NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

A ja byłam przekonana, ze to jakaś gowniara....
Z tego co dobrze pamietam to '93 rocznik wiec tez taka stara znowu nie jest 😉
KaNie, a Ty też jesteś z Częstochowy? To mała wiocha, tutaj wszyscy wiedzą gdzie stoi ona z końmi. Z resztą na forum już kiedyś pisało, że stoi w Apollo.
Olson
Nie jestem z Czestochowy i nigdy nie trzymalam tam nigdzie w okolicy konia 🙂
Z tego co wiem a orientowałam sie trochę i przeniosła sie z tej stajni.
Ktora z was dostala juz obrazliwe, zastraszajade Pw od pani Pasoń? Bo mnie wyslala i twierdzi ze wszystko z waszymi transakcjami jest ok 😉
Czyli czyta RV 😉
Czyta. Pisze z nicka holsteiner.
KaNie, ja dostałam, nie dzisiaj, ale jakiś czas temu. To tym bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, że coś z nią nie tak...
desire   Druhu nieoceniony...
11 grudnia 2015 21:45
KaNie, modowi zgłosiłaś kolejny nick?

Dziewczyny, nie patyczkujcie się tylko idźcie na policje..
dziw bierze nad tym, że laska ma tyle kont..  😵
Desire
Nie wiem w sumie jak mam to zglosic moderatorowi.

Swoja droga wyedytowalam 2 posty z imienia jej faceta i jej 2 nazwiska. Laska mnie zasypuje mailami z pogrozkami i ma totalny wsciek pi**y 😉 

tak, wiem ze nie powinnam tego edytowac, ale mnie niczego nie ukradla i cenie sobie swoj spokoj
wyedytowalam nazwisko , (szczegolnie te 2 czesc ktorej byc moze nie znalyscie )


Zainteresowanym pragnę przypomnieć ze w pierwszym poście tego wątku jest link do listy nieuczciwych w której Joanna jest zapisana na czerwono i jest podane jej całe nazwisko (obydwa człony) 🙂
Mi się przedstawiała jako
Joanna pasiuk
Morawa 151a
Katowice
Też zostałam przez nią oszukana...
Joanna w Pw do mnie twierdzi ze nikogo nie oszukala i ze nie ma pojecia o co wam chodzi. Ze jesli ktos chce rozwiazac sprawe to ma napisac PW na konto holsteiner...

Wiecie...ja juz sie pogubilam i sama nie wiem juz o co chodzi 😉  😜 🏇
Tak, z pewnoscia wszyscy klamia, a ona pokrzywdzona. .. KaNie nie daj sie zastraszyc, kiedys to Ciebie moze ktos oszukac i wtedy bedziesz potrzebowala pomocy. Ta dziewczyna nie od dzis jest znana na tym forum jako oszustka i wszyscy doskonale znaja jej imie I 2 czlonowe nazwisko.
Larabarson
Ja sie jej nie boje. I mam ogromna nadzieje ze w jakis sposob uda sie sprawic by poniosla konsekwencje tego co robi. Niemniej jednak ja sobie serio cenie spokoj i nie chce mi sie z nia walczyc ani czytac takich wiadomosci, bo mnie ta sprawa ogolnie slabo dotyczy. Mialam ochote wam pomoc i nadal jestem gotowa pomoc w razie czego, ale sadze ze przepychanie sie tutaj stadem PW wiadomosci nie ma sensu.
desire   Druhu nieoceniony...
12 grudnia 2015 07:19
KaNie, napisz po prostu do ikariny na pw, na pewno zareaguje i nie zostawi tak tego 🙂 
a póki co, jeśli nie chcesz obraźliwych pw to wejdź w swój profil, po lewej stronie masz 'Modyfikuj profil' i niżej, pozycja 5 to: 'Opcje prywatnych wiadomości' - tam wpisujesz nick osoby, od której nie chcesz otrzymywać wiadomości i będziesz mieć święty spokój od natarczywej baby.  😀  💃
Witam , wlasnie czekam od Pani Joanny na derkę od tygodnia .. Niestety narazie ani paczki ani derki ;((( oczywiście wpłaciłam pieniądze na konto jako przedpłatę ..
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,98699.0.html
Jak by ktos nie wiedział co robic i sie zastanawiał czy iść na policje.
No ulała mi się dziś żółć. Z użytkowniczką BonBon od ponad dwóch tyg. dogadywałam przymiarkę kasków w Łodzi. Jej było do mnie nie po drodze a ja nie bywam za często w mieście. Wczoraj zadzwoniłam i poinformowałam ją, że dziś przed południem moj facet zawozi grzejnik do Łodzi i będzie mogła te kaski pooglądać. Uzgodniłyśmy raz jeszcze, które kaski mam przygotować. Dziś cały dzień nie odbiera telefonu! I nie to, że go gdzieś zostawiła...przypadkowo zadzwoniła do mnie i się błyskawicznie rozłączyła. Szczyt chamstwa jak dla mnie.
ciesz się, że tak wyszło, bo sądząc po tej historii kaski nie istniały.
olga96, ale to chyba Hajduczek ma na sprzedaż kaski, a nie odwrotnie
w takim razie mój błąd  😡  :kwiatek:
tak to, jest jak się ma przegrzany mózg i czyta rv  🙄
Dopisuję użytkowniczkę  KAni,  jako niepoważną. Blokowanie towaru, wszystko już ustalone, potwierdzenie przelewu " w drodze" i cisza. Mimo logowania się, brak odpowiedzi na wiadomości.
Dzisiaj dostałam derkę od Pani Joanny , co prawda nie tą co chciałam ale jest nowa i JEST .
UWAGA. Wg. mojego rozeznania użytkowniczka KAni fałszuje pieczątki pocztowe. Mailem otrzymałam fotkę przekazu i wysłałam jej paczkę. Takiej wpłaty nie ma w tym urzędzie pocztowym. KAni ma wyłączony tel. Czy mogę podać dane pod jakimi rzekomo występuje?
a
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] całkowita edycja posta.
Ostrzegam przed użytkownikiem Tomaszromak ❗️❗️❗️❗️
Kupiłam od niego bryczesy po wysłaniu pieniędzy kontakt sie urwał!  Pieniędzy z powrotem nie dostałam i bryczesow tez nie! Sprawę kieruje na policję w celu odzyskania pieniędzy i ukarania oszusta!
Ale użytkownik ten sprzedawał jeszcze dosc duzo innych rzeczy i chciałabym znalesc któras z osób ktora rownież kupowała od niego i została oszukana. Jesli ktos taki sie znajdzie prosze o kontakt!
‼️‼️‼️‼️ Tomaszromak OSZUST ‼️‼️‼️‼️
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 grudnia 2015 20:48
nicolette, a kiedy wysłałaś pieniądze? I w jaki sposób (przekaz pocztowy może iść do 14 dni)?
Przelew internetowy ekspresowy czyli oszust dostał pieniadze jeszcze tego samego dnia a dokładnie  1 grudnia.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się