UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

Ogromny plus dla użytkownika Prima ! Świetny kontakt, szybka wysyłka i ogólnie jestem bardzo zadowolona z jej podejścia do sprawy i sprzedaży 🙂
Bardzo polecam  👍
Zaległe + dla super sprzedających:
Arimona
monikas123

I ogromny + za wymianę dla :
ca_rolina  :kwiatek:
Polecam jak najbardziej użytkownika Monoc szybko pewnie 🙂
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
14 listopada 2013 12:13
Ogromne + dla kupujących:

+ sylrat
+ siwa007
+ juliakulia


Szybka wpłata, doskonały kontakt!  🏇 Oby więcej takich re-voltowiczów 🙂
maxowa szybko, miło i bezproblemowo  😅
polecam użytkowniczkę Tomasz121212 - bardzo fajny kontakt ,konkretna ,uczciwa, zamiana expresowa  :kwiatek:
Plus dla użytkowniczki Bilal  🙂
Plus dla użytkowniczki rizet jako kupującej. Dobry kontakt, szybka decyzja. Polecam  😀
Plus także dla użytkowniczki Elma jako sprzedającej. Bardzo dobry kontakt, szybka wysyłka, wszystko zgodne z opisem. Polecam  😀
wielki + dla mszpila08 za dobry kontakt i natychmiastową wysyłkę 🙂
Ogromny plus dla sprzedającej OlivaOfficial !
Szybka wysyłka oraz świetny kontakt, jestem bardzo zadowolona z jej usług 🙂
Plus dla użytkowniczki fajna_julajako kupującej, szybka wpłata, dobry kontakt 😉
Polecam transakcję z agadry jako sprzedającą. Świetny kontakt i rzetelny opis rzeczy🙂  :kwiatek:
+ dla użytkowniczki ankers za szybką transakcję i miły kontakt :kwiatek:
+ dla Dolinka17 :kwiatek:
ogromny - dla sportpony
+ dla lussi, jako kupującej 🙂
Plus dla paulincia789 jako sprzedającej- dobry kontakt, szybka wysyłka  :kwiatek:
Duży plus dla equi.dream jako sprzedającej 🙂
Duży plus dla kupującej Kajka99, dobry kontakt, szybka wpłata, konkretne pytania i oczekiwania, zdecydowanie polecam.
Duży plus dla Być. jako sprzedającej  🙂
Polecam jako sprzewce marta_sz, szybka wysyłka i konkretne informacje o sprzedawanym produkcie 🙂
Mega mega wielki plus dla equi.dream jako sprzedającej 🙂 kontakt wzorowy, wysyłka zaskakująco błyskawiczna.
duży plus dla FloriaTosca jako kupującej- bardzo dobry kontakt, szybka wpłata, polecam!
długo się zastanawiałam gdzie wpisać opinie, ale ostatecznie wylądowala tu. Chcę wystawić plusika dla pantofel. Choc na siodło czekałam równy  miesiąc i dwa tygodnie, to cały czas mialam bardzo dobry kontakt z użytkowniczka i byłam informowana na bieżąco dlaczego siodła jeszcze nie ma. W ramach rekompensaty za zwłoke dostałam skórzany popręg Daw- Maga i mase przeprosin. A co do siodła to jest dokładnie takie jak z opisu. Moja zasada że trzeba dać innym drugą szanse opłaciła się  😅
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
17 listopada 2013 00:51
bardzo polecam Livie ! 🙂
Livia   ...z innego świata
18 listopada 2013 17:05
Wielki plus dla juliadny 🙂
Ircia   Olsztyn Różnowo
18 listopada 2013 17:23
Ogromny PLUS dla Sarenka jako kupującej  :kwiatek:
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 listopada 2013 17:24
Transakcja wprawdzie przez facebooka, ale duży plus dla faith jako sprzedającej - super kontakt, szybka wysyłka, krótko mówiąc polecam.
desire   Druhu nieoceniony...
18 listopada 2013 17:34
+ dla użytkowniczki ladyhorse, towar zgodny z opisem (wygląda jak nówka)  i do tego suuuper cena  😍 😀
Ja polecam perfecthorse. Zamawiałam mattesa i bardzo szybko doszedł + wysyłka była w cenie  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się