moda, ciuchy etc...

smartini   fb & insta: dokłaczone
19 czerwca 2019 11:38
jak mi ktoś powie gdzie w Krakowie jest sensowny lump to ja chętnie bo te które w których byłam to albo nawet na szukanie kostiumu na imprezę przebieraną się nie nadają bo same szmaty albo fancy 'modne sekend hendy' w którym ciuch czasem droższy niż w sieciówce na promce :P
madmaddie   Życie to jednak strata jest
19 czerwca 2019 11:41
u mnie to w lumpie nawet 60-80 potrafią za sukienkę chcieć  🤔wirek: plus ja kompletnie nie umiem nigdy tam nic znaleźć :/ też bym chciała jakieś fajne nie za miliony (halooo Katowice 😀 )
Ubieram się w h&m online z linii basic, tesco i na limango. Ale ja mam malutko ciuchów bo lubię chodzić w tym samym  😂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 czerwca 2019 11:55
Ja uwielbiam lumpy! Ten dreszczyk emocji jak na polowaniu  😜
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 czerwca 2019 13:33
infantil ejjj podziel się adresem  😁


Ja w swojej "wsi" mam jeden fajny, tuż pod domem, ale czynny do 17, czyli dokładnie tak, jak pracuję  😵
Gniadata   my own true love
19 czerwca 2019 13:47
infantil podłączam się do smarcik, podziel się gdzie 😜 ja lumpy kocham miłością wielką ale ceny jakie czasem w wawie są to jest dramat.
ja już kupuję tylko w lumpach, no może za wyjątkiem jeansów 😉 uwielbiam grzebać między wieszakami i prawie zawsze udaje mi się znaleźć coś super i w dodatku nie przepłacam 🙂
Oj w Lublinie ciężko ze znalezieniem tanich lumpów niestety 🙁 przynajmniej w tych, do których chodzę. Kiecki po 20-30 zł to standard. No ale ja chodzę albo w dostawy albo poluję na wyprzedażach po 1 zł 🤣 Chyba że ktoś może polecić coś ciekawego?
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 czerwca 2019 18:09
Nie lubię lumpow z trzech głównych powodów: nie mam cierpliwości do przekopywania takiej ilości rzeczy, nie mam pewności co tego, kto to nosił i mam tendencje do kupowania zbędnych rzeczy, wiec pewnie nie zastanawiałabym się przy kwotach 10 zł. A tak to pomyśle pięć razy zanim kupie coś co kosztuje 100 zł i wtedy najczęściej okazuje się, ze jest mi to kompletnie zbędne.
Też uwielbiam lumpy 😍 Jedwabne koszule za 80 gr, kaszmirowe swetry za 2 zł 😍 Wiadomo, nie zawsze coś się trafi, ale satysfakcja z fajnego ciucha jest 🙂
Ja od dawna kupuje głównie używane rzeczy. Na lumpy nie mam cierpliwości bo nie lubię grzebać ale jak mam melodie to przeglądam internety. Robię to ze względów ekonomicznych (poza tym nigdy nie jarały mnie ciuchy) + od jakiegoś czasu denerwuje mnie ilość ciuchów w sklepach, komercha, tony taniochy, której wyprodukowanie niszczy środowisko i prowadzi do wyzysku ludzi. Jakoś sie lepiej czuje kupując rzeczy z drugiego obiegu.
Ja kupuje głównie używki na allegro, bo mimo, że niby mam kasę, to szkoda mi jej na nowe ciuchy ze sklepu. Czasami się na coś skuszę, bo tak bywa, ale na ogół jadę na używkach z allegro.
Po lumpeksach nie latam w realu, bo u mnie naprawdę same szmaty. A allegro mogę sobie przeglądać prawie zawsze i wszędzie. Jestem uzależniona od zakupów na allegro. Plus taki, że jak coś mi nie pasuje, to jedzie do Afryki. Więc nie ma strat.
I aż poszłam ogladać te birkenstocki, o których piszecie. Ale są tak szpetne, że nie przejdą. Choćby były najwygodniejsze na świecie.  😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 czerwca 2019 11:56
ja w sumie głównie temu, że próbuję żyć less waste przymierzam się znów do lumpeksów.
Jest internetowy-remix shop. Nowe rzeczy się też tam trafiają. Ceny trudno mi ocenić, bo mało po lumpach chodzę 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 czerwca 2019 08:50
Jå wszystkie spodnie kupuje tylko w lumpeksach, mam grube uda i wszystkie spodnie przecieraja mi się w udach. Więc za 50zl wychodzę z 4 parami. Nie ma dla mnie innej opcji przy takim niszczeniu spodni. 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 czerwca 2019 14:16
tunrida a Ty w pracy nie nosisz takich birkenstocków? Bo wyglądają jak szpitalne  😁

Ale widziałam dziewczynę ostatnio w takich srebrnych fikuśnych, takie w sumie mogłabym mieć.
Nie noszę. Właśnie dlatego że tak wyglądają. I mało kto nosi. Teoretycznie powinniśmy nosić obuwie zapewnione przez szpital, żeby bhp było szczęśliwe. Ale jest ono tak obleśne, że mało kto je nosi. I chodzimy w różnych butach. Żadne nie wyglądają na szpitalne ( no ale fakt, że psychiatria to nie sala operacyjna)
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 czerwca 2019 07:50
O, to fajnie że macie taką dowolność - myślałam, że są jakieś odgórne przepisy, które wszystkich zobowiązują do chodzenia w białych klapkach albo drewniakach  😉 chyba, że to zależy od szpitala lub oddziału?
Są przepisy. Odgórne. Żeby chodzić w obuwiu zapewnionym przez zakład. Obleśnym i wieśniackim. Każde inne obuwie jest niesłuszne i w momencie wypadku w pracy, nie otrzyma się odszkodowania.
A jakie buty dobralibyście do tej sukienki stąd KRYPTOREKLAMA - odkryte palce, zakryte hmm ?
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ... nie ma to, jak się zarejestrować z rana i wciskać kity reklamowe ... nie znając zasad forum... a fe!  DodoMod
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 lipca 2019 17:57
Raczej zakryte, cieliste.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 lipca 2019 18:25
Oesu ale słaba reklama 😉 mam wrażenie, że kiedyś robiono to lepiej  😂
smartini   fb & insta: dokłaczone
01 lipca 2019 20:05
smarcik, w mieszkaniowym chyba nadal było gorzej xD Zocha to była? Jakoś tak :P
Pursat   Абсолют чистой крови
03 lipca 2019 19:20
Hej, czy mamy na forum kogoś kto może pracuje w Vitkacu?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
06 lipca 2019 19:06
Czy widziałyście, gdzieś podobne body klik, ale za max połowę tej ceny? Zależy mi na normalnych usztywnionych miskach i bardzo głęboko wyciętych plecach
borkowa.   silesian team
07 lipca 2019 19:24
czy gdzieś stacjonarnie albo ewentualnie w polskim sklepie internetowym dostanę taki stanik? widziałam tylko na ali ale nie mają tam takich rozmiarów 🙁
borkowa., - dokładnie taki, czy w tym stylu? Jak w stylu zobacz rum&coco, white rvbbit.
Dziewczyny, czy któraś z Was może posiada kostium Muuv? Jestem zainteresowana jak wypada rozmiarówka jednoczęściowych. :kwiatek:
mils   ig: milen.ju
23 lipca 2019 20:14
ashtray mam od nich jednoczęściowy w rozmiarze mini, czyli dla dziewczyn poniżej 164cm wzrostu. Mam 160cm i jest moim zdaniem za mały. Mam model z wyciętymi plecami - marszczy się brzydko na pupie, wpija się i odstaje od pleców, jest tak naciągnięty. Drugi raz zaryzykowałabym rozmiar większy.
No właśnie ja też chcę ten z wyciętymi plecami i myślałam na tym rozmiarem mini. Wzrostem niby pasuję, ale tyłkiem niekoniecznie 😂
Dzięki, wezmę XS w takim razie :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 lipca 2019 16:04
Gdzie na cito kupię niedrogie szorty, ale takie do kolan? Najchętniej sportowe, ale w sumie każde inne też będą spoko, byle rzeczywiście były do kolan. Szukam takiego miejsca żeby wejść, wziąć i wyjść, a nie biegać i szukać, bo sprawa na wczoraj  😡
Jå wszystkie spodnie kupuje tylko w lumpeksach, mam grube uda i wszystkie spodnie przecieraja mi się w udach. Więc za 50zl wychodzę z 4 parami. Nie ma dla mnie innej opcji przy takim niszczeniu spodni. 😉

A nie lepiej kupić jedne, ale porządne jeansy, ale takie prawdziwe? Wolę na prawdę wydać te 300-400zł (na przecenach są za 100-200zł) na prawdziwe jeansy i mieć je na lata (w tym z tego co pamiętam marki typu edwin, Wrangler, Lee, baldwin, itd. dają chyba rok gwarancji na takie przetarcia).

smarcik, w H&M na stówę coś znajdziesz, pierwsze z brzegu: https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0760069001.html  , ale jest sporo takich do kolach, wygodnych. Jeszcze pamiętam, że w Reserved były, ale mniej sportowe.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się