Stajnie w Warszawie i okolicach

BUCK, potem była Kasia, czyli już z rok utrzymuje się zięć pana Z? 🙂 to w sumie dobrze, bo stajnia była wręcz wylizana kiedy byłam chwilę po tym jak zaczął dzierżawę 🙂 pytam przez sentyment ogromny i tęsknotę, dziękuję 🙂
Jest może ktoś tutaj kto stoi obecnie albo stał niedawno w Szwadronie Stara Miłosna? Nie chodzi mi o stajnię Wasia tylko pensjonat na terenie szwadronu. Podobno kiedyś warunki były fatalne ale teraz się zmieniło, ktoś może wie coś na ten temat? 🙂
Fajne... to nie Krzyczki? Widziałam ostatnio, ze wysprzedawali bryczki i inne "końskie zabawki"
Na pewno nie Krzyczki, tam jest dalej do Płońska. I inne budynki.
To jest Stajnia Sarbiewo.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
23 lutego 2016 07:27
http://www.house4you.pl/Oferta/Dzialki/Sprzedaz/Plonsk/4381

Zna ktoś to miejsce???



Dokładnie stajnia Sarbiewo,  kawałek za Płońskiem
Ta w ktorej siwy slazak stal na punkcie kopulacyjnym?
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
23 lutego 2016 13:29
Tego to już nie wiem, ale całkiem możliwe.  Bo oni mieli hodowle koni śląskich. 
ash   Sukces jest koloru blond....
23 lutego 2016 15:10
Jest może ktoś tutaj kto stoi obecnie albo stał niedawno w Szwadronie Stara Miłosna? Nie chodzi mi o stajnię Wasia tylko pensjonat na terenie szwadronu. Podobno kiedyś warunki były fatalne ale teraz się zmieniło, ktoś może wie coś na ten temat? 🙂


Byłam ostatnio towarzysko i nie zauważyłam żeby warunki sie zmieniły.
Z relacji osób które tam bywają służbowo mam info, ze jest brudno i z opieką tez słabo.
Mam tam bardzo blisko, a nie stoję tam z końmi.
Tak🙂
Cornetta a w której stajni trzymasz?
A zna ktos stajnie we wsi Równe? Trasa 50 Łochów - Mińsk maz?
Karla🙂 Uprzejmie donoszę, że słynna białoruska szkoła wyszokiego szportu, została z Iskierki usunięta.  🙂


Ku obopólnej uldze. Iskierka to fajna stajnia pod względem infrastruktury i dojazdu, ale profil pensjonariuszy bardzo specyficzny. Jedyna zaleta to ta, że tam mało kto z pensjonariuszy faktycznie jeździ - i na dużej i fajnej hali zawsze pustki, w porywach 2-3 konie. Mają tam pewnie jeszcze kilka wolnych boksów bo kilka koni ostatnio się wyprowadziło. Ja bym jednak obchodził tę stajnię szerokim łukiem.
Ku obopólnej uldze.

Czemu obopólnej? Możesz doprecyzować?
przeczytałam wpis na fb w ocenie iskierki napisany właśnie przez tego szport trenera😉
sine-wszędzie są specyficzni pensjonariusze, gorzej jak do tego dochodzą specyficzni właściciele😉
ja po kolejnym miesiącu stania w Czernidłach coraz bardziej doceniam bliskość stajni, super opiekę, kapitalne siano i normalnych właścicieli🙂
[quote author=Karla🙂 link=topic=46.msg2501721#msg2501721 date=1456264256]
przeczytałam wpis na fb w ocenie iskierki napisany właśnie przez tego szport trenera😉
sine-wszędzie są specyficzni pensjonariusze, gorzej jak do tego dochodzą specyficzni właściciele😉
ja po kolejnym miesiącu stania w Czernidłach coraz bardziej doceniam bliskość stajni, super opiekę, kapitalne siano i normalnych właścicieli🙂
[/quote]

jak to cenowo wygląda w Czernidłach ?🙂
na  stronie horses.ogr masz cennik dla 3 roznych pakietow, ale i tak miejsc nie ma i sa kolejki
Nie jestem zainteresowana 😉 zapytałam z ciekawości
tak jak pisalam, cennik na tronie-3 pakiety, 3 ceny🙂
wiem, że Ty nie- bo chyba się na milorda zdecydowałaś, ale info dla innych,bo wiem, że ludzie dzwonią piszą, pytają🙂
To świadczy tylko o nich, skoro są kolejki do pensjonatu. Byłam tam kiedyś i to miejsce zrobiło na mnie ogromne wrażenie.  Żeby nie odległość, sama być zapisała się w kolejkę 😉
sine możesz rozwinąć?

Stoję w Iskierce 4ty miesiąc i jestem bardzo zadowolona..
Konie zadbane, grube, wszystkie moje prośby spełniane na bieżąco bez najmniejszego problemu.
A zna ktos stajnie we wsi Równe? Trasa 50 Łochów - Mińsk maz?

Dokładnie o to miejsce mi chodziło... http://olx.pl/oferta/pensjonat-dla-koni-CID103-IDdCrpx.html#86b78a7709
W tej prywatnej,najbliżej hali i czworoboku
[quote author=Karla🙂 link=topic=46.msg2501745#msg2501745 date=1456267477]
tak jak pisalam, cennik na tronie-3 pakiety, 3 ceny🙂
wiem, że Ty nie- bo chyba się na milorda zdecydowałaś, ale info dla innych,bo wiem, że ludzie dzwonią piszą, pytają🙂
[/quote]

Karla a wiesz może czy długie są te kolejki? 🙂
z tego co wyczytałam na ich stronie zastanawia mnie tylko jedno. Czy w najtańszym pensjonacie wyprowadzają konia na padok/pastwisko czy trzeba to samemu robić?
Lub czy wiesz może że gdybym np. Nie korzystała z karuzeli płaciłabym mniej np. O 50 zł?
Pytam bo  jednej stajni w kielcach jak się nie korzysta z karuzeli to odejmują 50 zł od pensjonatu, fajnie jakby tutaj też tak było  😉
kolejki spore- najlepiej zadzwonic do wlascicieli i dopytac o wszystkie szczegoly.W najtanszej sprowadzasz/wyprowadzasz sama.
Szkoda, liczyłam że w wakacje uda mi się tam dostać  😵
luxyk zadzwon i sie dopytaj, bo do wakacji kawal czasu
Jeśli chodzi o Czernidła to swego czasu nawet się zapisałam w kolejkę - ze dwa lata temu - niestety po zwolnieniu się boksów nikt mnie nie powiadomił😉. Dodatkowo raz nawet była opcja na wolny boks jak pytałam - ale właściciele stwierdzili, że najtańszy wariant (taki chciałam bo mieszkam rzut beretem i mogę bez problemu wypuszczać sama) im się nie kalkuluje😉
I broń boże nie chcę wywoływać burzy - może ja jednak za mało się upominałam po zapisaniu w kolejkę i stąd zostałam zapomniana 🙄
Jeśli chodzi o Czernidła to swego czasu nawet się zapisałam w kolejkę - ze dwa lata temu - niestety po zwolnieniu się boksów nikt mnie nie powiadomił😉. Dodatkowo raz nawet była opcja na wolny boks jak pytałam - ale właściciele stwierdzili, że najtańszy wariant (taki chciałam bo mieszkam rzut beretem i mogę bez problemu wypuszczać sama) im się nie kalkuluje😉
I broń boże nie chcę wywoływać burzy - może ja jednak za mało się upominałam po zapisaniu w kolejkę i stąd zostałam zapomniana 🙄


A gdzie teraz trzymasz konia? Bo ja szukam pensjonatu na wakacje 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się