Pensjonaty we Wrocławiu

martrix, już wcześniej były kasowane posty nt innych stajni z podobnym komentarzem, że usunięte na życzenie właściciela stajni.
Ja rzadko wracam się do kilku/kilkunastu stron wstecz. Tym bardziej w wątku który mnie średnio interesuje, bo to nie mój rejon. Sprawdzam tylko na bieżąco ewentualnie jakieś zgłoszenia postów jeśli są. To chyba raczej sprawka admina niż modów, bo jeśli ktoś oficjalnie coś zgłasza przez formularz kontaktowy czy maila jakiegoś ogólnego, to raczej trafia to do administracji.
martrix, mnie to ogólnie bawi, bo światek jeździecki jest mega mały tak na prawdę. Mimo kolejnych pokoleń, które się pojawiły w stajniach w jakiś sposób się kojarzymy wszyscy i rozmawiamy ze sobą nie tylko na forum. Znamienne jest, że jeśli ktoś o coś zapyta - masa wiadomości idzie na priv . Serio właściciele stajni uważają, że jak czegoś nie ma centralnie w wątku to nikt o tym nie pisze w prywatnych wiadomościach, na messneger, nie rozmawia o tym na żywo? A taki wykasowany na życzenie post tylko zaostrza ciekawość, żeby pogrzebać. W przypadku 99% przypadków serio nietrudne jest dokopanie się do czego trzeba 😉
Gillian   four letter word
07 marca 2024 21:53
Ja też nic nie usuwałam. Musiał to zrobić admin.
Ja też nie usuwałam i też myślę że zrobili to właściciele forum.
Kilka stron wcześniej mój post został tak samo "zmodyfikowany" 🙂 Jak widać na forum istnieje cenzura i jest tylko jedna prawda jaką można głosić.
Szkoda, że nie ma nic wspólnego z prawdą, i można właściciela forum zastraszyć nieudolnymi prawniczymi wypocinami, bo zakładam, że tak to się odbyło.

edit. z drugiej strony gdyby nieuczciwi właściciele pensjonatów włożyli chociaż połowę tej energii, jaką wkładają w próbę "naprawy swojego dobrego imienia", w wywiązywanie się z umowy pensjonatowej i po prostu karmienie koni, to ani tych postów by nie było ani nie trzeba byłoby ich usuwać.
Czy ktoś się orientuje co dzieje się na terenie byłej stajni Szafir?
york, w sumie od jakiegoś czasu koni z drogi nie widać jak się przejeżdża 🤷
york, ta ziemia jest sprzedana, bloki tam będą jak wszędzie dookoła 😉
Informuję, że w naszej stajni zwolniły się boksy. Bardzo polecam osobom, które nie chcą martwić się o swojego konia, o jakość i ilość zadawanej paszy, a koń może być koniem, który biega po ogromnych pastwiskach i zna smak trawy.
Ja i Argo jesteśmy zachwyceni.
https://www.facebook.com/share/p/KUUXcKfgmco2yJY3/?
B72AF409-D884-4A26-9C4D-A2EB6B411C39.jpeg B72AF409-D884-4A26-9C4D-A2EB6B411C39.jpeg
espana, a co to za stajnia?
Bo link nie działa, tylko kieruje do grupy ogólnie.
Perlica, stajnia w Chwalimierzu, w lesie, zaraz obok Środy Śląskiej.
espana, widziałam ogłoszenia tego miejsca i westchnęłam ciężko, że też tak chcę 😅
Przy okazji - jak stanę na kominie to mogę Ci pomachać, jestem 20km dalej🙃
Evka, jak ktoś szuka świętego spokoju i bliskiego kontaktu z naturą to gorąco polecam.
A Ty gdzie stoisz?
espana, ja mam pod domem 5 ogonów🙂 a raczej ogonków, bo największe to 145cm 🙈
Evka, najlepiej 😍
root   szef wszystkich szefów
08 maja 2024 13:06
Tak tylko informacyjnie 🙂

Otóż faktycznie istnieje na forum "cenzura", tak jak w całej Polsce. Istnieje w naszym wesołym kraju prawo, które powoduje, że administrator strony internetowej musi pod pewnymi warunkami usuwać pewne negatywne opinie. Nawet jeśli bywają prawdziwe. Mi też się to nie podoba i uważam za głupie, ale tak jest.

Na pocieszenie powiem, że chodzi tylko o pewne opinie i tylko pod pewnymi warunkami, które przemilczę, aby nikomu niczego nie ułatwiać, bo dzięki temu mogę póki co 99% żądań cenzurowania postów na forum wywalić do spamu 💩👈
root, jakie to są warunki, które każą moderatorowi usuwać prawdziwe, poparte np. zdjęciami, opinie?
Nevermind   Tertium non datur
08 maja 2024 15:10
espana, które przemilczę, aby nikomu niczego nie ułatwiać, bo dzięki temu mogę póki co 99% żądań cenzurowania postów na forum wywalić do spamu 💩👈
Jeśli bardzo chcesz wiedzieć zapytaj na priv, po co ułatwiać właścicielom patoośrodków usuwanie prawdziwych opinii?


Z innej beczki - wie ktoś, czy Klub Jeździecki Borowa prowadzi pensjonat?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się