z filami, które wrzuciłam.


edit:
Zuź - moje allegro - moje zakupy i tam w opcjach powinno być.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
19 lutego 2011 22:22
ze screen-shota wynika, że możesz odznaczyć pole YT. próbowałaś tak? czy może pokazuje się komunikat, że albo kasujesz wszystko, albo nic?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 lutego 2011 22:27
Próbowałam odznaczyć, ale się nie da. Nie chcę ryzykować, ale tam jest napisane

Proszę potwierdzić, że chcesz usunąć YouTube z konta Google.
YouTube - all your videos (and your channel) will be deleted.

Pierwsze brzmi  jakbym usuwała tylko YT z konta Google. A drugie jakbym kasowała całe konto YT.
Czy moze mi ktoś zupełnie jak debilowi krok po kroku wytłumaczyć jak dodać dźwięk do całej prezentacji w Microsoft Power Point 2007.?
Dość pilne 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się