SIODŁA

Naciau, ktoś z rv zajmuje się renowacją siodeł, co jakiś czas mi miga na fb, horse art?
Post został usunięty przez moderatora
Komentarz moderatora: Zapraszam do ogłoszeń
Kogo polecacie z saddlefitterów w okolicach Warszawy? Poza get the balance ktoś jest?
BUCK   buttermilk buckskin
09 lutego 2024 09:43
ja pracuję z Agnieszką z LOREM i bardzo jestem zadowolona, między innymi wymiana wypełnienia z mieszanki wełna-syntetyk na samą wełnę sprowadzana z UK plus ukształtowanie poduch pod obecny kształt grzbietu, z 3 przyjazdami kosztowało mnie mniej niż 1.000 zł
Jest duża różnica w kwalifikacjach między obu wymienionymi, stąd pewnie i spory rozrzut cenowy.
Niestety z get the balance kontakt jest praktycznie zerowy w tej chwili, dostałam propozycję terminu, potwierdziłam, że pasuje i od dwóch tygodni nie jestem w stanie się doprosić o potwierdzenie, że jesteśmy faktycznie umówieni, jaka jest aktualna cena wizyty, a o liście dostępnych do przymiarki siodeł to chyba w ogóle mam zapomnieć. Koni do wizyty 5.. korzystałam już z usług Roksany i byłam zadowolona, ale ta nowa „asystenka”, która miała pomóc chyba tylko przeszkadza..
Podpinam się- kto z Wawy poza kliniką siodła i wspomnianą Roksaną przyjedzie obejrzeć konia i dopasować siodła ( z wyłączeniem synetykow i bez akcji typu: nie widzę konia i jeźdźca i już neguję włoskie i francuskie siodła...)
Karla🙂, a to u was jest to samo? Ja też usłyszałam że NIE MA MOŻLIWOŚCI ZEBY SIODLO DOBRZE leżało od jednej lokalnej osoby. Ale ponoć już zmądrzała i nie wygłasza takich teorii 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
09 lutego 2024 12:38
Ja niezmiennie polecam Aleksandrę Zaborowską z ramienia equshop (prestige), dopasowywuje mi siodła od długiego czasu, nie tylko prestigę i zawsze znajdzie czas dla klienta 🙂
Uzyskałam odpowiedź z get the balance.
Jak coś to Roksana nie robi już samych pomiarów. Tylko dopasowanie obecnego/pomiar pod zakup nowego u niej.
BUCK   buttermilk buckskin
09 lutego 2024 14:00
a FIT&Flock ? przyjeżdżała do stajni w ok.Grodziska M, może już wznowiła dojazdy
BUCK, ja mam siodło kupione u Roksany, więc najwygodniej mi było kontynuować z nią. Niestety dwa konie u nas chciały sam pomiar, żeby wiedzieć czego szukać.
BUCK   buttermilk buckskin
09 lutego 2024 15:49
Fokusowa sam pomiar z radą w jakie marki i modele celować robiła mi Fit&Flock 🙂 potem miała przerwę w pracy ze względu na ciążę, więc idealne przygotowanie siodła do konkretnego grzbietu robiła LOREM 🙂

a siodło zostało zakupione wg. rady Fit&Flock, te które było 1sze na liście , tylko konio się potem rozjechał 'lekko'
Tam chyba jeszcze macie Olę Prill, SaddleUP?
Karla🙂, Sebastian z X horse jeździ po całej Polsce. Ma Equipa i Amerigo, oraz sporo używek różnych. Sama mam od niego używkę EK26, którą kocham miłością przeogromną, koń też się pod nią lepiej nadbudował...
_Gaga, polecasz Sebastiana jako pasowacza? 😅
xxagaxx, mi dotychczas dobrze dobierał i dopasowywał siodła... wiem, że opinie ma różne, jednak ja nie narzekam
Moon   #kulistyzajebisty
10 lutego 2024 20:02
xxagaxx, ja też złego słowa nie powiem - jak miałam Equipe to całkiem sprawnie poszło zarówno pasowanie, uszycie i potem dostarczenie siodła do stajni.
Fakt faktem, że Kulisty nie ma zbyt skomplikowanych pleców.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
10 lutego 2024 21:01
xxagaxx, ja polecam, mam od niego 4 siodła i wszystkie są ok.
A ja nie polecam, ale nie będę się rozpisywać na forum dlaczego.
Ja sam kupilam nowego equpa i skończyło się sprzedażą bo do konia nijak nie pasowało... Sama musiałam mówić co wedlug mnie by mozna zmienic.. Terminowość tez lezy i kwiczy... stąd wciaz nie próbowałam isc w amerigo bo nie chce powtórki z rozrywki.
Jakie macie opinie o siodłach Elfab? O samym dopasowaniu widzę raczej pozytywne, a siodła jakościowo jak?
No nie wiem ja widziałam 2 siodła pasowane przez Elfab i to była masakra. Jedno robiło kuku koniowi a było przez nich sprzedane jako idealne na tego konia. Nic, że tak z 10cm za długie...(koń duży ale baaardzo krótki).
epk, o, to mnie zmartwiłaś 😕
Miałam dwa maga robionego na zamówienie przez elfab i było super! Koniowi bardzo pasowało. Zmieniłam tylko dlatego, że przy wyższych skokach mi już nie pasowało i żałuję że go sobie nie zostawiłam.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
12 lutego 2024 06:51
Fokusowa, widziałam dwa siodła elfaba u znajomych, jedynym słowem katastrofa to była. Żadne nie pasowało do konia.
trzeszczki   kto nie miał rudego, ten nie miał najlepszego
12 lutego 2024 08:59
Fokusowa,

A ja polecam Monikę Gawlińską. Pasuje każde siodła a sama ma fairfaxy.

https://www.pzs.edu.pl/
_Gaga, kontaktowałam się z x-horse w grudniu, z prośbą o przyjazd na dopasowanie siodła (mieliśmy kilka koni do ogarnięcia, więc raczej opłacalna sprawa). Usłyszałam, że przed świętami nie ma opcji, żebym wysłała email. Wysłałam i od tamtej pory cisza 😀 zdążyłam ogarnąć sobie na własną rękę siodło...
BUCK   buttermilk buckskin
12 lutego 2024 10:39
trzeszczki Monika Gawlińska była przeze mnie błagana/molestowana przez ponad 4 miesiące o przyjazd, a to odległość 30-35 km, także ten......
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się