CSI Katowice Parada Horse Show 2-5.XII.2010

Kami   kasztan z gwiazdką
05 grudnia 2010 11:38
Jeśli ktoś kupił bilety w Empiku i chce zwrócić to przyjmują - dzisiaj oddałyśmy za znajomą trzy na niedzielę, nie robili problemu  🙂
A wiecie jak z oddaniem biletów zakupionych przez equi-shop?  🙄
Wichurkowa   Never say never...
05 grudnia 2010 14:21
A ja się okropnie wkurzyłam w piątek. Był konkurs dla publiczności "grupa najlepiej dopingująca otrzyma nagrodę", który odbywał się przy konkurencji Adrenalina Cup.
NASZA grupa - ci co byli, to zapewne nas słyszeli wszędzie a ja to byłam ta blondyna w czapce mikołaja 😉 - kibicowała najgłośniej, a wygrały 4 dziewczyny z różowymi pomponami, które były wysłane przez sponsora. Nie było ich słychać prawie wcale, ale pompony i sponsor zrobili swoje i dziewczyny wygrały. Już samo to mnie wkurzyło, a te odwoływanie konkursów i totalny brak informacji...
Dopiero się dowiedziałam co się dzieje jak organizator (chyba) zaczął chodzić po stoiskach i opowiadać sprzedawcom o tym, że jest zmuszony "odwołać całe CSI".
No to kochana muszę Cie zmartwić....żaden sponsor nas nie wysłał 😉 Nie było nas słychać? Aha 😁 😁
Szkoda że tak mało kibiców umie się fajnie bawić na takich zawodach... A jeśli zrobi sie cos innego,wyróżniającego to od razu skomentowane i wyzwane od "pomponowej żenady"... 🤔
Ja uważam że pomponiary były ok przynajmniej kogoś na tej paradzie podczas adrenalina cup było słychać. A no  i krowa Tauron była  także super😉
Dziewczyny z pomponami były od Przemka Walkosza, a nie od sponsora 🙂. Podajcie namiary - podeślemy wam też nagrody - jak rozumiem to wasza grupa to był ten cały rząd  skandujący hasła 🙂
Wichurkowa   Never say never...
05 grudnia 2010 14:33
Ja mogę nawet i tą moją wygrana czapkę odesłać tym dziewczyną 😉 Ale zapytam sponsora możne ma więcej hehe😀
W sobotę afterparty było niezłe, choć zostało zdominowane przez wolontariuszy, westowców i Czechów, ja wychodziłem po 2 i impreza jeszcze trwała. W sobotę też - ku memu zaskoczeniu było około 2000 publiczności choć spodziewałem sie porażki bo zmianie programów. I oczywiście dziewczyny z pomponami oraz bannery robiły wrażenie. Nie ja decydowałem o wyborze zwycięzców, ale myślałem, że transparenty zrobiły "pomponiary' (Faisal Fun Club).
zdjęcia z piatku [url=http://picasaweb.google.com/iza.gaweska/AdrenalinaCupSpodek3XII2010#]http://picasaweb.google.com/iza.gaweska/AdrenalinaCupSpodek3XII2010#[/url]
zdjęcia z soboty [url=http://picasaweb.google.com/iza.gaweska/AdrenalinaCupSpodek4XII2010#]http://picasaweb.google.com/iza.gaweska/AdrenalinaCupSpodek4XII2010#[/url] tu jest kilka zdjęć z forumową lostak, za jakiś tydzień wsadzimy filmik z zawodów
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
05 grudnia 2010 15:45
Wichurkowa A to przepraszam bardzo, bo do nas ludzie podchodzili i mówili, że na koszulkach reklamowałyście Taurona i że to było ustawione, jeżeli nie, to zwracam honor i mogę zacząć najeżdżać na tych, co nas w błąd wprowadzili  😀iabeł:

Borys. - tak, te drące się w sektorze F to my. Czapeczkę, czapeczkę!  😎

Donia Aleksandra Prawda jest taka, że ludzie w dzisiejszych czasach nie lubią i nie chcą się bawić. Większość jest totalnie sztywna. A byk Tauron (który najpierw wg nas był misiem, potem myszką, ostatecznie bykiem) był GENIALNY!
tak właśnie Panie Borysie, nie pomylił się pan, transparenty wiszące na przeciwko spikerki zrobił Faisal Team, osobiście z Gracją dziergałam je o 9 rano za hotelem na trzepaku przy -17 stopniach.. więc nie chciałabym zeby były przypisane innej grupie ;]
jeżeli chodzi o skandowanie haseł to my tylko skandowałysmy imiona zawodników + transparenty innych nie słyszałam, więc nic nie powiem😉

hahaha Tauron na koszulkach?? xD no żeby takiego żarówiastego ,,Faisal Team'' napisu nie móc odczytać to już jest chyba -10D ;] Krowa która z nami skakała po prostu się do nas przyłączyła na chwilę, bo też była różowa;] Wszystko to był spontan;]
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
05 grudnia 2010 16:49
kalipso1 ja osobiście dziewczyn z bliska nie widziałam. Mogę również się tłumaczyć tym, że mam wzrok kiepski, ale nie miałam okazji czytać co pisało na koszulkach, a że byk różowy się pałętał, laski różowe, laska z aparatem latała i mówiła, że dziewczyny przysłane przez sponsora... Ja nie wiem, mimo wszystko dzięki temu darciu się było nam super ciepło, zachrypłyśmy, ale przynajmniej się pobawiłyśmy, a nie siedziałyśmy sztywno tak jak większość widowni. Ogółem były chyba... 3 grupki dopingujące? W zeszłym roku nie trzeba było publiczności tak zachęcać, żeby kibicowała, bo i ludzi więcej i bardziej rozrywkowi byli.
I jeszcze raz przepraszam, za wprowadzanie w błąd, w który również i nas wprowadzono  :kwiatek:
My się nie obrażamy😉 różowe żalowe pompony  😅  były po to, żeby zachęcić ludzi do kibicowania! po to żeby coś sie działo, jednych to irytowało, inni zaczeli się dobrze bawic, bardziej chodziło nam o tą część ,,dobrze bawić'' ale wiadomo, wszystkim sie nie dogodzi. Chodzi o pomysł, fajnie jak jest kilka kibicujących grup, miał być hałas i miało się dziać coś na trybunach! o to chodziło, po to był ten konkurs!

Pozdrawiamy !
,,Pomponiary''
Publiczność nie nawaliła, a ja dzisiaj mówić nie mogę, ale co tam!
Macie tu coś ode mnie - http://picasaweb.google.com/107014021394802535934/CSIKATOWICE4122010#
Mam więcej, jakby ktoś coś chciał, to pisać 🙂

Edit: najlepsze jest to, nie mogłam się przestać śmiać



maksymalny rozmiar zdjęć wstawianych na forum to 800x800. proszę zmniejsz zdjęcia przed wstawieniem.
c.


zmniejszone 🙂
jak masz to daj trochę zdjęć Eweliny z pokazu z Dominiką
,
Fajnie, że Empik oddaje kasę - mam nadzieję, że Equishop też nie będzie robił z tym problemów. Jutro Forta będzie to załatwiać, damy znać z jakim efektem.
Widział ktoś większą galerię z Barbórki?
Nam udało się koniec końców zjechać z naszej góry,dojechaliśmy do Katowic,a tu... podłoża nie ma  😁
Jako,że i tak nie mieliśmy jak wrócić do stajni (zasypało w międzyczasie) postanowiliśmy zostać.
Odwołali CSI - decyzja była do przewidzenia jak na kilka dni przed zawodami masa zawodników odwołała swoje przyjazdy.
Współczuję wszystkim z zachodu,którzy zdecydowali się wyjechać z Katowic - już na drugi dzień stali gdzieś po autostradach, bez możliwości ruszenia się z miejsca..
W sumie jestem zadowolona,że zostaliśmy, Kobyłka pierwszy raz miała okazję startować na "takiej" hali,spisała się znakomicie (szkoda,że jeździec d...  😁 )

czy trzeba mieć paragon do zwrotu biletów w Empiku? Na bilecie jest nmiby nadruk gdzie został kupiony.
W Equishopie mówią, że na razie nie zwracają. Czekają na jakieś informacje od organizatora. Jak to możliwe, że empik zwraca a equishop nie? Chyba nie może tak być?
Pomponiary od sponsora?? Dobre 😜 Same od początku do końca zorganizowałyśmy sobie wyjazd do katowic!! Zaczęło się od problemów z pociągiem, potem z dojściem do spodka 🤔 Pompony same sobie kupiłyśmy, koszulki same zaprojektowałyśmy, transparenty same robiłyśmy ❗ Nazwa "Faisal Team" Jest od konia jednego z zawodników u którego stoje w stajni 😉 to razem z dziewczynami wpadłyśmy na pomysł zorganizowania konkursu dla kibiców. Poszłyśmy do Borysa, Borys się zgodził i konkurs był! po prostu dobrze się przygotowałyśmy to wszystko 😀 na skokach siedziałyśmy cicho bo w zeszłym roku dostałyśmy ochrzan jak za głośno klaskałyśmy ale w Adrenalinie właśnie o to chodzi 😅 jedna dziewczyna ze skoków powiedziała że jej się bardzo pompony podobały i poprosiła żebym jej konia brokatem posypała 😀 Ja bardzo miło wspominam ten wyjazd pomimo wielu przeszkód na naszej drodze, udały się urodziny koleżanki i start "naszego" zawodnika też nie najgorzej 😀
Mam trochę zdjęć z Barbórki, proszę o kontakt na PW o jakiego dokładnie konia i zawodnika chodzi.
Witam!
Jeśli ktoś chce DVD z Adrenaliny oraz ujeżdzenia Fryza , Lostaka i Eweliny mogę podesłać
z tego linku na stronie fransukojęzycznej nic nie rozumiem, ale chodzi chyba , ze wyjazd się komuś nie udał, albo że miał przez 1500 km auto popsute?
caroline   siwek złotogrzywek :)
07 grudnia 2010 12:25
nie, ze przejechali 1500 km na nic.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 grudnia 2010 12:30
salto piccolo, a jak  kobyle się skakało na takim podłożu?nie protestowała?
ja tam jestem zadowolona że byłam we wszystkie dni. finał karolinki/barbórki cup bardzo emocjonujący, zawodnicy nie zawiedli. szkoda tej zrzuteczki julii no ale pojechała na maksa, dominik jak to zwykle on wiadomo  😁

salto, ależ ty masz gorącą kobyłe!
Ktoś w pierwszy dzień była zdziwiona zmianą z betonu jaki był na rozprężalni na grząskie na hali.Jak dosypali trociny na rozprężalnie to już dobrze skakała,nawet powiedziałabym bardzo dobrze. Ale ona nie jest dobrym wyznacznikiem co do podłoża - to koń z rodzaju tych,które zawsze z siebie wszystko dają na maximum.
mała mi w końcu to angloarab,nieźle się jarała na dekoracji  😁 Szkoda zrzutki,no ale cóż,ja na prawdę nie umiem jeździć tylko raz w tygodniu  😤
Ponawiam pytanie: widział ktoś więcej zdjęć z całej imprezy? Bo wiem,że sporo mi ludzi cykało,a mało mam zdjęć kobyły
Właśnie, ma ktoś jeszcze jakieś zdjęcia...? takie "dla ogółu" 🙂
Ja, jak co roku 😉 nie dojechałam, tym razem z głupich przyczyn pociągowych 👿 Ale w niedzielę już chyba wszystko było odwołane, prawda? Szykowałam się na niedzielę, aż mi koleżanka zadzwoniła, że nie mam się w ogóle to Kato pakować, bo pociągi nie jeżdżą. 🤔wirek:
niedzieli nie odwołali, imprezy w niedzielę też.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się