Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Poszukuję łąki dla starszego konia. Do 100km od Poznania, za cenę do 300-350zł.Wie coś ktoś?🙂
Kiedyś na stadniny.pl było ogłoszenie w tej cenie w okolicach Nowego Miasta nad Wartą
http://stadniny.pl/oferty/1256120285

Ale nigdy tam nie byłam więc nie wiem jak warunki
Czy ktoś by się pisał na spotkanie po 9.października? Będę w Poznaniu pod koniec wrzesnia, ale podejrzewam, że będę dosyć mocno zalatana niestety. Po magicznej dacie "dziewiątego" przyjeżdża do mnie mój chłopak, chętnie bym mu pokazała konia, bo z bliska jeszcze takowego stwora nie widział  😁 Możemy porobić zdjęcia w zamian za przygarnięcie na parę godzin  :kwiatek:
<Thymos o Tobie ciągle pamiętam! 🙂>
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

23 września 2012 15:24
buyaka, wiesz, że nasze drzwi do stajni są ciągle otwarte 🙂
Czy ktoś by się pisał na spotkanie po 9.października? Będę w Poznaniu pod koniec wrzesnia, ale podejrzewam, że będę dosyć mocno zalatana niestety. Po magicznej dacie "dziewiątego" przyjeżdża do mnie mój chłopak, chętnie bym mu pokazała konia, bo z bliska jeszcze takowego stwora nie widział  😁 Możemy porobić zdjęcia w zamian za przygarnięcie na parę godzin  :kwiatek:
<Thymos o Tobie ciągle pamiętam! 🙂>

Ja 🙂
[quote author=buyaka link=topic=208.msg1531049#msg1531049 date=1348342930]
Czy ktoś by się pisał na spotkanie po 9.października? Będę w Poznaniu pod koniec wrzesnia, ale podejrzewam, że będę dosyć mocno zalatana niestety. Po magicznej dacie "dziewiątego" przyjeżdża do mnie mój chłopak, chętnie bym mu pokazała konia, bo z bliska jeszcze takowego stwora nie widział  😁 Możemy porobić zdjęcia w zamian za przygarnięcie na parę godzin  :kwiatek:
<Thymos o Tobie ciągle pamiętam! 🙂>

Ja 🙂
[/quote]
I ja, również o Tobie pamiętam 😉
Teli, Dodo, Thymos, wielkie serdeczne DZIĘKI!  💘 na pewno się odezwę 🙂
Co prawda jest to wątek dla pensjonariuszy, ale może pomożecie  :kwiatek: Znajomy przeprowadza się pod Poznań od strony wylotu w stronę Jarocina, i szuka dobrej stajni w tej okolicy. Podstawowym kryterium są zadbane, nieprzepracowane konie, doświadczony instruktor i możliwość bardziej indywidualnych jazd (nie 10-ciokonny zastęp). Dziękuję za wszystkie wskazówki🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
26 września 2012 10:49
Nie pomoge, wlasnie dopiero co zdalam sobie sprawe, ze kompletnie wypadlam z obiegu jesli chodzi o szkolki. Zaba sie przeprowadzila , ale stala w tamtych okolicach, moze ona?
Na Jarocin, to rejony Dębca?
To może Niwka lub ta nowa stajnia we Wirach ? Ktoś wie jak ona się nazywa?
Niwki nie polecam jeśli chce się czegoś nauczyć.
Mówisz o wirach, czy o stajni w puszczykowie? W Wirach samych chyba nic nie powstało nowego, a w Puszczykowie (na terenie Klasztoru) powstała stajnia(w zasadzie cały czas powstają kolejne miejsca), ale tam tylko szkółka kucykowa jest i konie pensjonatowe.
Śmiem twierdzić, że z tej strony Poznania ciężko będzie o kompetentne osoby z własnymi końmi😉
reszta na pw
Ja w Niwce jeździłam dośc dawno, ale dobrze wspominam tą stajnię. Kiedyś szło się duzo nauczyć. Jest mozliwośc indywidualnych jazd, ale sa one dośc drogie.
We wirach powstała nowa stajnia, gdzie sądząc po zdjęciach sa dośc fajne konie, a jazdy prowadzone sa ciekawie. Na stadniny.pl widzałam ogłoszenie, radze oszukać.
olka1, jakbym mówiła o Starym Puszczykowie, to napisałabym stajnia w Starym Puszczykowie  🙄

Tylko z tej strony Poznania jest cięzko z dojazdem.... bez samochodu zajmują dość dużo czasu, jeżeli wybieramy się za Puszczykowo.
Ja bym szukała po prywatnych ogłoszeniach ofert jazdy za darmo lub w zamian za opiekę i do tego sensownego trenera.
Na Jarocin, to rejony Dębca?
To może Niwka lub ta nowa stajnia we Wirach ? Ktoś wie jak ona się nazywa?


Chodzi o Stajnię Przy Grillu? Blisko Wir, ale ona nie jest w samych Wirach, tylko to się Kotowo nazywa. Ne wiem jednak czy o tą stajnię chodzi. W samych Wirach znam tylko dwa pensjonaty, bez szkółki.
Jakaś stajnia z halą i dużymi padokami w okolicach Śremu?  🤔
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
26 września 2012 19:22
ahawa, z tego co wiem nie ma nic. Najbliżej Jaszkowo ale tam padoków nie ma, tylko łąka( z tego co zaobserwowałam raczej dla koni rekrecyjnych)
ahawa - w Szymanowie jest prywatna stajnia w której przyjmują w pensjonat.

whisperer13- kilka razy już słyszałam pomyłkę w tej kwestii.
Dzięki dziewczyny za wskazówki. Chłopak ma dobre podstawy i jest w wieku 30+, więc nie będzie miał frajdy z jazdy w zastępie. Wyjeżdża tam do pracy, jest zmotoryzowany - z dojazdem nie będzie problemów, ale raczej dzierżawa czy współdzierżawa nie wchodzi w grę. Raczej jazda indywidualna lub jazda luzem, jeśli kilka koni, z konkretną osobą z dołu, chętnie też jeździ w teren.
pamirowa , tak, kotowo 🙂


jak chce sam pojeździć na koniku to może Esterpole? Stoi tam kilka koni, instruktora brak, dojazd trochę daleki, ale cisza i spokój.
A treningi undywidualne pani Bogumiła Krajewska ogłasza teraz w Krajkowie

Obydwie stajnie pod Mosiną.
U mnie za jakiś czas być może będzie możliwość postawienia konia.Mała,prywatna kameralna stajnia 🙂 Plac z przeszkodami,trawiaste wybiegi.
Espana - w tamtych okolicach masz też szkółkę w Mieczewie.

Dziękuję  :kwiatek:
Jakaś stajnia z halą i dużymi padokami w okolicach Śremu?  🤔


Wpisz sobie Mechlin, Andrzejowka - ale chyba hali brak
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
27 września 2012 20:48
w Andrzejówce hali nie ma
A wie ktoś może coś na temat stajni Dressage Dreams i Anny Wieczorkiewicz jako trenerki?
Powoli zaczynam rozglądać się za pensjonatem jak najbliżej Jeżyc- Wola odpada.
Jakieś propozycje?
Hala i pastwiska to podstawa 🙂
Jaki budżet? Bo w okolicach Woli masz stajnię W.Krygiera, ale to najdroższa opcja. I zamiast pastwisk masz trawiaste padoki. Ale za to kwarc na hali.

Potem Rancho. Jeszcze tydzień mieli 2 boksy wolne. Hala już jest na terenie tylko muszą ją zamontować
Dzięki dziewczyny. Pewnie będzie ciężko. W sumie to interesuje mnie wszystko na trasie Śrem-Gostyń, ale koniecznie z halą i padokami.
Jaki budżet? Bo w okolicach Woli masz stajnię W.Krygiera, ale to najdroższa opcja. I zamiast pastwisk masz trawiaste padoki. Ale za to kwarc na hali.

Potem Rancho. Jeszcze tydzień mieli 2 boksy wolne. Hala już jest na terenie tylko muszą ją zamontować
wybudowali hale??
BASZNIA   mleczna i deserowa
30 września 2012 20:09
Namiotowa jest.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się