Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

No pewnie, że nieudolne odchudzanie 😉
wątek zamknięty
ja tam widzę białą plamę machniętą w paincie 😉
wątek zamknięty
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
21 lipca 2012 21:59



ja bym się mimo wszystko nie ryzykowała
wątek zamknięty
Ok rozumiem na sekundę na stój do zdjęcia. Ale galop ?!  😵
wątek zamknięty
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
21 lipca 2012 22:04
galop jak galop-ale brak siodła. Potknięcie jakiekolwiek, zwierz wbiegający na padok- łapiesz równowagę czy dziecko?
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
21 lipca 2012 22:08
Mnie przeraża i brak siodła i galopujący maluch ; o Rozumiem że można ufać swojemu koniowi ( choć ja mam zasade ograniczonego zaufania i żadnego dzieciaka na Siwą nie wsadzę , cokolwiek ją wystraszy,potknie sie czy też po prostu będzie chciała podrapać i może stać się nieszczęście)  , ale to już przegięcie dla takiego malucha upadek z takiej wysokości przy tępie galopującego konia może sie okazać śmiertelny  ; /
Choć trzeba przyznać że mały(a) dzielny jest 😀 Większość dzieciaków boi sie usiąść na sekundę do zdjęcia na kucyku : D
wątek zamknięty
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
21 lipca 2012 22:38
A jaką ma radochę  🤣
Z małym dzieckiem też bym nie wsiadła.
wątek zamknięty
Hipp   Hipster Hippoland
21 lipca 2012 22:40
Przeraża wiek dziecka ? Brak siodła ? Galop ? Mnie brak kasku...
wątek zamknięty
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
21 lipca 2012 22:42
nie widziałam kasku na takie małe dzieci, poza tym jak dziecko wpadnie pod nogi konia- kask może nie pomóc
Chce jeździć -niech jeździ sama, z kaskiem czy bez-jej odpowiedzialność, ale za dziecko to ona odpowiada
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
21 lipca 2012 23:06
Hipp: Teraz to padłam  😵 Kask na takie małe dziecko : D ?  Nie no pewnie producent zbiłby fortune  🤔wirek: Ciężko znaleść kask na 3 latka (zazwyczaj kupuje sie rowerowe) a co dopiero toczek ,a to dziecko jest duuużo młodsze ; o   Nikt normalny nie wsadza dziecka w takim wieku na konia, pozatym jak pisała derby : kask w tym przypadku nic by nie pomógł. Dziecko od samego uderzenia z takiej wysokości mogłoby umrzeć.
wątek zamknięty
Przeglądam kwejka od końca i wpadłam na to:



Pewnie było, ale wrzucę, może ktoś nie widział :p
wątek zamknięty
Widziałam to na YT kiedyś tam...  🏇
genialne !  😜
wątek zamknięty
O matko, dla takiego małego dziecka sam galop jest już masakrą. Przecież ono nie ma w pełni wykształconych stawów, kręgosłup jest miękki jeszcze, głowa nieproporcjonalnie duża, a wstrząsy ogromne. Pomijam fakt wypadku jakiekogolwiek już.
Ja swojego małego biorę czasami na konia, mieliśmy nawet zalecenie rehabilitanta do spróbowania jazdy w pewenj kwestii. Ale raz, że tylko z siodłem, na najspokojniejszej kobyle, dodatkowo i tak prowadzonej z ziemi. Ale widocznie mam wybujałą wyobraźnię 😉
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
22 lipca 2012 10:08
Ludzie dawajcie linki do zdjęć a nie pb.
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 lipca 2012 10:08
w kasku się jednak jakoś da... może przyduży, ale wystarczy wypchać gazetami czy jakąś pianką (sama tak robiłam jak nie mogłam na siebie znaleźć toczka) i proszę:
klik
edit: zły link
wątek zamknięty
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
22 lipca 2012 10:32
Facella hihihi wolałabym jeździć bez kasku niż w nie dopasowanym i jeszcze czymś wypchanym. Taki kask może zrobić większą krzywdę;d
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
22 lipca 2012 10:41
instruktor wolał wypuścić 13-letnią gówniarę nieumiejącą jeździć w za dużym, ale wypchanym toczku niż bez niego... więc jakoś sobie trzeba było radzić i żyję.
wątek zamknięty
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
22 lipca 2012 11:01
Ja tylko mówię jakbym ja nie wsiadła, a to jak inni robią to w sumie nie jest jakiś tam mój problemik🙂
wątek zamknięty
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
22 lipca 2012 20:59



jak ona mogła? zamiast ratować to zdjęcia robi, dziewczyna mogła zginąć!  xD
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
22 lipca 2012 21:15
Oby to było błoto
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Derby - masakra  🤔 🤔  ja pier**** (chodzi mi o to zdjęcie kopyt)
wątek zamknięty
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
22 lipca 2012 22:57
nie wiem co ten koń ma w paszczy, w każdym razie http://www.photoblog.pl/nebcia19/128311119/opisanka.html rozwalił mnie tekst pod zdjęciem oczywiscie pozniej poprawilismy bo tu ktos mi załozył nie potrzebnie kon pod czaprak i załozylismy ogłowie  😜 po co koń pod czaprak ?  😁

wątek zamknięty
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
22 lipca 2012 23:03
Ktoś po prostu nie potrafi składać zdań+problem z pisaniem. Pewnie chodziło jej o koc pod czaprakiem/siodłem a to, że ogłowie założyła to inna "akcja".
wątek zamknięty
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
22 lipca 2012 23:05
ano, chodziło o koc 😉 się literki poprzestawiały 😉
wątek zamknięty
derby-hihi błotny człowiek
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/paula798/128062446

12 lat, piękne słownictwo i opisuje jak matce podkrada fajki... Strach mieć dzieci w przyszłości...
wątek zamknięty
nie tyle co strach mieć dzieci, bo można je wychować na porządnych ludzi.
strach na jakich rówieśników trafią w szkole. to jest główna przyczyna demoralizacji. wiem, bo widzę takie przypadki na okrągło, że ze świetnych osób robią się patologiczne ofiary ..
wątek zamknięty
"lolololololo"
Szkoda, że nie ma tam nawet jednego zdania w miarę poprawnie zbudowanego.
"omomomomo"





wątek zamknięty
a co to jest omomomomo??
mi się to kojarzy z ZOMO  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.