pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

oj nie, z dekoloryzacją to nic wspólnego nie miałam
Wlasnie zaolejowalam wlosy. Ale strasznie duzo tego idzie, zuzylam pol 50 gramowej butelki olejku jojoba, ale spokojnie mogloby pojsc wiecej... Ciekawa jestem jak efekt wyjdzie 😉
Poki co juz trzeci dzien buzie packam, ale szalu nie ma, szczerze mowiac...
dziewczyny używa któraś ampułek do włosów? ja dostałam takie z joanny na wypadające włosy ale za cholere nie wiem jak mam to wmasować w skóre głowy, bo mam długie i gęste włosy i zwyczajnie nie mogę się przez nie dostać do skóry w efekcie włosy sobie tym upaćkam a do docelowego miejsca nie daje rady 🤔 jak Wy to robicie? 🤔
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
26 grudnia 2010 12:06
fruity_jelly, ja mam ampułki na wypadanie włosów botea i w pudełku razem z ampułką był taki dozowniczek, nakłada się go na urwana cześć ampułki i jedzie pasami po skórze głowy na koniec wystarczy rozmasować
można tez robić sobie przedziałek na głowie gdzie chcesz to wsmarować
próbowałam podzielić włosy i nakładać prosto z ampułki na przedziałek ale du*a mi z tego wyszła ;/
Ja mam problem, bo kupiłam sobie ogniście rudą ferię i nałożyłam ją na głęboki kasztan preferencea ze sporymi odrostami koluoru hm... szarego blondu. I na odrostach mi wyszła taka marchewa, jak na opakowaniu, reszta trochę ciemniejsza i mniej ognista, przez co wyglądam... inaczej. Absolutnie mogłabym z tym żyć, gdyby nie studniówka, którą mam za miesiąc i matka kazała mi cośz tym zrobić, bo mnie ludzie wyśmieją.
Do fryzjera iść mi się nie widzi, ale chętnie bym zakupiła właśnie ową wspominaną farbę fryzjerską. I tu pojawia się pytanie, czy sama mam zgadnąc jak to pomieszać, jak długo trzymać, czy mi powiedzą w miejscu, gdzie takie specyfiki chcę nabyć? (w sensie powiedzą co dokładnie kupić i jak użyć?)
Dodałabym zdjęcie, ale niestety kabel od aparatu mi zaginął podczas sprzątania...
Polecam Ci sklep przy ul. Szlak (zaraz za rogiem z Długą), tam możesz o wszystko zapytać - jak mieszać, ile trzymać i takie tam.
kto miał do czynienia z robieniem refleksów na włosach blond ? potrzebne mi wszystkie informacje na ten temat
Chodzi mi głównie o to na ile te refleksy niszczą włosy, jak to jest z odrostami ?
i gdzie w warszawie jest dobry fryzjer, który dobrze mi te refleksy wykona ?
trzynastka   In love with the ordinary
27 grudnia 2010 16:36
W ramach odstresowania farbuje sobie jutro włosy, kupiłam farbę :


i zastanawiam się czy ciemne brwi będą mi pasowały, poczytałam w necie i podobno można nałożyć farbę też na brwi ale na 5 minut by je troszkę dopasować... co myślicie ?

Dla ułatwienia analizy dodam poprzednia moja rudość + brwi


Edit: nie mówcie mi, że kolor nie pasuje czy coś, bo już go mam i go chce. KROPKA 😉
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
27 grudnia 2010 16:50
ninevet, a robiłaś już ta farba włosy?
bo mi wyszły po niej turbo rude gorsze jak marchewka

na twoim miejscu brwi bym nie ruszala bo bedziesz musiec robic co 2 tyg bo bedą odrastać więc lepiej jest jak teraz tez mam rude i dużo ciemniejsze brwi
trzynastka   In love with the ordinary
27 grudnia 2010 16:53
Nie robiłam ale potrzebuje zmiany i więcej koloru w swoim życiu. Długo już szukałam TURBO rudego, skoro mówisz, że on taki jest to już się cieszę  😉

na zdjęciu w poprzednim poście włosy mam pofarbowane tym

I efekt fajny był do pierwszego mycia... a potem takie jak na focie ale te przednie pasma włosów, od tylnych odbija się światło i to myli.
Ninevet, fajny ten kolor 😉 Podobasz mi się w rudych. I brwi bym nie ruszała  😉

Ja jutro ide do fryzjera, będę farbować. Nie mam pojęcia jaki kolor chce, licze,że tam cos wybiore  🙂 Baaardzo podoba mi się kolor Ashley Simpson. I zrobie chyba sobie taki. Może ciut bardziej wpadający w brąz 😉
Z tym, że feria słabo chwyta ciemniejsze kolory 🙂 (nie wiem czy masz dokł taki jak na zdj powyżej w tym momencie)
trzynastka   In love with the ordinary
27 grudnia 2010 18:47
Kupiłam dwa opakowania a włosy mam podobne do tych na zdjęciu + odrost 😉
Ja miałam blond odrost, włosy brąz - kasztan b.ciemny z refleksami i odrosty mam marchewkowe, a reszte po prostu rudą, więc i w Twoim przypadku może być zabawnie, ale farba fajna, jak nie będę teraz farb. fryzjerską, to będę używać tej do skutku, aż się cała umarchewkuję :P
zima, jak włoski po oleju? 🙂
ewabe faaaaaaaaaaajne 😜 😁
Juz po pierwszym zastosowaniu widze roznice!!!
Jutro kolejne podejscie 🏇
Superowo, cieszę się 😀 Zawsze mam stresa, jak komuś polecam coś, co dla mnie jest extra, a nie wiem, czy będzie odpowiadać tej osobie 😉

Mogę spokojnie iść spać z mieszanką czarnuszki, D-panthenolu i kokosa na głowie 😉
Superowo, cieszę się 😀 Zawsze mam stresa, jak komuś polecam coś, co dla mnie jest extra, a nie wiem, czy będzie odpowiadać tej osobie 😉

Mogę spokojnie iść spać z mieszanką czarnuszki, D-panthenolu i kokosa na głowie 😉


Odpowiada, odpowiada 😉
A Ty juz widze wersje hard stosujesz 😀 Okrzepne troche ze stosowaniem olei i mam cichy plan tez cos pomiksowac z polproduktow, i do wlosow, i do twarzy 😉
Ten sklep jest genialny 😉
podbijam refleksy na włosach blond !
dziewczyny pomocy!
mam w domu dwie farby:

oraz

a muszę dzisiaj pofarbować włosy . aktualnie mam coś takiego na głowie

no może jest troszkę mniej żółty i  ciemniejszy z  jakoś 1-2 cm odrostami ciemny blond..
coś pomiędzy poprzednim, a tym

tu wyszedł ciemniej
która z tych farb wyjdzie mi jaśniej?
nine,
ja od jakiegos czasu farbujac wlosy rozjasniam farba tez brwi, jako ze mam czarne brwi i bardzo jasne wlosy. brwi nie wychodza oczywiscie BLOND, ale nie sa juz takie megaczarne i IMO troche bardziej pasuja 🙂 brwi nie rosna w nieskonczonosc wiec jakos problemu z odrostami na brwiach nei zauwazylam  😎
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
28 grudnia 2010 10:31
przeztysiacmorz miałam raz na włosach farbę natural&easy "średni miedziany blond" i szczerze strasznie słabo mi wyszedł... No dobra wręcz w ogóle 😉
co prawda swój naturalny mam rudawy, ale chciałam bardziej miedziany i nie pokrył w zasadzie w ogóle... Były ciut jaśniejsze, ale kto nie wiedział, że farbowałam ten nawet nie zauważył 😉
więc jeśli chcesz jaśniejsze myślę, że ta druga farba będzie lepsza. Zwłaszcza, że już na opoakowaniu jest jaśniejsza


ninevet ten nowy kolor który chcesz jest boski! I istnie marchewkowy 😉
trzynastka   In love with the ordinary
28 grudnia 2010 10:50
Kasska a rozjasniasz farba czy specjalnymi preparatami ?
Jeśli farba to ile trzymasz ?

Ja wymyslilam, ze jeśli ich nie rozjasnie to wydepiluje dużo mocniej niż zazwyczaj by były delikatniejsze 🙂

Edit: MAAAM  😍

niestety sa mniej turbo niż na zdjęciu, bo fota robiona z lampą ale i tak je kooocham  😅
Ninevet jakaś plaga rudych ostatnio 😁 bardzo fajnie  😉
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
28 grudnia 2010 14:41
Ninevet jakaś plaga rudych ostatnio 😁 bardzo fajnie  😉



dokładnie 😉 ja mam naturalny rudy i pamiętam jeszcze z dzieciństwa jak przezywali mnie z tego powodu, zdarzało się nawet, że dzieci nie chciały się ze mną bawić, bo "rudy przynosi pecha" albo "na dziesięć rudych jedenaście jest fałszywych" lub inne "co rude to wredne". Sama do czasu walczyłam ze swoim kolorem włosów i zmieniałam na ciemny brąz, bo łatwiej mi się żyło 😉 hehe a obecnie nie zamieniłabym rudego na żaden inny 😉 i coraz więcej dziewczyn specjalnie farbuje się na rudy, bo przyszła taka moda 🙂 tak samo jak była moda na blond, teraz moda na rudy 🙂
kiedyś cieżko było kupić rudą farbę, bo ich nie było, bo nikt nie chciał się tak farbować 😉 a teraz odcienie rudych farb są po prostu boskie! 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
28 grudnia 2010 14:45
A u mnie niewiele jest rudych, a takich co się farbują to w moim towarzystwie jestem aktualnie jedyna. 😉
[koleżanka która pół zycia na rudo się robiła własnie wróciła do blondu]
Chyba zależy od regionu, u nas to czekolad jest multum, złotych blondów jeszcze więcej i czerwieni. Takich rudych-pomarańczy niedostatek 🙂

Jestem zakochana ale chciałabym mocniej, tak jak wyszły na focie, bo patrząc w lustro widzę inny kolor, bardziej stonowany. :/ ale i tak jest fajnie 😉
Ninevet, super ten kolor Ci wyszedł!

Ja wróciłam od fryzjerki. I znów jestem brunetką  🙂 Ciesze się,bo ostatnio farbowałam Garnierem [bardzo jasny blond?] i tak sie sprał,że zielone były  🤔wirek: Teraz farbowałam Revlon'em jeśli dobrze pisze  😉 Na odrostach złapał się super, a na tym Garnierze troche słabiej, ale jestem baaardzo zadowolona  😀 i teraz mam wrażenie,że troche za jasne brwi mam  😁
Ja co chwile widze jakieś rude- czy to na nk, fb, rv czy na mieście.
A to moje przy różnym oświetleniu (te na dworze troszkę tłuste więc też ciemniejsze 😁 )
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się