DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

Monny   bez odbioru .
11 maja 2010 19:43
Ale na zdjęciu nie widać, że jest cienki
To chyba nie pierwszy 🙂
Owszem jest ładny, bo ja bym takiego nie uszyła, tylko nie podoba mi się jego grubość🙂

Monny, widać, bo podwójna warstwa watoliny się tak nie zagina, gąbka jest sztywniejsza 🙂
no , ja bym wlozyla gabke  😉

Gąbka + watolina ewentualnie, lepiej to się będzie zachowywać, bo sama watolina może się spurchlić, w sensie taka cienka warstwa... Anky ma bodajże potrójną warstwę takiej watoliny, bo ona się ubija z czasem, bo moja Mama ją otwierała..
.
czekam na pw od ciebie Likier  😀 / juz dostalam
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 maja 2010 19:47
Przynajmniej pas zewnętrzny (biały) jest równy 😉 i widać, że jak na pierwszy pad bardzo starannie wykonany. Likier, nie rób z siebie znawcy tematu. 😵 Mnie się podoba, zestawienie kolorów bardzo ładne 🙂
W porównaniu do Eskady, która zachowywała się z klasą, ty Likier grubo przesadzasz :/

Naciau, ot pojechałaś kobito 😁

Grejsix, ja nie jestem pewna czy przypadkiem to nie jest ta jedna i ta sama osoba w tych wszystkich 'reklamach'
Grejsix, czytanie ze zrozumieniem  😀iabeł:  😵 Prałaś już któryś z padów??

Konkurencja jest pozytywna na rynku ;]

Notarialna, ja nie śmiem nikogo krytykować za szycie, bo dla mnie ten pad jest super, bo ja bym nawet pół takiego nie stworzyła, ale po prostu nie podoba mi się wypełnienie, bo testowałam z Mamą różne i niestety cienka watolina się nie sprawdza. Tylko o to mi chodziło 🙂
.
Ogólnie bardzo ładny, ale chyba lepiej spróbuj gąbkę w środek, będzie trwalszy i chyba lepiej będzie w praniu,  prałaś już te swoje?. 🙂
.
tylko to chyba "stripe in" a nie "cross in"... 😉
Grejsix, mimo wszystko szacun   🙇 :kwiatek:

Ile zdolnych osób na tym świecie, czemu nie ja, ja to szczerze, się boje dotknąć maszyny...  😕
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
11 maja 2010 20:41
Oto mój PIERWSZY w karierze padzior DIY. Aktualnie jedyny, a kolor okropny  🤣



Mimo wszystko (na zdjęciu pod siodłem - może krzywo się układać trochę) wszystko wyszło dosyć równe, nie przesuwa się pod siodłem.
Aktualnie hardkorujemy, pad jest męczony okropnie, a żyje, bo zdjęcie jest z marca. Wypełniony gąbką 1 cm, nie ubija się, pranie znosi. Myślę, że w czerwcu znajdę czas stworzyć kolejne 😉
Bardzo ładny !  😉 Co to za kolor na żywo?
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
11 maja 2010 20:52
Likier, dziękuję  :kwiatek: A kolor to... kurcze, no nie wiem. Może taki cynamonowy pomieszany z rdzawym. Jest to typ "starej alkantary" czyli jak widać ma miejscami nieco ciemniejsze małe plamki, takie jakby wytarte, ale widać to tylko z bliska.

czołem  🏇
byłby ktoś taki dobry i napisał mi, w pw czy tutaj - obojętnie, co dokładnie potrzeba do stworzenia takiego pad'a ?
Chodzi mi o materiały dokładnie co to ma być bo się kompletnie nie orientuję i wypełnienie z tego co wyczytałam to jednak gąbka? ;>
z góry dziękuję  :kwiatek:
.
cieciorka   kocioł bałkański
11 maja 2010 22:34
Grejsix-ładne zestawienie kolorów, na początek całkiem nieźle 🙂
Maddie- też fajne, mnie się kolor podoba, szkoda, że jakiś poplamiony :P
Maddie, mnie się bardzo, podoba 😉 Właśnie takie jak lubię 😀
Skąd miałaś taką alcantarę?
Pady Mamy 🙂
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
12 maja 2010 18:08
Paulinko, z hurtowni tapicerskiej. Pani miała tylko takie, innych niet 😉

Likier, bardzo mi się podoba ten drugi!
Herby są śliczne i eleganckie, ale mogłyby być nieco większe 😀
Wyprodukowalam rzepowane podkladki i jestem wykonczona😀 dwukolorowe, bawelniane🙂


Uploaded with ImageShack.us
Kawecan   Jeździec bez konia...
12 maja 2010 20:12
faith , śliczne podkładeczki  😍
Dziekuje🙂😉)) jeszcze rzepy niezbyt rowne, ale za to pikowanie juz wychodzi przyzwoicie,na przyszlosc tylko - jak juz naucze sie lepiej widziec wszystko co sie dzieje podczas szycia - musze zmienic kolor dolnej nitki na dopasowana do dolnej warstwy podkladki🙂 ale mysle, ze i te beda funkcjonalne🙂
faith podkładki super, ale dałabym jeszcze jeden rzep pośrodku, bo inaczej mogą średnio przylegać do nogi.  😉

tworze pierwsze kurtki dla psów i szlag mnie trafia  👿 👿 👿 padziory to jest prościzna  😁
Escada, domyślam się, dlatego podziwiam Cię tym bardziej!  🙇 Uszycie padu to nie jest prosta rzecz, a co dopiero skroić, wymierzyć, wszystko uszyć w takim ciuszku dla psa... Szacun  :kwiatek:
Escada - tez mi to przyszlo do glowy, ale takie akurat dostalam wytyczne w zamowieniu🙂😉) ale dziekuje za sugestie, mysle, ze to bedzie fajne wyjscie na przyszlosc🙂
karolciaequilano   marzenia się spełniają
13 maja 2010 07:40
faith- śliczne 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się