Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

Scottie   Cicha obserwatorka
07 sierpnia 2012 08:10
Tania, wiem, przeczytałam wcześniej 🙂 co nie zmienia faktu, że mnie to wkurza, bo nie ogarniam, kto jest kto 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 sierpnia 2012 08:11
mnie tez wkurza 😉 dlatego wróciłam do starego...może nie najstarszego,ale bardzo starego 😉

poza tym,ta zabawa była fajna przez pierwszych kilka chwil,potem juz takie na siłe to się zrobiło 😉
Ale niektóre rzeczywiście wyszły fajne i trafne 😀
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
07 sierpnia 2012 10:20
Katija jak mozna nie miec kasy na podstawowy sprzet i przypadkiem kupowac szmaty? nie wnikam co bylo jej wysylane ale chyba jakies ochraniacze oglowia czy cos. Po prostu jakos mi to nie pasuje jesli prosi sie o pomoc materialna samemu wydajac kase na eskadronki 😉


może sie trochę spóźniam z tym postem, ale dopiero teraz zobaczyłam
otóż jeżeli zazdrościsz danielli czapraka-podaj adres, wyślę ci jakiś, nie będzie to az az eskadron, ale bedzie z calą pewnością czysty cały i wyprany
chcesz??
asds   Life goes on...
07 sierpnia 2012 10:37
konwalia


Jeżeli nie interesuje cie opinia innych użytkowników forum to po grzyba wrzucasz tutaj zdjęcie i się w ogóle udzielasz? Przepraszam bardzo, ale chyba logiczne jest że jeżeli zostają zauważone błędy ( które mogą mieć niekorzystne skutki dla konia) to inny pokazują ci je w dobrej woli, a nie w chęci "dopieczenia" ci. Zasadniczo forum jest miejscem wymiany poglądów, konsultacji teoretycznych, a także kształtowania ogólnej aktywnej postawy hipicznej. Twoje wypowiedzi nie są konsekwentne i nie pokrywają się z stanem faktycznym prezentowanym na zdjęciach. Pomijam już imaginację stałych treningów Hadżiego. Zdjęcia mówią same za siebie, jednakże intonacja twoich wypowiedzi i konsekwentny brak przyjmowania jakiejkolwiek krytyki świadczy tylko na niekorzyść twojej osoby. Tutaj z założenia, jedną z najważniejszych wartości, dla uzykowników forum jest zdrowie ich koni. Hadżi nie ejst koniem anonimowym. Uzytkownicy mają świadomość co do historii tego konia i z tego tez powodu ubolewamy nad jego obecnym stanem, kondycją i formą treningu!

Nie tylko poprzez jazdę koń daje nam do zrozumienia o swoim samopoczuciu. Może jednak coś jest nie tak w obecnej stajni lub w waszej rutynie że koń nie wygląda kwitnąco. Dla mnie na prezentowanych zdjeciach on wygląda smutno...Nie widzę tej energii i błysku w oku co an zdjęciach poprzedniej właścicielki. Może jest to koń któremu należy poświęcić więcej czasu i uczucia,a  nie tylko samej pracy z siodła i na lonży?

cieciorka   kocioł bałkański
07 sierpnia 2012 14:53
a kim jest daniela?
cieciorka o ten wątek chodzi Konwalii.
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,63683.0.html
Zupełnie nie rozumiem dlaczego wytka jej nowe szmatki.  Czyżby  zazdrość?.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
07 sierpnia 2012 16:56
Zasadniczo forum jest miejscem wymiany poglądów, konsultacji teoretycznych, a także kształtowania ogólnej aktywnej postawy hipicznej.

...ooo bardzo dziekuję, nauczyłam sie już na pamięć i powtórzę z dumą, jak mnie ktoś zapyta po co ja tu siedzę  :kwiatek:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
07 sierpnia 2012 18:44
[quote author=konwalia link=topic=785.msg1484453#msg1484453 date=1344210759]
Katija jak mozna nie miec kasy na podstawowy sprzet i przypadkiem kupowac szmaty? nie wnikam co bylo jej wysylane ale chyba jakies ochraniacze oglowia czy cos. Po prostu jakos mi to nie pasuje jesli prosi sie o pomoc materialna samemu wydajac kase na eskadronki 😉


może sie trochę spóźniam z tym postem, ale dopiero teraz zobaczyłam
otóż jeżeli zazdrościsz danielli czapraka-podaj adres, wyślę ci jakiś, nie będzie to az az eskadron, ale bedzie z calą pewnością czysty cały i wyprany
chcesz??
[/quote]

To może chociaż fair playa co? Jak nie zechce to ja się pisze  😁
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
07 sierpnia 2012 19:06
lamicela  🙄
ekuss   Töltem przez życie
08 sierpnia 2012 00:01
Mnie denerwuje,że w jaki wątek nie wejdę to temat : Konwalia ,Hadżi, była właścicielka... rozumiem-w jednym wątku-kilka postów,ale aż tyle? Moim zdaniem powinny sobie wyjaśnić czy to osobiście czy przez telefon,nie wiem-w każdym bądź razie bez sensu to tak rozciągać publicznie (żeby to chociaż interesujące strasznie było  😀iabeł: jak w ,,dlaczego ja?" albo ,,Trudnych sprawach" )...

Nie musicie dyskutować odnośnie tego postu-napisałam co mnie denerwuje na re-volcie.
Hipp mnie denerwuje. w calosci- tresci, avatar, podpis.
ekuss - Uwierz mi, że bardzo chętnie bym to olała, ale kocham tego konia. Gdyby Konwalia napisała mi te rzeczy (które napisała publicznie) na pw, to nie byłoby całej akcji.. Ale zaczęło się oczernianie na forum publicznym, i robienie z konia szkapy, mimo, że był w dobrej kondycji treningowej. Chcę to już skończyć ale nerwy mi puszczają kiedy w każdym kolejnym wątku znowu widzę zarzuty i gadanie na temat Dzionka.. Nie umiem tego ignorować.
ekuss   Töltem przez życie
08 sierpnia 2012 00:28
To można zacząć pisać na pw,albo nie wiem... nie moja sprawa-ja się nie mieszam tylko już w co najmniej 3 wątkach (tym, Kącik R. ,puchnący z dumy) się to ciągnie,a reszta to sprawa między wami i ja się wypowiadać nie będę,bo nie znam was,konia tym bardziej i nie chcę się po prostu mieszać.
Już dawno zakończyłabym tą sprawę, i uwierz mi, że chcę, tyle że pw to mało daje. Chyba nic nie podziała i muszę się po prostu pogodzić z tym. A szkoda.  🙄
ekuss   Töltem przez życie
08 sierpnia 2012 00:42
Wiadomo,że sytuacja nie jest zbyt fajna-ja sama miałam małe ścięcie nie tyle co z byłą właścicielką,a hodowczynią mojej kobyły,która zaczęła na facebooku pisać,że konie islandzkie nie powinny nosić ochraniaczy  🤔 których używałam w trudne tereny,gdzie są ostre kamienie,a mój koń to istne ciele jeśli chodzi o szybkość ranienia swoich części ciała (np. jako źrebak się w coś zaplątała i do tej pory ma bliznę na nodze-musieli jej nawet podawać penicylinę,a u mnie już 2 razy miała głębsze rany na nogach). Wiem jakie to jest frustrujące i denerwujące,ale po kilku komentarzach stwierdziłam,że głupi mądrego przegada (szczególnie ,że towarzyszył jej wianuszek islandzkich szyderców zaskarżających mnie o maltretowanie konia,bo nie chcę toltować i siodłać na nerkach tylko zakładam coś kolorowego na nogi i koń chodzi zygzakami) ,odpuściłam pisanie publicznie,a wyjaśniłam co nieco prywatnie i teraz jest jak najlepiej 🙂
Dlatego tak jak pisałam, muszę przestać na to odpisywać bo kiedyś po prostu wybuchnę. Szkoda, że tak ciężko jest się z tym pogodzić.
Ambrozja
nie wybuchaj, puść sznurek. Nie warto zaprzątać sobie głowy rozkapryszoną, zieloną panienką, która nic nie rozumie i nie ma pojęcia o dobrym smaku tym bardziej wychowaniu. Przecież widać wyraźnie, że panienka za wszelką cenę chce wkręcić się na forum i zawsze jej się to nie udaje. Bo do wszystkiego jednak trzeba dorosnąć.
Koń na filmie wygląda super, nie musisz tłumaczyć tego co widać gołym okiem. Stało się i już, zalecam spokój i zmianę tematu bo to tę panienkę najbardziej dotknie.
Hipp   Hipster Hippoland
08 sierpnia 2012 08:21
katija-ja ostatnio każdego denerwuję  😁 Stąd +3 ignory od wczoraj  😜 Tylko nie wiem, dlaczego denerwuje Cię mój avatar...Wstawiłam go ot tak sobie, nie jestem hipsterem  😜

edit: już przez 4  😲 Czas się zmienić  😲
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
08 sierpnia 2012 09:02

Ambrozja
nie wybuchaj, puść sznurek.


Łatwo powiedzieć. Wyobraź siebie na jej miejscu.
Oczywiście, nie jest to miłe, ale pozwalanie aby ktoś modelował rozmowę i podgrzewał atmosferę tylko pogłębi ten stan. Tu już wszystko zostało wyjaśnione (jak dla mnie - nie jestem związana z żadną ze stron).
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
08 sierpnia 2012 10:28
niereagowanie na kłamstwa i oszczerstwa rodzi kolejne kłamstawa i oszczerstwa a kłamstwo powtarzane xxx razy w końcu w przekonaniu karmionych nim ludzi staje się prawdą.

No nie mogę tak do końca się zgodzić. Reakcja była i to dość szeroko zakresowa. Na szczęście ludziska mają swój rozum, potrafią dedukować, mysleć i wyciągać wnioski.
Niestety są i tacy, którzy zostali tych darów pozbawieni, dlatego uważaam, że trzeba zwyczajnie ich zignorować.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
08 sierpnia 2012 10:33
zgadzać się ze mną nie musisz, tak samo jak i ja z tobą.

ja na miejscu Ambrozji również byłabym wkurzona i probowała wyjasnic sytuację  🤔 wcale się nie dziwię, że próbuje wyjaśniać całą sytuację
Spokojnie 🙂 Ja staram się już wyluzować, przestać się denerwować. Mam nadzieję, że Konwalia przemyśli to wszystko zanim znowu coś napisze. A nawet jeśli nie, to już chyba większość osób wie jaka jest prawda, i mało kto da się nabrać na takie głupie oszczerstwa.  :kwiatek:
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
08 sierpnia 2012 10:41
[quote author=galopada_ link=topic=785.msg1487611#msg1487611 date=1344418595]
ja na miejscu Ambrozji również byłabym wkurzona i probowała wyjasnic sytuację  🤔 wcale się nie dziwię, że próbuje wyjaśniać całą sytuację
[/quote]

uważaj bo jeszcze wywołasz wilka z lasu. Diva też w tej samej stajni stoi.
Hipp   Hipster Hippoland
08 sierpnia 2012 11:01
Przerwa na rozrywkę  😀 Już 5 ignor. Od wczoraj. Nie wiem, o co chodzi  😂

Edit: 6 o.O A jedyne, co dzisiaj pisałam to...wyliczanie ignorów XD
Ambrozja
amen
co ten post wnosi do forum?
Ambrozja
amen
co ten post wnosi do forum?


Dokładnie tyle co tysiąc innych postów tej samej treści. Czyli NIC... I to mnie strasznie wkurza  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się