Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Pewnie nazwy sklepów
Fokusowa, nazwy sklepów lub firm jeździeckich, w których akurat chcę zrobić zakupy
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
26 czerwca 2023 20:12
Figarusowa, tylko, że nie każdy sklep mający jakieś kody i promki korzysta z adsów często info o promocji jest np tylko na stronie sklepu

Ja polecam sprawdzić na insta danych sklepów czy mają jakieś "ambasadorki" i u nich szukać kodów 😉
Widział ktoś z was czarną absorbine po promocji?
Cierp1enie,
Nie wiem na jak dużej promocji Ci zależy ale aktualnie najtańsza jest w koniku za 165zl 😅
Rolia, pewnie, zawsze to 10zł taniej niż ten co kupowałam na allegro 🙂
jakiś kod do konika co łączy się z promocjami? 🙂
Jest może jakiś kod do bergo?
mrowka004, kod wakacje -15%
Promka na Hippovet na 3 x elektrolity Mebio w cenie 2 😀
Widział ktoś z was czarną absorbine po promocji?
Cierp1enie, ja ostatnio kupowałam w equishop tyle, że w dużym opakowaniu (wychodzi nieporównywalnie taniej...)
any, dzięki, zerknę jak to u nich wygląda. Kupiłam też na próbę CDM w fajnej cenie, bo 95zl, nie stosowałam jeszcze, a muszę spróbować bo gzy sobie nic nie robią z absorbiny...
BUCK   buttermilk buckskin
28 czerwca 2023 22:32
dolejcie olejki eteryczne 🙂 latają, bzyczą, próbują siadać i finalnie odlatują 🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
29 czerwca 2023 06:15
Jest jakiś kod do febro?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
29 czerwca 2023 08:32
bo gzy sobie nic nie robią z absorbiny...
Cierp1enie, bo Absorbina to nie repellent, nie odstrasza . Ona kontaktowo działa, owad musi sobie liznąć spryskane miejsce i potem umiera, ale to nie jest natychmiastowy efekt.
Na happy horses wysyłka za 5 zł z kodem "jedzonko" (min. 2 worki paszy) jak coś 🙂 do 30.06
chyba nikt tutaj już nie ma ochoty korzystać z usług tego pseudosklepu...
Dokładnie. Miałam dostać gratis za długie zwlekanie z wysyłką. Nie dostałam. Napisałam, dostanę bon, mówię ok zamawiałam zawsze z zapasem to mogę poczekać z następna wysyłka. Pisałam raz, drugi tak tak zaraz wyślą, za 3 nawet nie odczytali... A kontakt wcześniej był naprawdę spoko.
Ja do dzisiaj nie dostałam zwrotu różnicy za zamówienie....a już ze dwa tygodnie temu pisali zeby im podać numer konta do zwrotu... konto podałam i cisza...
Ja napisałam na instagramie, odpisali, i w końcu paczka dotarła.
dzisiaj i jutro na Horseandpony zniżka 20% z kodem 4lata
Perlica, jest chyba tyle na influencerkę TuMisia, ale musisz youtuba (jakis odcinek ostatni z produktami) obejrzeć jej żeby się upewnić.
Czy ktoś robił zakupy w tym czymś?
www.tradeinn.com

Pytam już trochę po fakcie XD bo zamówiłam tam stertę wędzideł i zaczęłam się zastanawiać czy faktycznie paczka przyjdzie.

Grzebię tam dalej i znajduję inne rzeczy w dobrych cenach... tylko nie chciałabym umoczyć więcej kasy.

Ktoś coś?
Cholewka, nie ten wątek… wybaczcie 🤦
Zostawię tu kody do 2 sklepów, może komuś się przydadzą:

Sklep HiHorse
https://www.hihorse.pl/ - kod "BLOREK10"
10% na wszystko co nieprzecenione, poza działem "żywienie"

Pasze Biofeed
https://horseandpony.eu/ - kod "BFTEAM"
10% na wszystko


karolciaequilano   marzenia się spełniają
08 lipca 2023 11:45
Czy może ktoś posiada zniżkę w sklepie Stajnia? 🙂
Hejka,
Ma ktoś kod rabatowy do GNL?
Aniii95,
szewcwbutach
Rolia, niestety nie działa
Aniii95, spróbuj dairoxroxi albo jsshowjumper
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się