DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

_kate, Muszę zatrudnić Nikitę na fotografa 😀
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
09 maja 2010 16:11
Albo w końcu zastosować rady dziewczyn, o tym jak zrobić przyzwoite zdjęcie. Mam to samo co _kate Likier zdjęcia jakieś pokrzywione nie wiadomo co, a jak ktoś inny wstawi to jakby z katalogu.😉
deborah   koń by się uśmiał...
10 maja 2010 08:21
mam nadzieję, ze nie zostanie to potraktowane jako ogłoszenie.

przypominam Wam o konkursie DIY. warto naprawdę napisać, bo propozycje które wpłynęły przy rzeczach które miałam okazje tu oglądać wypadają bardzo blado.

szczegóły przypomnę w ogłoszeniach 🙂
naprawdę nie trzeba pisać nie wiadomo jakich elaboratów..
chodzi o zwykłe nawet banalne pomysły na tani sprzęt użyteczny w stajni...
i znów się okazało, że nie mamy w stajni tak dużego konia, żeby dera pasowała idealnie na długość 🙂

Przedstawiam nowy krój derek drelichowych z pasami między zadnimi nogami



.
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
11 maja 2010 12:52
i znów się okazało, że nie mamy w stajni tak dużego konia, żeby dera pasowała idealnie na długość 🙂



ivett nie masz wyjścia, trzeba zaopatrzyć się w nowych modeli, dla rozwoju firmy!  🤣
ivett, jak zwykle cudnie..ale co to za chrum chrum po lewej str 😵 😂
[quote author=mała mi link=topic=88.msg582875#msg582875 date=1273580723]
ivett, jak zwykle cudnie..ale co to za chrum chrum po lewej str 😵 😂
[/quote]

heheh, no właśnie - świnka wietnamska czy owczarek kałkazki? 😁
oczywiście, że owczarek :P
ivett- dera super, jak zwykle zresztą, ale nie myślałaś żeby trochę zmienić krój? wydaje mi się ze dierki mocno 'ciągną' jak koń schyli głowę i dosyc ciasne w klacie są  😉
oczywiście, że owczarek :P


Ivet to ja mam dla ciebie pomysł na znak firmowy- logo;
taka mała szara świnka(sory mały szary owczarek) - bokiem z ryjkiem - tak aby literka I ( w twoim nikcu ivett) i kropeczka z tej literki robiła mu oczko, a literka "e" robiła za zakręcony świński ogonek.
Ja baaaardzo słabo się poruszam po programach graficznych - ktoś by ci to musiał porządnie zrobić na bazie tego pomysłu.
cieciorka   kocioł bałkański
11 maja 2010 14:04
ale ivett już ma logo 🙂
ivett- dera super, jak zwykle zresztą, ale nie myślałaś żeby trochę zmienić krój? wydaje mi się ze dierki mocno 'ciągną' jak koń schyli głowę i dosyc ciasne w klacie są  😉


myślę, że tu nie chodzi o krój, tylko o to na którą dziurę zapnie się derę na klacie. U tego konia jest możliwość popuszczenia zapięcia o 2 dziurki.
ale ivett już ma logo 🙂


wiem... ale świnak na focie mnie rozwaliła. Jest mega charkterystyczna. To mogłoby być logo na jakąś "paddoc collection"- że takie nie do zdarcia nawet przez konie największe świnki heheh
[quote author=cieciorka link=topic=88.msg582904#msg582904 date=1273583085]
ale ivett już ma logo 🙂


wiem... ale świnak na focie mnie rozwaliła. Jest mega charkterystyczna. To mogłoby być logo na jakąś "paddoc collection"- że takie nie do zdarcia nawet przez konie największe świnki heheh
[/quote]

gdyby to była moja świnia to może bym się zastanowiła nad tym logiem :P
Może mi ktoś poradzi bo chyba juz ktoś to robił tylko nie napisał jak 🙂 Mój stary ulubiony czaprak z racji wieku poprzecierał sie i wyblakł, ale od strony wewnętrznej jest ok. chcę naszyć na niego nowy materiał i chodzi mi o to, jak zawinąć lub wszyć  🤔 tam gdzie jest lamówka żeby to miało ręce i nogi bo krawcowa to raczej ze mnie marna 🙁 proszę o poradę.
odpruj lamówkę, naszyj nowy materiał a potem lamówkę
Aha, dzięki 😀
Jedno zdjęcie, żeby Was nie męczyć..  😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 maja 2010 18:37
Likier, Zdeka lepiej, ale górna linia cross'a (czy jak to tam się profi zwie) nadal do poprawy. Moim zdaniem powinno być trochę wyżej, równo z grzbietem czapraka.

Kolorki ciekawe 😉
Zamawiający życzył sobie krzyż z boku, a nie z grzbietu🙂
cieciorka   kocioł bałkański
11 maja 2010 18:45
mnie się bardzo podoba. on jest taki mechaty, czy tylko się wydaje?
i zdjęcie jakie ładne 🙂

a jakie jeszcze wykonałyście  👀
akzzi, masz pw 😀

Kurcze, w jakim sensie mechaty? Alacantara czy jest włoskowata? Taki średni raczej, ani nie taki śliski, ani nie taki mechaty bardzo:]


Starałam się ze zdjęciem 😀
.
Co on ma w srodku, bo wygląda troszkę jak psu z gardła taki cienki..
.
o boimy sie konkurencji  👀 dla nas lepiej  😁 taniej 🙂
Chodzi mi, że jest cienki  🙄

Robiłam z watoliny i po praniu się spurchlił, dlatego napisałam :<

Grejsix, przeczytaj pw jeszcze raz, bo chyba nie doczytałaś 😀DD
a mi sie podoba padzik , jak na pierwszy raz SZACUN  🙇 🙂 jak byś wlozylam gabke + alkantara za wierzch = padzik ekstraklasa  😉 i co najwazniejsze równy jest 🙂  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się