sklepy internetowe

Livia   ...z innego świata
06 stycznia 2013 14:24
huzarova, Balajlama, ja też wcześniej z Okserem problemów nie miałam. A teraz się nacięłam.
Właśnie dostałam zwrot z Oksera...
ihaha.pl ABSURDU CIĄG DALSZY

właśnie dostałam maila (pierwszego!!!) , że moje zamówienie zostało zrealizowane- chyba kuśwa saniami św. mikołaja i siłą magii elfów.


Podziwiam ludzi, którzy cokolwiek od Kostrzewy kupują. Nieprofesjonalizm tej firmy mnie przeraża.
ash   Sukces jest koloru blond....
07 stycznia 2013 13:57
kotbury, dziwne, że przy składaniu zamówienia nie dostałaś info z "będzie Pani zadowolona" 😀
Ja od p. Kostrzewy trzymam się z dala już jakiś czas. Poraził mnie jego "profesjonalizm" przy doborze siodła!!!!!
Wiecie,ja słyszałam że zabrali mu licencję na dystrybucję Prestige,gdyż nie potrafił ich dopasować,mniejsza że znam przykład  osoby,która zakupiła najdroższy model Prestige dresażowego,i też bardzo źle je dopasował...
ash   Sukces jest koloru blond....
07 stycznia 2013 15:26
Prestige to p. Kostrzewa nie ma już chyba od roku. Bardzo złe opinie były na temat tej marki, wielu klientów się skarżyło na obsługę.
kotbury ja tam kiedyś zamawiałam tarniki do kopyt i bez przejść się nie obyło :P ale na szczęście wszystko w miarę sprawnie zostało wyprowadzone na prostą 🙂
Da się gdzieś kupić same języczki od poideł?
Zakładam konto na arcus-konie.pl i mogę podać e-mail osoby polecającej, nie wiem z czym się to wiąże, ale ktoś chętny?  😎
Niestety minus dla HORSEHOUSE.. Tydzień temu zamówiłam buty z wyraźnie zaznaczonym terminem dostawy kurierem 1-3dni.. Po tygodniu napisałam meila i dziś Pani zadzwoniła, że mają remanent i łaskawie "może" uda im się wysłać do końca tygodnia... O remanencie ani słowa na stronie... i tak z 1-3 dni zrobiło się 2-3 tygodnie..  🙁
zielona_stajnia, dziękuję! Strasznie dużo się naszukałam po internetowych sklepach jeździeckich i wszędzie widziałam tylko całe poidła. Mam nadzieję, że będzie pasował, dzieki!
A ktoś wie,gdzie zdobędę poidło dla koni łykawych? wiem,że istnieje coś takiego,ale nie wiem gdzie znaleźć 🙂
Hitu Ihaha.pl ciag dalszy! Właśnie zadzwonił do mnie kurier, że będzie z paczką... płatną 😵

po trzech tygodniach, bez kontaktu, bez maila ze strony sklepu, bez smsa, bez telefonu, bez jakiejkolwiek inforamcji. Ludzie!!! to jest żart! Sorry ale niestety nie ma mnie już pod tym adresem!

Jak ja mam trzy tygodnie czekać na przesyłki to po jaki ch. płacić za kuriera?
No i jeszcze ta opcja, że wysłali za pobraniem. Kurcze jak ktoś pierwotnie wybiera płatność z góry to może nie chce płacić przy odbiorze z różnych względów.
DressageLife polecam poszukać na grene.pl to spora hurtownia na pewno bedzię jakieś poidło nadające się dla łykawców 🙂 podejżewam, że chodzi jedynie o budowę uniemożliwiajacą opieranie zębów o krawędź 🙂
Dużyyy plus dla equi-point. Wszystko sprawnie, fajny i szybki kontakt - pomijam kuriera idiotę, ale tu sklep również wykazał się inicjatywą i doprowadził kuriera do pionu.
A mnie trochę znowu wkurza horsehouse... Zamówiłam w połowie grudnia
2 kantary. Na stronie jest informacja, że czas oczekiwania wynosi ok10 dni.
Jednak pół roku wcześniej zamawiałam już ten sam model i wiedziałam, że
czas oczekiwania może być trochę dłuższy. Pod koniec zeszłego tygodnia (po 3 tyg od zamówienia)
wysłałam maila z zapytaniem czy już wiadomo kiedy kantary do nich dotrą
I kiedy mniej więcej mogę się spodziewać kuriera.
Odpowiedzi oczywiście do tej pory brak  🙄
Podwójny + dla equi-pointu, 2 zamówienia bez zastrzeżeń 😉
Martuha radzę Ci tam zadzwonić, tak jak pisałam parę postów wyżej mają teraz remanent i prawdopodobnie do końca tego tygodnia nie będą nic wysyłać..
Nie będę dzwonić. Miło by było gdyby to oni się odezwali, chociażby odpowiadając na mojego maila...
zielona_stajnia, do Ciebie też paczkę z equi-pointu dostarcza K-Ex? Uwielbiam ten sklep, ale szlag mnie trafia jak czekam na kuriera z Kolportera.  🙄 Wiecznie problemy z dostarczeniem, wymyślają jakieś bzdurne usprawiedliwienia, a jak poszłam do siedziby odebrać swoją paczkę, to trzej siedzący tam panowie uraczyli mnie żarcikiem o erotycznym podtekście, nie ma to jak profesjonalna obsługa.  🤔
ode mnie ogromny plus dla GNL, jak zawsze wszystko sprawnie i bez zastrzeżeń 🙂
Nirvette   just close your eyes
09 stycznia 2013 18:36
W 2011 robilam zakupy w okserze i przesylka przebiegla szybko i bezproblemowo. Kierujac sie dobra opinia dokladnie dwa tygodnie temu zamowilam sobie pare rzeczy, paczki jak nie ma, tak nie ma, informacji, ze jakis produkt jest niedostepny etc. tez nie dostalam... Czytajac wasze opinie przeraza mnie to, ze moge sobie na realizacje zamowienia czekac jeszcze dobre dwa miesiace.  🤔wirek: wyslalam dzisiaj meila z pytaniem co tam z moim zamowieniem i teraz czekam na odpowiedz... A opinie o sklepie mialam dobra, bo i ja i moja kolezanka pare razy zamawialysmy stamtad sprzet i nigdy problemu nie bylo..  😵
WIELKI + dla konik.com.pl
jak zawsze szybko, miło, sprawnie i z małym gratisem  :kwiatek:
Altiria mi w equi-poincie wysyłają na życzenie DHL-em lub DPD bo Kexu tez nie cierpię, nie chcą do minie przyjezdzac bo za daleko mieszkam.... 🤬
Wiecie,ja słyszałam że zabrali mu licencję na dystrybucję Prestige,gdyż nie potrafił ich dopasować,mniejsza że znam przykład  osoby,która zakupiła najdroższy model Prestige dresażowego,i też bardzo źle je dopasował...


WOW to kto teraz w Polsce Prestige prowadzi?  🤔
Importerem jest (i był) Equi-Shop,  Ihaha to był dystrybutor regionalny.
Jak zwykle plus dla animalii. Zawsze w terminie, rewelacyjny kontakt, towar bez zastrzeżeń, no nuda normalnie 😉
karolciaequilano   marzenia się spełniają
10 stycznia 2013 12:37
Ogromny PLUS dla optifeed 🙂 bardzo miły kontakt, szybki czas realizacji oraz tania wysyłka pasz
Altiria - wybrałam opcję wysyłki pocztą. Dostałam maila, że w ramach prezentu wyślą kurierem - nie pomyślałam, że będzie to K-EX. Jak przyszedł list przewozowy to już mi ciśnienie poszło, po tel. od kuriera skontaktowałam się ze sklepem, później oni robili zadymę w K-EX, zadzwonili też, przeprosili - w sumie, nie musieli to nie ich wina a kuriera. Poprosili przy zamówieniach zaznaczać, że wysyłka DPD lub DHL. Napisałam też soczystego maila do biura K-EX (kurier sfałszował podpis na liście), o dziwo na drugi dzień miała być przesyłka przez K-EX (inny sklep mi zrobił niespodziankę 😉) i Pan mało w d... bez wazeliny nie wlazł.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się