kącik żółtodziobów - czyli pytania o podstawy

Czy jest na sali psychiatra?
Esencja powraca   Zawsze o krok przed toba... _.I..
04 lutego 2014 10:57
Na początku czarnej serii "esencja" chciało mi się śmiać....teraz już chyba chce mi się płakac. 😵 A tak poważnie to przerażająca jest dla mnie myśl, że taka osoba (pisząca to naprawdę lub też zmyślająca) ma jakąkolwiek  styczność z końmi. To jest niebezpieczne   🤔



Tez sie ciesze ze zyje 😀
A juz tyle lat zyje w tym niebezpieczenstwie  😀
Esencja, po cholere tu wracasz i piszesz? Jeśli Twoim zdaniem my nic nie wiemy i Cie nie znamy, Ty jesteś idealna i wiesz wszystko, to po co tutaj jeszcze pytasz o jakieś rady? przeciez my nic o Tobie nie wiemy... pomijajac fakt, ze Ty i Twoje konie to cos wirtualnego.

Z mojej strony zgłoszenie do moderatorów. Miejmy nadzieję, że zareagują szybko.
Esencja powraca   Zawsze o krok przed toba... _.I..
04 lutego 2014 11:41
librette ohhh dziekuje  🙇 dziekuje 🙇 dziekuje 🙇


Powracam do pytania

Ile kosztuje badanie na obecnosc "robakow" w "kupie" ze tak sie wyraze ?
Naprawdę ci się wydaje, że ktokolwiek miałby ochotę ci cokolwiek doradzic?
famka   hrabia Monte Kopytko
04 lutego 2014 11:44
w sumie rzeczy to własciwie nic, wystarczy wziąć kijka i pogrzebać w kupie, jak się rusza i żyje własnym życiem to znaczy że są ....
ewentualnie oblac kupę domestosem i po kłopocie 😉
ikarina you made my day  😂
famka   hrabia Monte Kopytko
04 lutego 2014 11:49
a tylko należy pamiętać że robaczki muszą patrzeć prosto w oczy, bo jak uciekają wzrokiem to znaczy że walą ściemę i wcale ich tam nie ma  ...
Esencja powraca   Zawsze o krok przed toba... _.I..
04 lutego 2014 11:49
w sumie rzeczy to własciwie nic, wystarczy wziąć kijka i pogrzebać w kupie, jak się rusza i żyje własnym życiem to znaczy że są ....


Czyli jak kijkiem ja tykne i zacznie uciekac to nie gonic dalej, bo juz wiadomo, ze kon ma robaki?
;D
Ale serioo ? 🙂
Esencja ja bym jeszcze spróbowała nawiązać z tymi robakami dialog, zapytać co czują w tej sytuacji, jak wyobrażają sobie swoje dalsze życie, czy może potrzebują jakiegoś wsparcia. Taki robak jak się posypie psychicznie to bardzo niebezpieczny może być.
No i poprosiłabym jakąś postronną osobę, żeby potwierdziła, że robaki rzeczywiście w kupie są i patrzą w oczy i to nie tylko twoje halucynacje.
Esencja powraca   Zawsze o krok przed toba... _.I..
04 lutego 2014 12:02
Wiem!
Wespre je finansowo!
Tylko najpierw musze je zlapac. Ja podchodze patrze nic sie nie rusza, patykiem tykam tykam a tu nagle 5 paczkow sie rozbieklo jeden za drugim parkur 120. Kupa mojego konia jest lepsza od mojego konia.  😲
Takie biedne splukane robaczki, nie maja napewno ani grosza. Musze im kupic ubranka, biedaki a tak w nocy przymrozilo...

O tak, tak Esencja. W końcu napisałaś coś mądrego. To jest dobry kierunek- szukanie robaków patykiem, rozmawianie z nimi, zabawy w berka, kupowanie im ubranek i trenowanie w skokach przez malutkie przeszkody (a nie tam jakieś pensjonaty dla koni, treningi).
Może nawet jest gdzieś w czeluściach internetu forum dla ludzi tresujących robaki 🙂
Powodzenia, może tam znajdziesz przyjaciół i zrozumienie.
Pozdrawiam.
Esencja powraca   Zawsze o krok przed toba... _.I..
04 lutego 2014 12:51
Napewno tak zrobie dziekuje za pomoc
Jeśli tutaj są "zarozumiałe pi*dy" to wyjdź i nie wracaj!
Szacunkiem? Polecam słownik.
Powtarzam. Po co szukasz pomocy u "zarozumiałych pi*d"?
Dziewczyny, nie kłóccie się z nią. Ona już nam wystarczająco dużo pokazała. Wystarczy
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
04 lutego 2014 13:04
Pytałam już w "ogłowiach", ale może tu ktoś będzie wiedział. A poza tym przyda się zmiana tematu  😉
Cóż to takiego jest?  👀
http://tablica.pl/oferta/oglowie-CID767-ID4nluz.html#904465f361
Początkowo myślałam, że ta gruba część to nachrapnik, ale widać, że sprzączki do wędzidła/wodzy są z drugiej strony.
???
zembria, wydaje mi się, że ktoś po prostu sam zrobił ogłowia ze zwykłych pasków 😉
zembria, o dziwo moje miasto 😉
Ale jak to założyć? 🤔wirek:
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
04 lutego 2014 13:10
No właśnie, może ktoś będzie wiedział, ciekawostka taka.
Wygląda trochę jak chomąto na psa  😁
Toż to kantar... 🙂 lol
Witam ! 😀
Jaka jest cena badania na obecnosc pasorzyta w kupie konia ?
😀
famka   hrabia Monte Kopytko
04 lutego 2014 14:32
twarzopalm  🤔wirek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 lutego 2014 14:33
Błagam was, nie wdawajcie się w dyskusje z tym durnym tworem jakim jest Esencja... Bo to się źle skończy dla wszystkich. Zignorować, nie odpowiadać, niech sobie hula, aż jej się znudzi...

Zmora, można zadzwonić do weta i się spytać. Pamiętaj o koszcie kubeczka na kupkę.
Pisze się pasożyty.
Zmora, nowa esencja?
Zaraz będzie ban za mnogość kont. Chyba kłania się czytanie regulaminu. Czy mi się coś poplątało?
agulaj79, na moje to juz potrójne konto...
Dlatego napisałam mnogość.  🚫
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
04 lutego 2014 14:39
a nie da się zrobić tak, żeby zablokować zakładane konta po numerze ip? (nie znam się na informatyce ale wiem, że jest coś takiego  :wysmiewa🙂
Nie rozumiem... ??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się