KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Precelek to dralon maritim 🙂

Burza, żeby jeszcze był mój  😁
wątek zamknięty
Disco a czy masz jakieś zdjęcia na koniu?  :kwiatek:
wątek zamknięty
polopad marone na bank jest mój 😀😀😀
wątek zamknięty
Sei, mogłabyś wrzucić zdjęcie derki marone na Twoim kasztanku 😉? Kolor mi się podoba, ale mam jakieś dziwne wrażenie, że nie będzie mi pasował do kasztana...
wątek zamknięty
Niee noo, faktycznie niezły ten Marone polopad. Ale chyba dla skarych i karych bardziej.

disco, nie żeby coś ale widziałam kopkę Twoich szmat dzisiaj i umieram z zazdrości 😎
wątek zamknięty
Ja zapiszczałam z żalu, jak zobaczyłam Discowego RipStopa w ogłoszeniach, na szczęście ów pisk żalu był spowodowany rozmiarem. Bo raczej Czardasza a L'kę nie upakuje... Ufffffff 😉
wątek zamknięty
Sierra, mi też powieka drgnęła, a widziałam go dziś na żywo 😁
wątek zamknięty
Domyślam się 😉  😁
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
16 października 2010 10:38
Andre, to nie moja derka 😉 ale poszukam zdjęcia kasztana w niej. chyba mi gdzieś mignęło. kolor jest obłędny ale też mam obawy jak będzie wyglądał na rudym (zamówiłam takiego cottona).

a teraz na szybko. rude w cotton grey. nie jeździmy na zawody więc rozdziewiczyłam 😉
wątek zamknięty
Który Ripstop lepszy na gniadosza- navy-green, czy choco petrol (chodzi mi o te w kratę)
wątek zamknięty
Precelek, niestety ja jestem tylko pośrednikiem

Burza wydało się  😁 ja mam specjalne metody upychania szmat w różne miejsca, żeby ta kupka tak nie przerażała... Ale mam nadzieję, że znajdę ripstopa w miejscu, w którym go ostatni raz widziałam  😁?
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
16 października 2010 13:14
sei, ładnie, a w ogóle to niesamowity koń. 😜
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
16 października 2010 13:28
Sei, ja Ci mówiłam, żebędzie świetnie  😜
Sama mam greya i go uwielbiam, zresztą wszystkie kolory jakie mam są świetne  😁
wątek zamknięty
Sei, heheh musisz koniecznie coś z kolekcji chocko petrol sobie machnąc bo b. ci będzie do kurtki pasować! 😁
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
16 października 2010 14:55
Likier i jego debiut w grassie 🙂

wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
16 października 2010 15:04
Strucelka, Liker wraca do pracy? Jaki futrzak  😁
W grasie chyba wole Belfasta  :kwiatek:
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
16 października 2010 15:11
Arivle taak, przynajmniej się staramy 😉
Wiem, Likiera number 1 to pomarańcz 😎
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
16 października 2010 15:37
Pursat, dziękujemy bardzo  :kwiatek: też uważam że nie jest najbrzydszy/najgorszy tylko gruuubas  😁

arivle, grey bardzo mi się podoba. jak leżał w szafie to przestał... ale teraz znowu  😍 i na pewno domówię cottona grey z nowej kolekcji 😉

kotbury, kurtka stara jak świat i mam szczęście że pasuje do nowej kolekcji haha zamówiłam cottona marone na początek. jeżeli w grudniu lub styczniu cała kolekcja nie będzie wyprzedana to może i choco domówię?
a ty pokaż koninę w nowym padzie koniecznie! 🙂

Strucelka, śliczny chłopak! trochę futrzak już  😁 ale jaką ma ładną głowę  🙇 podoba mi się w zielonym 🙂

Zuź, bierz navy green.
wątek zamknięty
majeczka   Galopem przez życie!
16 października 2010 16:49
Strucelka, jak ten Twój Likier jest słodki, ślicznie mu w tym komplecie!
wątek zamknięty
Na derkę osuszającą po treningu nada się lepiej dralon czy polar eskadrona?
wątek zamknięty

a ty pokaż koninę w nowym padzie koniecznie! 🙂



Arealne, chyba, że sama mu zacznę zdjęcia robić.  😤
W tygodniu jestem w stajni juz po zmroku (więc foty nie wyjdą) a w weeknd mój mąż po czempionatach w BB ma dość spraw końskich i stajni i się chyba do wiosny o jego wizytę nie doproszę. Nawet pomimo tego, że mam zapalenie zatok i leże w łóżku z gorączką to i tak muszę sama jechać wieczorem koniowi antybiotyk na girkę zapodać (zapalenie skóry biedak ma)... a mąż jak głaz - zawsze sobie jakąś skoczną wymówkę znajdzie. 🤔 I tyle pożytku z chłopa niekoniarza 😵

Za to dorwałam nieeskadronowe owijki do nugata 💃 Mam wrażenie, że kolor identyczny! Jutro się postaram to udokumentować 😎

wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
16 października 2010 17:02
majeczka :kwiatek:

sei :kwiatek: to nie futrzak... to MAMUT 😀iabeł: 😵
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
16 października 2010 17:05
Papi, z tego co tu kiedyś było napisane, to dralon nie osusza, a służy wyłącznie do lansu. Lepiej polar.
wątek zamknięty
No i cena o 200 zł niższa  🤣
jak to dobrze że nigdy nie pociągały mnie dralony - takie ręcznikowate - bo ta cena jest naprawdę kosmiczna  😀 a znając mnie na jednym by się nie skończyło  😀
wątek zamknięty
Dralon to dokładnie taki materiał jak koc z krótkim włosem. dobre dla golonych koni na przejście ze stajni na hale przy mrozie - bo cieplejsze niż polary.
wątek zamknięty
Ok dzięki 🙂

Hihi dzisiaj "rozdziewiczyłam" mój pierwszy pad ES (do tej pory miałam same eskadrony i hkmy), i jestem za-chwy-co-na! ESy są BOSKIE ^^
wątek zamknięty
Papi, ja wczoraj przeżyłam to samo! ESy rządzą! 😁
wątek zamknięty
Es pasiak i bieg Hubertusa  😉
wątek zamknięty
mógłby mi ktoś na szybko zmierzyć długość na około (potylica i paski policzkowe) kantara jakiegoś full
wątek zamknięty
w jesiennej odsłonie🙂
dralon beluga-flax, kantar schlamm rosa i owijki es cream

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.