CSI Katowice Parada Horse Show 2-5.XII.2010

Super podłoże  😲
🤔
prosze nie pisac postow skladajacych sie z samych emotikonow!
,
ten papier o którym napisali Belgowie to zgoda na zmianę rangi z 3 na 2 * i na to się nie zgodzili ;-)
[quote author=Tomek_J link=topic=30880.msg800534#msg800534 date=1291750707]
że miał przez 1500 km auto popsute?

Zaś co do podłoża - powiedziano mi, że ponoć na spód dano nie maty antypoślizgowe, tylko zwykłą folię, która właśnie mogła być przyczyną wywrotek - czy ktoś z zawodników mógłby potwierdzić lub zaprzeczyc ?
[/quote]


Potwierdzam! Pod piaskiem była zwykła biała folia.
Potwierdzam za Pumą. Moja trenerka pojechała tam z końmi. Wieczór przed zawodami podłoża jeszcze nie było. Leżała przygotowana folia i zwalona z boku kupa zwykłego piachu. (nie wiem czy ktoś słyszał o tym, że podłoże powinno się uleżeć)

W dniu zawodów konie ślizgały się na folii. Na zakrętach, po skokach. Spadali dobrzy zawodnicy na niskich konkursach. Spadali, wstawali wściekli i wołali "Kur.. co to ma być?"
Ponoć jeden wielki obciach. Odwołali konkursy, trenerka nie wjechała w ogóle na parkur.  😲 I podobno wcale nie prawda, że wielu zawodników nie przyjechało. Ona twierdzi, że to kłamstwo organizatorów. Kłamstwo pod publikę. Twierdzi, że właśnie zawodnicy przyjechali. Tylko podłoża zabrakło.  😲
Salto - powtarzam raz jeszcze, podaj mi na PW swoje imię i nazwisko/imię konia, to zobaczę czy mam coś w swoich zdjęciach z Tobą.

Jakby ktoś jeszcze był jakimiś zdjęciami zainteresowany konkretnie to też proszę o informacje.

I fakt, spod podłoża wystawała folia, a jej kawałki wyciągano w trakcie.
lostak   raagaguję tylko na Domi
08 grudnia 2010 11:26
folia byla czarna, nie biala i rzeczywiscie dopiero w sob wieczorem zrobilo sie lepiej.
zawodnicy przyjechali i wyjechali.  ale duzo zawodnikow okolo 40% nie dojechalo kompletnie z powodu pogody odwolali swoj udzial.

🙂
lostak na tej części przy wyjściu oraz w tym narożniku gdzie konie się ślizgały, na pewno była pod piachem zwykła, biała folia.
Zresztą narożnik ten został w kolejnych dniach zagrodzony. A kolor folii jest przecież nieważny  😉

edit: lilterowki
kermit   Horses horses everywhere ..
08 grudnia 2010 11:42
Czy próbował ktoś oddac bilety kupione za pośrednictwem ticketpro  ?
kermit wczoraj rozmawiałam z Sasem Jaworskim w sprawie biletów PKP, za co oczywiście wstępnie powiedział, że kasy nie bęðzie, ale dodał "nam się teraz nudzi, to może Pani napisać pismo, może znajdziemy te 120zł" 🤔
mówił, że TicketPro oddaje kasę
Empik chyba też sprzedaje przez ticket pro. Oddają pieniążki.
MsCarmen, moim zdaniem domaganie sie zwrotu kasy za bilet na pociag to juz lekka przesada. To w koncu zupelnie inna historia niz z biletami wstepu na impreze. To troche tak jakbym sobie zatankowala samochod z mysla pojechania do Katowic, a potem wyslala BSJ fakture za to paliwo z zadaniem zwrotu :P Wiem, ze paliwo moge przeznaczyc na inna trase, ale Ty przeciez moglas oddac bilety w kasie PKP i otrzymac zwrot kasy (byla tu mowa o 70%, ale zawsze lepsze to niz nic przeciez). Ja bym nie liczyla, ze BSJ zrobi Ci przelew na 120zl 😉
natchniuza dzwoniłam tylko zapobiegawczo się spytać 😉
a biletu już oddać nie mogę... w sobotę nie dałam rady dojechać do centrum, a w niedzielę byłam w szkole cały dzień... wręcz przespałam możliwość zwrotu
,
Equishop zwraca kasę za bilety 🙂
A mógłby ktoś przetłumaczyć artykuł podlinkowany przez Tomka_J , bo niemieckiego ni w ząb  :kwiatek:
kermit   Horses horses everywhere ..
09 grudnia 2010 12:21
Dzwoniłam dzisiaj do Ticketpro. Pan się mnie zapytał czy bilety są oderwane. Odpowiedziałam, że są całe 'nówki'...pomyślał, pomyślał i powiedział - że zwroty przyjmowali do wczoraj bo wczoraj się rozliczyli z organizatorem. I już dzisiaj nie przyjmują.

To chyba żart ?
kermit kłóć się!

ja uważam, że zwrot za bilety PKP wcale nie jest przegieciem. My pojechałyśmy w piątek, jak dojechałyśmy to okazało sie, ze zawody odwołane i musiałyśmy wracać. Gdyby organizator odwołał przed rozpoczęciem, nie kupowałybyśmy biletu i nie traciły całego dnia na przjeżdżkę do Katowic i z powrotem
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
09 grudnia 2010 12:26
[quote author=TA-KI link=topic=30880.msg802241#msg802241 date=1291885612]
A mógłby ktoś przetłumaczyć artykuł podlinkowany przez Tomka_J , bo niemieckiego ni w ząb  :kwiatek:
[/quote]

googlotłumaczenie

[quote]Jedna katastrofa''''

Roland Guettler

Plau. Coś jak dwukrotny zwycięzca Derby André Thieme z Plau jeszcze nie doświadczyli. CSI *** w Katowicach, Polska w pełni poszedł na marne. "Byłem już w domu w sobotę, to była katastrofa", powiedział sfrustrowany 35-latek. W tym czasie na Górnym Śląsku Thieme w Katowicach z samolotem w ostatni czwartek, "powiedział nagle, że fundusze przestały istnieć i być obniżona do udziału w turnieju trzygwiazdkowych w dwugwiazdkowych ma. 'S wiedział," mówi Thieme wciąż sprawia, że .

Niektórzy zawodnicy odwrócił się tak - został zwabiony oraz dopingu i zwycięskiego samochodu na Grand Prix - w miastach portowych. "A potem okazało się bardzo słabe warunki glebowe, ciągnął Thieme.

W szczególności, gdy Plauer przybył w Katowicach, w hali było tylko żwir i wciąż nie rzeczywistą powierzchnię jazdy. Kiedy następnie rozbił się w pierwszym dniu, prawie połowa startujących w krajowym skoku, nie tylko Thieme dość. Nawet Frank Rothenberger z talii w Osnabrück, oczywiście najlepszych projektantów na świecie, miał co najmniej dość i oświadczył, że nie dalej budować tutaj.

Mówiło się, że André Thieme była niczym opłat. Meklemburgia siedzieli, jak również innych zawodników do 3000 € kosztów. Tylko 500 € kosztów podróży do niego i Michael Kölz (Leisnig) ani nie wypłacono, po tym jak dokonał w urzędzie rejestracyjnym Rabatz potężny.

W tym przypadku, człowiek z Parchim miał wszystko słusznie umieszczone tak piękne. W minionym tygodniu w turnieju Christmas Dresden prosto do Katowic (Thieme: "Mówi się, że zawsze były dobre w roku."😉, A stamtąd do konkursu Pucharu Świata (10 - 12 grudnia) w Poznaniu.

Jego producent Danny Schroeder, który został pobity przez siedem godzin w śniegu na przyczepie koń z Drezna do Katowic jest dosłownie, tylko pojechał do Poznania. Thieme podróży, tym razem samochodem, według pojutrze. "Byłem często określa trzy razy, ponieważ wiesz, co masz! W Poznaniu już Grand Prix i zdobył Puchar Świata w historii."
no i gdzie tu przegięcie?
,
Motyla noga, mogłam kupić obiektyw a potem wysłać rachunek organizatorom, bo przecież gdyby nie ich impreza, to bym się nie zdecydowała  😁
,
Motyla noga, mogłam kupić obiektyw a potem wysłać rachunek organizatorom, bo przecież gdyby nie ich impreza, to bym się nie zdecydowała  😁


No chyba jest mała różnica między obiektywem kupionym a forsą wydaną na bilet do katowic, na konkretny dzień. Ja tam nie słyszałam, żeby taki bilet potem się jeszcze przydał nie mówiąc już o marnej przyjemności podróży PKP - więc raczej dla przyjemności jazdy się tego biletu nie kupiło.
No i co ? W grudniu miało sie odbyć posiedzenie Zarządu PZJ, ale na stronie PZJ o tym potem ani słowa. Tymczasem w kalendarzu przewidziano kolejny "Spodek" 4-6 grudnia. Ktos liczy, ze sprawa rozejdzie sie po kościach ?...
Czy wiadomo coś o tegorocznej paradzie?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
28 października 2011 11:14
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
28 października 2011 16:30
awak dałaś linka do Parady Jeździeckiej w łodzi, a pytanie było o Katowice  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się