Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 marca 2013 10:11
Mi też się filmik podoba, przymykam oko na ten galop bo całość jest bardzo pozytywna a niektórzy wstawiają tu "kwiatki" na siłę. Zarz każde zdjęcie ze sztuczek będzie kwiatkiem bo np. wymachy nogą sa niebezpieczne- a jak będzie przechodzić dziecko z batem w ręku i koń myśląc że ma zrobić wymach nogą kopnie to dziecko? Konie to w ogóle niebezpieczne zwierzęta i lepiej nie podchodzić.
A wiele zdjęć wyrwanych z kontekstu może tu spokojnie trafić, np. koń odganiający muchę z klaty- roluje go jak nic, pewnie cały czas tak jeździ! 🙄
wątek zamknięty

dwunastolatka jeżdżąca na munsztuku i ostrogach ucząca konia stawać dęba 🤔
wątek zamknięty
To może teraz zrozumiecie, dlaczego tak bardzo przeszkadza mi to, że za takie sztuczki biorą się 12-13 letnie dzieci.
zielonapistacja Zdjęcie jest z jakiegoś fotobloga czy fb? Podasz ?  :kwiatek:
wątek zamknięty
To może teraz zrozumiecie, dlaczego tak bardzo przeszkadza mi to, że za takie sztuczki biorą się 12-13 letnie dzieci.
zielonapistacja Zdjęcie jest z jakiegoś fotobloga czy fb? Podasz ?  :kwiatek:


zdjęcie jest z facebooka, o ile kojarzę to ta dziewczyna nie ma fbl 😉
http://www.facebook.com/dominika.warmus?ref=ts&fref=ts
w galerii masa zdjeć tego typu
wątek zamknięty
zielonapistacja - "najlepsze" jest to zdjęcie jak dębuje na tym kucu i ten podpis "jestę tancerzę" czy jakoś tak  😵
wątek zamknięty
Matuzaalem najlepsze jest zdjęcie pt. zbieram konia 😀
wątek zamknięty
zielonapistacja - najlepsze jest chyba to, że mam koleżankę, która kiedyś też "bawiła się w cud-miód trenerkę". Chwała za to instruktorce która do głowy jej coś wbiła i już tak nie robi.
wątek zamknięty
On jeździ ujeżdżenie, więc munsztuk i ostrogi muszą być !  😜 A widziałyście to zdjęcie pt "piruet" ?  😅
wątek zamknięty
pampera - widziałam. Jeszcze  kilka następnych zdjęć też i wyłączyłam bo mi się szkoda kuca zrobiło.
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
02 marca 2013 19:22
Po rozmowie z tą dziewczynką dowiedziałam się, że munsztuk i ostrogi zakłada, bo koń się jej nie słucha. Super.  🙄
Bo najlepiej jest pójść na łatwiznę... No ale 'ponoć' już tak nie jeździ.

Swoją drogą... Bardzo ciekawy kwiatek.  🤣
wątek zamknięty
Z powodu wyjazdu wyjazdu wrzucilam w neta kilka ogloszen odnosnie sprzedazy sprzetu. Wczoraj napisała do mnie jakas dziewczyna  z zapytaniem, który z moich palcatów najlepiej nadaje się do skoków i do popędzania konia. Spytałam jak popędzania konia, odpowiedz była następująca: moj kon nie che galopowac i skakac więc musze go zawsze popędzać batem...  😵
wątek zamknięty
czy tylko ja mam czarny scenariusz przed oczami?  👀
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
03 marca 2013 04:50
Ineczka, raczej tak.
wątek zamknięty
czy tylko ja mam czarny scenariusz przed oczami?  👀


Może niekoniecznie od razu czarny,ale mam.  😉
wątek zamknięty
Ineczka jaki?
wątek zamknięty
Że koń przy lądowaniu wpadnie w drąg leżący za przeszkodą.
wątek zamknięty
Jeśli jest doświadczony na pewno nic mu sie nie stanie 😉 Gdybyśmy tak spoglądali na jeździectwo, to przestałoby ono istnieć.
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
03 marca 2013 10:56
Na zdjęciu drąg wygląda, przynajmniej dla mnie, niebezpiecznie blisko przeszkody. Gdyby koń chciał wylądować przed drągiem to chyba nie da rady, musiałby lądować za i bałabym sie że faktycznie wyląduje na nim ale ja to raczej laik jestem i to tak na moje oko tylko 😉
wątek zamknięty
Edy-rozumiem,ale mimo wszystko,jakoś tak mam wizję,że się potknie o ten drąg.
wątek zamknięty
Myślę, że perspektywa na tym zdjęciu tu też dużo robi, bo do końca nie możemy stwierdzić w jakiej odległości jest drąg. Ja bym obstawiała, że przeszkoda jest ustawiona do najazdów z obu stron (za jak i przed przeszkodą jest drąg). No ale w sumie możemy tylko gdybać 😉 Zdjęcie z boku wyjaśniłoby wszystko 😉

Ale fakt, patrząc na to konkretne zdjęcie ma się malutkie wrażenie, że koń się wpakuje w tego drąga 😉 Przynajmniej ja tak mam  :kwiatek:
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
03 marca 2013 14:03
wątek zamknięty
Czytalam kiedys o tej pani, nawet chyba jakis film powstal. Kobita w trakcie jednego z show stracila wzrok
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
03 marca 2013 16:49
No okej, ale po co z tym koniem skakać ... Jestem ciekawa jak zmusili go do skoku, bo akurat ten fragment został wycięty.  🙄
wątek zamknięty
koniaraw, w XIX wieku nikt sie z konmi nie ceregielil - nie bylo reality show, nie bylo internetu, to ludzie zapewniali sobie inne rozrywki :/ Ponoc konie byly ploszone w najrozniejsze sposoby, w pozniejszych czasach razono je pradem :/
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
03 marca 2013 17:08
No okej, ale po co z tym koniem skakać .


Najlepiej zadać to pytanie tym którzy płacili za oglądanie takiego show.

Edit: Jako ciekawostka. W Hiszpanii jedna z okrutniejszych form rozrywki  -El lanzamiento de una cabra del campanario - wyrzucenie kozy z wieży kościelnej przy czym odbywa się ,,prze fantastyczna"  fiesta  😤 Ludzie się bawią a zwierzęta giną.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
03 marca 2013 17:26
No tak.. Przecież to siodło tylko do zdjęcia.  🏇
wątek zamknięty
Siodło, czaprak i koc?  😲 Jak dla mnie dziwne >> KLIK
wątek zamknięty
Nirvette   just close your eyes
03 marca 2013 20:45
Mniejsza szansa na obtarcie. Na obozie jak bylam to byl zestaw: koc, zel, czaprak 😉
wątek zamknięty
ten nadruk w rogu koca wygląda zupełnie jak logo eskadrona 😀!
ja już się spotkałam z czymś takim, że koniom pod siodło oprócz czapraka wtyka się różne koce, gąbeczki, oczywiście po to żeby zrekompensować niedopasowanie siodła...
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.