Końska Rewia Mody XVII (2023)

donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
29 listopada 2023 13:26
azzawa, jakoś 27 euro chyba te glittery były, a wszystkie inne na febro były obniżone o 30%
wątek zamknięty
azzawa, - Gliterry 27,50 euro (mi wyszło w złotówkach 128zł), reszta z 30%, jakieś z dwa modele z starych serii -50% widziałam.
Horze widzę miszcz marketingu i wyprzedaży jak zwykle.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
29 listopada 2023 16:04
Oszaleje…
podpowiem Wam tylko tyle, że zostawcie sobie trochę oszczędności na nadchodzące tygodnie.
8AEE786F-41BC-4A40-82AB-9E6CE702BC39.jpeg 8AEE786F-41BC-4A40-82AB-9E6CE702BC39.jpeg
C95F9D97-3EE2-4718-A1D7-025CF61E7AFA.jpeg C95F9D97-3EE2-4718-A1D7-025CF61E7AFA.jpeg
wątek zamknięty
azzawa, tylko te glitter stone już nie wrócą na stronę Kentucky, więc jeśli o ten model Ci chodzi to bierz póki gdzieś jest.
wątek zamknięty
Hej, przepraszam nie moglam odpisac od razu, te glittery mnie nie interesują, chodzi o te najzwyklejsze welvety 🙂
wątek zamknięty
Przyszedł do mnie ten Torpol z promki z Bergo. Potrzebowałam coś do tyrania w domu. Nie wiem jak z jakością czapraków z regularnej linii Torpola, bo to chyba jakaś budżetowa linia, ale chyba w życiu nie miałam tak marnego czapraka… Wykończony słabo, bardzo cienki i miękki no wygląda po prostu tandetnie nawet jak za te 69 zł. Czapraki z Mustanga lepiej się prezentowały. Ciekawe ile pożyje 🙄
IMG_1921.jpeg IMG_1921.jpeg
IMG_1922.jpeg IMG_1922.jpeg
wątek zamknięty
Zuzu., ja nie raz macalam torpole i czapraki dla mnie mega słabe. Z każdej linii.
wątek zamknięty
Zuzu., - te droższe są tak samo słabej jakości. Już kilka razy tu pisałam, że kompletnie nie ogarniam fenomenu tej firmy. Wszystko co widziałam było właśnie... takie.
wątek zamknięty
Zuzu, miałam dwa czapraki Torpola w ręku i oba to dla mnie było jakieś nieporozumienie. Okropna jakość i okropne w dotyku.
Ich podkładki to też dla mnie jakiś żart, mój narzeczony nie chciał mi uwierzyć, że to naturalne futro. 😆 W dotyku taki najgorszy syntetyczny, skołtuniony misiek. A obok Mattesy.
Tamte dwa czapraki dobrze zapamiętałam, bo nie mogłam uwierzyć, że kosztują taką kupę kasy. 😆
Ale wiem, że mają miłośników. Dziwi mnie to, nie powiem, ale każdy ma prawo mieć swój gust.

Keirashara, no ja właśnie macałam te droższe i też bym za nie nawet kilku dych nie dała. 😅
wątek zamknięty
Ja użytkuję jednego Torpola z 1,5 roku może (tego bez szwów na górze) i powiem Wam, że nie jest z nim tak źle 😉 dobrze się pierze bo jest cienki właśnie, no ale mi się nie mechaci nigdzie. Ale jakoś design nie jest zachwycający. On z takiego bardziej śliskiego, trochę połyskującego jest materiału.

Melduję, że Kentucky moje dotarły 😍 wzięłam glitera i tego softshellowego.
9391.png 9391.png
wątek zamknięty
Sivrite, - ja przez jakiś czas luzakowałam u zawodników, których sponsorowali i nie kupiłabym nic. Ochraniacze transportowe żyły własnym życiem na końskich nogach, wszystko takie flakowate i szmatowate, a z każdym praniem schodził kolor, także szybko jeszcze wyblakłe do kompletu 🙈
Myślę, że miłośnicy to trochę marketing. Dużo ludzi sponsorują, widać te torpole, stoiska na zawodach, przeszkody na zawodach, "rodzima marka", te klimaty. Coś jak doctor horse - kosmetyki nie są najlepsze, ale udostępniają storki użytkowników, są konkursy, sponsorują nagrody na zawodach i wśród dzieciaków jest fenomen. Tymczasem jak kupiłam olej to miałam wrażenie kujawskiego w drogiej puszce z konikiem 😅
wątek zamknięty
Jeśli te drogie też tak wyglądają to gratuluję marketingu w takim razie… szkoda mi kasy na odsyłanie, będę go tyrać zniesmaczona 🙄
wątek zamknięty
Keirashara, mam to samo wrażenie, wszędzie ich pełno. Też macałam u osoby, która je dostała. 😆 Na szczęście bez oficjalnej współpracy, więc nie musiała ich reklamować.
Ale te podkładki... No kosmos, ja też myślałam, że to taki najgorszy misiek, ale jest metka, że naturalne futro. 😅
wątek zamknięty
A to mi Torpol sprawuje się bardzo dobrze, mam czarny z kolekcji Royal i czaprak Eliady, który szyje właśnie Torpol. Są sztywne, łatwo się je odkłacza, konie się nie pocą aż tak pod siodłem
wątek zamknięty
Krój też super, żaden inny czaprak nie ma takiego ładnego „dziubka”
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
30 listopada 2023 19:06
Mam jeden czaprak torpolowy, bo były "klubowe". Sama z siebie nie kupię 😆
Design żadnego z nich mnie nie przekonuje, spełniają swoją funkcję, ale moim zdaniem za te cenę można mieć masę innych porządnych czapraków
wątek zamknięty
azzawa, glittery na Kentucky Horsewear były za 27,50 euro, a velvety w Febro za 258,30 zł 🙂
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
01 grudnia 2023 12:00
Omg mój kryptonit
5E334731-3AD8-4C60-BD6B-8B5BC3BAC6C5.jpeg 5E334731-3AD8-4C60-BD6B-8B5BC3BAC6C5.jpeg
293AE734-38AF-483D-B558-EB43C1929D2B.jpeg 293AE734-38AF-483D-B558-EB43C1929D2B.jpeg
5B6B9D03-1B8D-4E24-A752-F44BD79EEAFB.jpeg 5B6B9D03-1B8D-4E24-A752-F44BD79EEAFB.jpeg
4F684F9E-8776-4512-A442-35F2021771C9.jpeg 4F684F9E-8776-4512-A442-35F2021771C9.jpeg
wątek zamknięty
lusia722, zamykam oczy lalalala, nic nie widzę! 🤣
Piękne są!
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
01 grudnia 2023 12:12
lusia722, OOO!!! Coś dla srok 😍 Dobrze, że nic w pasującym nam kolorze nie ma 😜
wątek zamknięty
lusia722, piękne!!
wątek zamknięty
lusia722, - brokatowy biały, o kurka 😍🙈 ten bordowoczarny też piękny.
wątek zamknięty
espana, dzięki, to poczekam do przyszłego roku , aż tak mi nie zależy żeby 40 zeta "dopłacać"
🙂

lusia722, szał!💥💥
wątek zamknięty
kotbury, ja mam jakieś straszliwe skrzywienie i on będzie musiał poczekać do letniej sierści, żeby na takiego zakłaczonego i brudnego konia nie kłaść 😂
Ale jak wrzucę to na pewno przyjdę ze zdjęciem!


infantil, 😂😂😂


Fokusowa, Hahah! Co taki zaje..ty czaprak i nie ogolisz🙂


wątek zamknięty
Piękne są, pytanie czy się nie wycierają tak jak ten rudy poprzedni. Mahogany?
wątek zamknięty
To po BF powinno być karalne 😂😂😂
Nowy ES
red-dressage-saddle-pad-dressyrschabrak-dressurschabracke-dressuur-zadeldekje-2.jpg red-dressage-saddle-pad-dressyrschabrak-dressurschabracke-dressuur-zadeldekje-2.jpg
wątek zamknięty
Kuniaa, słodki jezu w morelach 😍 Dobrze, że nie pasuje mi do konia ten kolor bo już bym biegła kłusem na zakupki
wątek zamknięty
Opanie, same piękne!
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
01 grudnia 2023 13:46
lusia722, kurcze, nigdy mi się te ps szczególnie nie podobały
Teraz zaczęły 😆
wątek zamknięty
Zuzu., A ja właśnie kupiłam wszystko co bordowe w Kentucky 😂 ale to chyba jest inny odcień ... prawda?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.