KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

kasska, wiec tak. Po pierwsze nie przypominam sobie, ze wczesniej byla taka kolorystyka.
Po drugie w nowej kolekcji sa dwie wersje padu cross-in ebony-ice. Pierwszy jest z biala obwodka wokol pasow i zlotym herbem. Natomiast drugi ma pasy tylko blekitne i "normalny" herb (taki wlasnie).
wątek zamknięty
Klami,
ja sie nie orientuje w kolekcjach ES szczerze powiedziawszy. Pisalam to co mi powiedziano. Mnie tam wsio rawno czy to nowa czy stara kolekcja😉
wątek zamknięty
Poszukuje granatowy czaprak z białą lamówką VSS  :kwiatek:
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 marca 2010 22:44
[quote author=Zairka link=topic=14623.msg524757#msg524757 date=1269031187]
po 2 nauszniki znalazłam idealnie pasujace ale nie grafitowe tylko blueberry na animalii 😜


Zairka jakie jakie?

Bo mi się tak marzą nauszniki do niego i odłożenie go tylko na zawody  😎
A jak nie to sobie komplet z kolekcji Maritim kupię.
[/quote]

http://animalia.pl/produkt,16522,550,Villa_Horse_Nauszniki_Adriano.html
takie
kolezanka je ma do prahdy jagodowej tylko odpruła te czarne dodatki wyglada slicznie, przykładałam je do blueberry pasuja odcieniem niemalidealnie 😜
wątek zamknięty
pomyłka
wątek zamknięty
Nie czytałam całego wątku bo przebrnąć przez tyle stron tych...to koszmar...ale...problemy macie straaaaaaszne......


Szkoda mi Was... pozdrawiam :P
wątek zamknięty
Danish- z całego serca dziękujemy za wyrazy współczucia.  :kwiatek:
Do widzenia.  😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
20 marca 2010 06:18
Nie czytałam całego wątku bo przebrnąć przez tyle stron tych...to koszmar...ale...problemy macie straaaaaaszne......


Szkoda mi Was... pozdrawiam :P


Dziekujemy za współczucie :kwiatek: szmatoholizm jest jak alkoholizm tylko mniej szkodliwy.. no i my nie jestesmy anonimowi 😉
wątek zamknięty
Danish, my wiemy, że to w pewnym sensie choroba, ale nikomu krzywdy nią nie robimy, ale za to zazdrością krzywdę można zdziałać 🙂


Zazdrość  i zawiść w ludziach jest okropna... 3/4 osób, które tak sądzi, same chciałyby sobie kupować czapraczki, sraczki itp. ale nie mogą sobie na to pozwolić, więc skoro ja nie mogę to inni też nie mogą... Tacy są ludzie...

Sama dobrze wiem, ze gdybym miała więcej kasy, to bym pewnie się obłożyła 50 ankami, 50 eurostarami, 20 derkami itp. 😀 Ale narazie nie mam aż tyle i muszę się pogodzić z tym co mam i chociaż czasem mam ochotę "okraść" niektórych forumowiczów z ich szmatek, to nie płaczę w domu i nie rzucam się na nich na forum, tylko dlatego, że oni mają wiecej niż ja! Nie ukradli, zapracowali, to kupują, każdy ma jakąś obesesje 😉

Musze NAM zabronić rozmów i kupowania szmat,  jesteśmy ZAGŁADA dla narodu !!! 😂
wątek zamknięty
Likier, jak nie robią krzywdy nikomu? a portfel?  😁

pff, jedni lubią zbierać znaczki... a my szmaty i tyle  😂



jak mi się uda dzisiaj to zrobię zdjęcia szmaragdowi w końcu  😍 btw mam jakieś już, ale komórkowe i brzydkie 🙁
wątek zamknięty
Mój mąż mi ciągle powtarza że jestem chora  🤔wirek:  😁

Najważniejsze się przyznać do problemu .. jak widać jesteśmy świadome  🥂
wątek zamknięty
Jak się ma pieniądze to się kupuje. Proste.

Gorzej jakby to była obsesja, że koń by był zapadnięty, głodny, chudy, z połamanymi kopytami, my byśmy nie miały co jeść, ale pady metkowe by były... 
wątek zamknięty
Medziiik   Nocna Furia - strikte Bezzębny
20 marca 2010 09:36
Dralon Aqua na Rudym rozdziewiczony 🙂 - pod spodem widać lekko Wiśniowego Euro-Stara z Szarą/Srebrną? lamówką
wątek zamknięty
nie wiecie gdzie moge dostac ANKY BANANA DL ? ostatnio byla na allegro , ale ktos byl szybszy  😉 😀
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
20 marca 2010 11:27
mnie wczoraj meczyl lavender cotton ale byl na KT  na szczescie ktos go kupił... mialam i sprzedalam bo stwierdzilam za duzo fioletu...ale fiolet to kolor Groty 😍
chciala bym brilianta lavenderka 🍴
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
20 marca 2010 11:29
Zairka ale dobrze zrobiłaś, że sprzedałaś.  😁
Zdecydowanie jeden z moich ulubionych czapraków.  😁
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
20 marca 2010 11:39
ciesze sie ze ma dobry dom.... moje pomału nie maja gdzie mieszkac 😡 teraz szłam do piwnicy zrobić fotki kilku rzeczom i troche mnie to zaczyna przerazac
a w stajni tez jest sporo 😲
musze pomyśleć i kilka dac na odstrzał 🙄
wątek zamknięty
Zairka, tłumacz sobie tak, że to inwestycja na przyszłość, potem będzie koń z inną maścią i nie będziesz musiała kupować jakichś nowych czapraków, bo będziesz miała już wszystkie  kolor swiata 💃
wątek zamknięty

musze pomyśleć i kilka dac na odstrzał 🙄



zairka nie przejmuj sie, nie jestes sama. ja tez musze dac "kilka" na odstrzal, ale podejmowanie decyzji bardzo ciezko mi idzie...
narazie czeka mnie przeprowadzka i az sie boje czy to wszystko zmiesci sie do auta... 🤔
wątek zamknięty
Haha jestescie cudowne,uwielbiam czytac te rozmowy  😍 Ha,kedy wreszcie pozbede sie klopotow to zamierzam polowac na nowego Eskadrona (granat z czerwona obwodka) Brilliant.Nawiasem czy ktoras z was widziala ta GENIALNA derke na Torwarze na stoisku bodajze ihaha( w bialo-czarna krate?) chba Bucasa.Przybylam.Zobaczylam.Zakochalam sie.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
20 marca 2010 12:37
[quote author=Zairka link=topic=14623.msg525054#msg525054 date=1269085174]

musze pomyśleć i kilka dac na odstrzał 🙄



zairka nie przejmuj sie, nie jestes sama. ja tez musze dac "kilka" na odstrzal, ale podejmowanie decyzji bardzo ciezko mi idzie...
narazie czeka mnie przeprowadzka i az sie boje czy to wszystko zmiesci sie do auta... 🤔
[/quote]
taaaa tylko znajac siebie sprzedal kilka a w ich miejsce przybeda za jakis czas i tak nowe 😵
dokładnie tak jak chyba Nirv pisała jedni maja znaczki inni szmatki 😁
wątek zamknięty
taaaa tylko znajac siebie sprzedal kilka a w ich miejsce przybeda za jakis czas i tak nowe 😵


ale chocia cos sprzedajesz, a na to miejsce cos nowego "wskakuje". U mnie bilans wyglada tak, ze wiecej kupuje, a bardzo malo (o ile w ogole)  sprzedaje... 😵
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
20 marca 2010 12:44
[quote author=Zairka link=topic=14623.msg525079#msg525079 date=1269088654]
taaaa tylko znajac siebie sprzedal kilka a w ich miejsce przybeda za jakis czas i tak nowe 😵


ale chocia cos sprzedajesz, a na to miejsce cos nowego "wskakuje". U mnie bilans wyglada tak, ze wiecej kupuje, a bardzo malo (o ile w ogole)  sprzedaje... 😵
[/quote]

u mnie tez tak jest 😉 sprzedam 1 kupie 2-3 😁
wątek zamknięty
właśnie kupiłam sobie cotton gray i maxa chamois... i siostrze cotton navy 🤦
i stwierdziłam, że koniec!!
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
20 marca 2010 12:57
maxa tego z allegro?? 👀
wątek zamknięty
  Orientuje się ktoś gdzie mogę jeszcze kupić czaprak EUROSTAR CROSS IN EBONY/SESAME 🙇. Normalnie spać po nocach przez niego nie mogę... 🙄. Może ktoś gdzieś widział....
wątek zamknięty
zairka, tak tego z allegro 🙂 kupiłam go za cenę licytacji 😀
wątek zamknięty
Figaro chyba zen miala taki na sprzedaż ale nie jestem pewna czy nicku nie pomylilam 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
20 marca 2010 13:42
zairka, tak tego z allegro 🙂 kupiłam go za cenę licytacji 😀


dziekuje 🙇 🙇 bo mnie meczyl 😁
wątek zamknięty
do usług 😀 tylko ktoś mi owijki wykupił a też były tańsze niż w innych sklepach 😤
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.