KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

Dorcia- Kingsland robi podobne nauszniki. Może to te

Klami- nadal szukasz nauszników moon?
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 marca 2010 17:37
Klami dobry masz gust  😎 Fajnie na gniadym beda te kolorki się prezentować  😉
I tez czekam na kolor padu  🙂
wątek zamknięty
Laguna, szukam szukam. Czyzbys mogla mi pomoc ??  🤣

Nasturcja-Renata, merci. Zachorowalam na to zestawienie jak zobaczylam okladke tego katalogu. A Paczunio bardzo podobnej masci jest.  😉


Prosze, fotka padu. Kolory niestety przeklamane. I to bardzo.



wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 marca 2010 17:54
Klami widziałam ten padzik na Torwarze. Mógłby być taki jak na Twojej fotce  😉 a wrzeczywistości jest ciemniejszy i taki przygaszony
wątek zamknięty
W rzeczywistosci to chilli jest bardziej bordowe a navy jednak troche bardziej w ciemny granat.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 marca 2010 18:00
czy ma ktos juz w posiadaniu Cottona Chilii nie chce kupowac w slepo bo w roznych sklepach innaczej wyglada
wątek zamknięty
Błagam o fotki padu Eskadrona DL (bo chyba tylko takie są 🤔 ) pod siodłem wszechstronnym lub skokowym ( przez Arimonę zachciało mi sie oliv na rudego..)
wątek zamknięty
Felinka   z niejasnych przyczyn zajmuję się niczym
19 marca 2010 18:31
zdjęć nie mam ale moje siodło leży bardzo dobrze na czapraku DL Eskadrona, nic nie wystaje  😉
- mam skokówkę.
wątek zamknięty
Papi w razie czego na zdjeciach Arimony to wlasnie jest pad DL pod siodlem wszechstronnym 😉
wątek zamknięty
szerek no właśnie nie byłam pewna do końca jakie ona ma siodło 😡

To chyba biorę oliv 🏇
wątek zamknięty
Papi na 100% to wszechstronne 🙂 bierz oliv na rudego, nie bedziesz żałowac 😀
wątek zamknięty
Ok to  biorę.

Derka eskadron S odpowiada jakiemu rozm w cm? 😉
wątek zamknięty
Ada   harder. better. faster. stronger.
19 marca 2010 18:54
jeżeli to nie ripstop to 125cm
wątek zamknięty
Zairka ja będę mieć prawdopodobnie w przyszłym tygodniu, chociaż idzie już do mnie od 1 marca, ale okser już nie ma go na stanie i do kilku-kilkunastu dni powinnam już go mieć. Także jak dojdzie, na pewno postaram się o fotki 🙂
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Cross In Ebony-Ice czyli Torwarowy grzech
wątek zamknięty
kasska bosko 🙂 Super się  prezentuje jeszcze ten brązowy osprzęt . A ja jestem w trakcie załatwiania czapraka marzeń 🙂
wątek zamknięty
Andre   I am who I am
19 marca 2010 19:32
Blondek mi napisali że moje zamówienie (Eskadrony lime green dla mnie i koleżanki 😉) będzie dopiero pod koniec marca 🙁 To chyba sobie jeszcze trochę poczekamy

kasska  pięknie 😍
wątek zamknięty
Trolinka,
yyyyyy brazowy niewatpliwie prezentowalby sie bosko, ale ten jest niestety czarny  😁 😁 przeklamane kolory bo to niestety tylko fotka z kom
wątek zamknięty
kasska, jaki sklep mial nowa kolekcje ??
wątek zamknięty
aha 🙁 a ja się właśnie łudziłam ... Andre koniec marca już za tydzień się zacznie więc nie tak długo :P weekend na pewno zleci i czekamy na fotki 😉
wątek zamknięty
Klami,
ten pad jest ze starej. Ale byla i nowa: Horse-Trade 🙂
wątek zamknięty
kasska, ebony-ice to przeciez nowa kolekcja. ??
Przynjamniej wedle aktualnego katalogu, ktory mam w reku.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 marca 2010 20:23
na pewno nowa bo nowy herb 😉
wątek zamknięty
no patrzcie, a mi wlasnie powiedzieli ze nowa to ta ze swiecacym,haftowanym na zloto herbem  🤣

edit:
sprawdzialm wlasnie katalogu i mieli racje- te z nowej maja zloty herb.
wątek zamknięty
kasska cudo!

Nowa kolekcja to przecież te koszmarne herby wielkie O.o A to co ma kasska to wygląda jak stary.

Ja nie wytrzymałam i dzisiaj założyłam Stripe-Ina Graphite-Blueberry i na gniadej to jest aktualnie numer 1 jeśli chodzi o wygląd  😍
Skoro nawet trenerowi, który babskiego strojenia koni nie uznaje się podobało to znaczy, że mi się udało ^^
Tak poza tym to zapisuję się do fanklubu Eurostarów - chyba wszystkiego innego się pozbędę i zostawię sobie ESy - nic się tak fajnie nie układa jak one (No Cottony jeszcze)

Zdjęcia będą jak będą, ostatnio nie ma komu robić. Poza tym to miał być na zawody czaprak, więc dzisiaj pokaz przedpremierowy się odbył 😉

Jak myślicie, dałoby się dopasować do grafitu z tego Stripe-ina jakieś w miarę nauszniki?
wątek zamknięty
kasska
super, bardzo elegancko.
marzy mi sie brązowy sprzęt na rudego, ale chyba nigdy nie dam rady wszystkiego dopasować  😍

Papi
wszechstronne mam o profilu skokowym, tyle ze duże - 18.

wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 marca 2010 20:39
kasska cudo!

Nowa kolekcja to przecież te koszmarne herby wielkie O.o A to co ma kasska to wygląda jak stary.

..............................

Jak myślicie, dałoby się dopasować do grafitu z tego Stripe-ina jakieś w miarę nauszniki?


PO 1 macie racje co do herbu 🙇 🙇 🙇
po 2 nauszniki znalazłam idealnie pasujace ale nie grafitowe tylko blueberry na animalii 😜

a ja w koncu wymieniłam owijki toffe na nugaciki i mam teraz owijki do 2 Impulsów nugat i deepblue...juz nie moge sie doczekac rozdziewiczenia bo oba jeszcze metkowe (czekały na owije)
wątek zamknięty
Młoda w polopadzie coriander i owijkach anky pebble
wątek zamknięty
po 2 nauszniki znalazłam idealnie pasujace ale nie grafitowe tylko blueberry na animalii 😜


Zairka jakie jakie?

Bo mi się tak marzą nauszniki do niego i odłożenie go tylko na zawody  😎
A jak nie to sobie komplet z kolekcji Maritim kupię.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.