Powrót do natury, czyli z miasta na wieś...

cudny ten domek!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
30 grudnia 2010 20:58
dzieki 🙂 Jak pojade tam po nowym roku to zrobię kilka fot zimą 🙂
Żabeczka- śliczny ten dom. Co jest na górze, bo macie takie śmieszne okienka. Normalne, mieszkalne poddasze?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
30 grudnia 2010 21:35
Tak.. tylko 100% do remontu. Nie ma tam nic prócz gołych ścian.
Wcześniejsi właściciele nie zagodospodarowali strychu, a jest mega wielka i fajna przestrzeń na trzy pokoje i łazienke ( z gotowymi ścianami przedziałowymi).  Za to wezmiemy się za pare lat oczywiście 🙂 A póki co  zamieszkamy na dole 🙂


Edith: przyszła rezydendja dla czterokopytnych 🙂🙂 za stodołą jest padok 🙂 Wychodząc z domu na wprost mam drzwi do stajni 😀
prąd mam podpięty 😀 i nawet koziołka w każdym pomieszceniu na węgiel :P
I zdjęcie dom gdzie widac okno do stołowego i do sypialni 🙂
już nie mogę się doczekac kiedy tam zamieszkamy 🙂
A.   master of sarcasm :]
30 grudnia 2010 21:49
zabeczka17  szczerze powiedziawszy, zazdroszcze wolnosci...  😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
30 grudnia 2010 21:52
Nie łatwo było tą wolność wywalczyć. Wydrapaliśmy ją pazurami aż do krwi.. raniąc się przy tym niesamowicie.
Od sierpnia wyrzucali nas drzwiami, a my włazilismy bezczelnie oknem. Nie było łatwo, bo nic nie ma w zyciu łatwo. Człowiek tylko wtedy uszanuje to co zdobył.
Nie macie pojęcia jak ogromna jest moja radość... w końcu coś w moim zyciu ruszyło... i to od razu expressem. 😁 teraz tylko musze pilnowac aby ten express się nie wykoleił :P
A.   master of sarcasm :]
30 grudnia 2010 21:54
Super, trzymam za Was kciuki, oby wszystko poszlo po mysli...  :kwiatek: Pamietaj, ze w zyciu nie ma przypadkow!  😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
30 grudnia 2010 22:01
Nie dziękuję żeby nie zapeszyć.  😉
Powiem szczerze- nie moge doczekać się pracy nad domem ! No nie mogę i już ...  myślcie że jestem głupek że nie wiem jaki ogrom wysiłku trzeba tam włozyć, że jeszcze nejednokrotnie będe wyklinać. Ale no ja już bym chciała cos tam robić, malowac, tynkowac , mierzyć, tapetować, planować, kopac dołki pod słupki...Niech już bedzie wiosna. 😍
A.   master of sarcasm :]
30 grudnia 2010 22:04
Nie dziekuj  😉

Znam to, zapalenie do pracy nad czyms juz naprawde swoim... nie ma porownania z niczym innym... niech Wam sie wiedzie, jak najlepiej!!!  :kwiatek:
BASZNIA   mleczna i deserowa
30 grudnia 2010 22:05
zabeczka17, nie myslicie ze jestes glupek 🙂, w reszcie zdania za to masz racje 😉. Baaardzo mocno trzymam kciuki 🙂 Zdjecia rob przed/po, ja mam caly album, kiedy chce sie wyc wystarczy popatrzec i od razu lepiej 😉.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
30 grudnia 2010 22:15
Dziękuje  ślicznie 🙂  :kwiatek: ,,machina" ruszyła teraz czekamy na przyjazną aurę pogodową 😀
zabeczka17 fajne to Twoje siedlisko 🙂 trzymam kciuki, łatwo nie bedzie, ale jakie zadowolenie  😜
My na wiosnę planujemy ruszyc z budowa naszej nowoczesnej stodółki- prosze o trzymanie kciuków aby woda szybko zeszła.
żabeczka- fajny dom!, widzę ze grono wieśniaków się powiększa  😁 Trzymam kciuki  :kwiatek:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
30 grudnia 2010 22:38
dziękuję wszystkim za miłe słowa 🙂
Ja także trzymam za was kciuki aby zima szybko zelżała i zrobiło się w końcu ciepło 🙂 a co za tym idzie realizowały się Wasze plany 🙂


http://demotywatory.pl/2481963/Od-dwoch-lat-wykanczam-mieszkanie 😂 😁
zabeczka17 - dom jest po prostu piękny 💘
zabeczka17 - gratuluję. Dom cudny, czeka Was masę roboty ale to cała przyjemnośc na swoim. Wieś , przestrzeń i własne kopytne koło domu- to jest TO!
Averis   Czarny charakter
31 grudnia 2010 09:14
zabeczka17, remontuj, remontuj, bo dom jest świetny! Wpadam na wakacje 2012 😎 Z Karsonem!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
31 grudnia 2010 09:55
Averis zapraszam 😀 dodatkowe ręce do pracy mile widziane 😀) będzie komu słupki kopać na ogrodzenie 😀 😎

dzięki za opinie 😀 :kwiatek:
Averis   Czarny charakter
31 grudnia 2010 10:04
Karson może ciągnąć pług i zaorać pole. On lubi to 😁
zabeczka17, gratuluję jeszcze raz! Super domek. My też czekamy aż śnieg odpuści i można będzie znów ruszyć z pracami na działce.
My na wiosnę planujemy ruszyc z budowa naszej nowoczesnej stodółki- prosze o trzymanie kciuków aby woda szybko zeszła.


trzymam bo też mam interes w tym samym;]
choć im bliżej wiosny tym strachy wieksze mam;]
zabeczka17 gratulacje! Oby się Wam tam dobrze żyło!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
31 grudnia 2010 18:10
tabletka innej formy wydarzeń nie przyjmuje do wiadomości 😀 😉 dzieki
majek   zwykle sobie żartuję
01 stycznia 2011 13:20
zabeczka, fajna chałupa.
Ja chcę do miasta
Zawiało nam od wczoraj drogę na półtora metra wysoko. Chciałbym zasnąć i obudzić się na wiosnę...
Nam zawiało nieco mniej bo odśnieżają i terenowym z sylwestra jakoś wróciliśmy. Za to rolki z sianokiszonka ida bliższe-awaryjne bo dalej zaspy takie ze duzy ciagnik sie o mało nie zawiesił...a rolka przy stajni była całkowicie do odkopywania..mimo to zima to taki lajtowy okres,cos sie odsniezy,konie pusci i tylko podkłada do kominka...faaajny cichy i spokojny okres w porównaniu z letnią harówą. Najgorsze jest tylko to noszenie wody dla 15sztuk.....
Sznurka, bedziemy się wspierac  🏇 będzie dobrze, ja jestem dobrej myśli.
Koło domu będziemy jeszcze budowac warsztat Bogdana- będzie bliżej...i ciepły obiad dostanie  😁
kujka   new better life mode: on
01 stycznia 2011 17:52
alez ja Wam wszystkim tu zazdroszcze niesamowicie... ja sie siedliska na wsi dorobie pewnie dopiero na starosc... jesli w ogole.
zabeczka17, oszalalam! ile lat ma ten Wasz dom?
alez ja Wam wszystkim tu zazdroszcze niesamowicie... ja sie siedliska na wsi dorobie pewnie dopiero na starosc... jesli w ogole.
zabeczka17, oszalalam! ile lat ma ten Wasz dom?


ja sie dorobię jak pogonię męża...

nei zazdroszczę zasp... ale zauważyłam pewną prawidłowość - kiedyś przy drogach stawiało sie takie PŁOTY, które zatrzymywały śnieg - by nie nawiewało...obecnie płoty olano - to i śnieg sie pojawił...
a to prawda Dodo,
dzisiaj jednak widzieliśmy jak spychacze odgarniały te sniegi zalegające na drogach, ale pewnie tylko dlatego,że przyszła odwilż
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się