Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

Przerwa na rozrywkę  😀 Już 5 ignor. Od wczoraj. Nie wiem, o co chodzi  😂

Edit: 6 o.O A jedyne, co dzisiaj pisałam to...wyliczanie ignorów XD


Dziwisz się  🙄?
Wstawiaj więcej emotów i XD, przekonując nas forumowiczów, że jesteś quniarką, z którą nie można sensownie zamienić zdania  😉
OT w tym wątku
moderacjo pomocy, zgłaszanie połowy postów na tej stronie jest IMO bez sensu
edit
na tamtej

Hipp   Hipster Hippoland
08 sierpnia 2012 12:49
( Już 8 )
Tak, jestem quniarką bo...wstawiam emoty ? Znajoma mi mówiła że (cytuję) to forum jest porąbane, no ale bez przesady ! Już wcześniej zauważyłam, że tu liczą się posty osób, które już tu długo piszą i są tu znane. A reszta ? Nie. Kiedy ktoś prosi o pomoc przy koniu, to pytacie się najpierw, czy ta osoba umie jeździć, apotem odpisujecie, że ta osoba właśnie...się wymądrza, że zjadła wszystkie rozumy etc.  🤔 (w kilku wątkach tak widziałam). Tak samo sprawa konia użytkowniczki konwalia-widzicie tylko zdjęcia ! No ale lepiej znacie poprzednią właścicielkę tego konia, niż obecną. No i proszę-ze zdjęć u obecnej właścicielki widzicie same błędy. Poprzednia jest całkowicie niewinna, jest świetna itp. Zgaduję, że konwalia to także quniarka ?  😲

No to teraz masowy ignor z całej RV na mnie.
Bo to mnie na re-volcie wkurza 😉

(po napisaniu tego posta odświeżam swój profil- z 8 na 9 ignorów. Znowu odświeżam - 10 😀)
kujka   new better life mode: on
08 sierpnia 2012 12:56
Hipp, no to ode mnie tez ignor. ciesz sie. i tak - jestes qniarka.
Hipp, -> link

Wkurza mnie jaranie się tym, ile ma się ignorów (gdzie tu powód do dumy/satysfakcji?), wyliczanie tego na każdym kroku i nawoływanie do tego, żeby ktoś jeszcze dodal ignora od siebie Nie ciesz sie dziewczyno i nie podniecaj tak. EliPe, wrotka i wielu innych i tak nie pobijesz.
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 sierpnia 2012 13:20
o, mnie też Hipp denerwuje. z każdym postem coraz bardziej. i im bardziej się upiera przy tym, że nie jest qniarką/hipsterem, tym bardziej mi się właśnie taka wydaje  🙄
kujka   new better life mode: on
08 sierpnia 2012 13:21
ale jakim hipsterem blagam przeciez to jest po prostu jakies zagubione dziecko
Hipp   Hipster Hippoland
08 sierpnia 2012 13:27
Nie 😉 Po prostu chciałam pokazać w ,,kwiatkach" osoby, które mnie denerwują-jeżdżą w złych siodłach etc. i mimo próśb i uwag mają takie rady głęboko w d... 😉 I potem kilka osób zaczęło mówić, że czepiam sie tylko po to, by się czepiać 😉 Nie chodzilo o to, ale przez to zostałam ,,quniarką". A jak zaczęłam się bronić, żeby nikt tak nie myślał, to jeszcze więcej osób mnie zblokowało i tyle 🙂
to straszne
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
08 sierpnia 2012 14:13
biedna, zmaltretowana wirtualnie Hipp
Hipp   Hipster Hippoland
08 sierpnia 2012 14:15
Tak, jestem biedną, zmaltretowanie wirtualnie hipsterską quniarką  😕
Szkoda tylko, że nie jestem ani biedną, ani zmaltretowaną wirtualnie hipsterską quniarką, którą nie jestem 😉
Ciekawe ile tym niewinnym postem nabiję sobie ignorów 🙂 Nie wiem za co, ale z góry wiem, że tak będzie 🙂
Averis   Czarny charakter
08 sierpnia 2012 14:22
Jesteś taka krejzi xD
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
08 sierpnia 2012 14:26
Ciekawe ile tym niewinnym postem nabiję sobie ignorów

co ty tak  to przeżywasz jak mrówka poród. I tak tut. liderów nie przebijesz  😎
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
08 sierpnia 2012 14:34
se podpis zmień, nie 4 tylko 22  😂
Hipp   Hipster Hippoland
08 sierpnia 2012 14:34
ElaPe -wczoraj miałam 0 ignorów. Dziś już 22  😎 Ciesz się byciem liderem, bo Ci odbiorę ten zaszczyt  😁
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
08 sierpnia 2012 14:35
Wątpię 😉
a mnie wkurza, że tu moderacja reaguje
Ambrozja
amen
co ten post wnosi do forum?


a np. tu nie
[quote author=Lanka_Cathar link=topic=79631.msg1482793#msg1482793 date=1344072402]
(...)

Amen.
[/quote]
😉
Martuha, strasznie cie przepraszam, ze nie czytam wszystkich postow, wszystkich uzytkownikow na calym forum.
o, albo tu:
[quote author=katija link=topic=67824.msg1485330#msg1485330 date=1344266528]
JARA, babcia z noga nad glowa to twoj znak!

Amen 😀
[/quote]

katija, wybaczam  😉
kujka   new better life mode: on
08 sierpnia 2012 14:54
Martuha, jak cie wkurza ze gdzies moderator nie zareagowal, to zawsze mozesz zglosic cos sama. zamiast sie wkurzac 😉
Averis   Czarny charakter
08 sierpnia 2012 14:55
Po to wymyślono ten magiczny guziczek. Z resztą zważ, że mówiąc moderacja (przynajmniej ja) mam na myśli TYLKO katiję. A samemu trudno ogarniać.
Zdarza mi się korzystać z "magicznego guziczka" 😉
Czasami jednak mam wrażenie, że reakcja moderacji jest uzależniona od relacji jakie ją łączą z autorem postu.
otoz:
po pierwsze, w takich watkach jak "co/kto mnie smieszy" jest ogolne pitu pitu i lanie wody. serio nie widze powodu, zeby tam zwracac uwage.
po drugie:
nie ma takiej sytuacji, ze kogos lubie to mu ostrzezenia nie dam, a kogos nie, to dam podwojnie. staram sie moderowac obiektywnie. istnieje jedynie taka mozliwosc, ze nie uwazam twojego zgloszenia za sluszne, jesli wg ciebie reaguje niewystarczajaco.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
08 sierpnia 2012 15:37
też macie co zgłaszać 🙄
nie zgłaszałam postów Sierry bo specjalnie mi nie przeszkadzają, ale wiem, że katija zazwyczaj "czepia się"  takich postów...  może to faktycznie przeoczenie 😉
Wkurza mnie, że już w dwóch wątkach przeczytałam że ktoś nazwał matki idiotkami i nie wiem o co chodzi - a ja lubię voltowe afery bardziej niż te prawdziwe 😀
Gillian   four letter word
08 sierpnia 2012 21:38
zaczęło się od mojego stwierdzenia, potem po dwa słowa sobie podopisywano i paszłaaa lawina 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
08 sierpnia 2012 21:40
Dzionka, duunia nazywa matki idiotkami, bo te, ktore udzielaja sie w watku : "dzieci i ciaze..." maja tam kontakt z wawrkiem. Bo jako ojciec sie tam udziela. No i czesc matek go lubi. Wiec sa idiotkami, daja sie manipulowac. Jeszcze kiedys byly "pustymi laskami". Chyba o te wpisy Ci chodzilo?

aaa, pisalam z Gilian. To sorry, ja myslalam o czym innym. O tym, ze duunia ostatnio pisze, zaraz edytuje, i myslalam, ze to tam te idiotki.
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 sierpnia 2012 21:53
wkurza mnie Nigna i te jej "; o", "; >" BEZ SPACJI, ciężka Anielka, tak trudno!?
niby pierdoła, ale mi się to bardzo źle czyta /-;
a mi się źle czyta odwrócone emotki.../-;

skąd to się, do ciężkiej Anielki, wzięło?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się