Kącik Małolata...:D

Hermes chcemy ! i ja jeszcze chcę Cię z aparatem u mnie !! żeby ktoś uwiecznił nasze postępy z Modelkiem  😜
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
17 lipca 2012 20:29
idaczerwcowa, mój aparat to się nie nadaje, bo ma taaaki zapłon, że o luudzie 🙁 chyba, że Ty masz aparat to Twoim porobię 😉
Facella czy my przypadkiem nie miałyśmy sobie pomarudzić na nasz singlowy los? 👀
Hermes kurcze mój tez niedomaga  😤
ale trudno bez zdjęć tez da radę  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 lipca 2012 21:09
Facella, mi się jednak lepiej jeździło z facetem, ale jak kto woli. Ja osobiście nie chciałabym Cię uczyć 😁

haha czemu ?  😕

fly, czy Ty mi nie miałaś o tym przypomnieć?
ale dzisiaj wybacz, ja dopiero co wróciłam ze stajni, siedziałam tam od 15.30, Działka mnie rozniosła w drobny pył ale ją uwielbiam i zrobiła lotną  😜
jak mi plecy i kolana nie wysiądą to jutra to też wsiadam.
i ogólnie powinnam zadzwonić do Trenera,  umówić się na jazdę, ale się boję. u niego jest twarda szkoła, dużo się jeździ siłowo, a moja ręka na takie ekscesy źle reaguje, np. dzisiaj jak prowadziłam Działkę to się spłoszyła, szarpnęła i ręka boli 🤔
zdjęć się nie dorobiłam :/
Może miałam, nie pamiętam. 👀

Co do instruktorów/instruktorek. U mnie w szkole nie było ani jednej babki i bardzo się z tego cieszę, bo znając moje szczęście na nią bym trafiła. Od wszystkich znajomych po kursach słyszałam, że z kobietą nie bardzo to idzie. Tak samo jak wszyscy się dołowali po egzaminie, bo trafili na kobietę. Jakoś nasza płeć nie jest w Lkach generalnie mile widziana. 😁
Sisisa Ja bym raczej musiała zrobić, bo też chciałam skuter na dojazdy do stajni, ale musiałabym wtedy i tak przejeżdżać przez centrum. Nie chciałabym ryzykować kontroli, często stoją po drodze...
Hermes foootki  😅
Ja muszę w końcu wziąć się za srebrną w te wakacje. Niby już jestem gotowa, ale boję się, że nie zdam. Miotam się co robić pierwsze, z odznaką zawsze więcej roboty. Jutro ostatni trening, a w czwartek jadę nad morze. Mam nadzieję, że uda mi się przejechać brzegiem plaży.  🙂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
17 lipca 2012 21:59
nopebow, ja może się właśnie ogarnę na koniec wakacji pojadę srebro, bo gotowa jestem od 1,5 roku praktycznie 😉
Hermes Ja już się noszę do zdawania też z 1.5 roku, ale teraz jestem praktycznie pewna, że jestem gotowa, ale i tak się boję. Muszę w końcu zdać, bo potrzebna mi srebrna i licencja do startów na przyszły sezon.
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
18 lipca 2012 09:16
Facella nerwów by mi brakło 😂 Ale i tak za 3 lata idę na instruktora i zatrudnię się w swoim OSK, ale im się zdawalność podniesie 😁


We wtorek mam ognisko ze znajomymi 😜
I już wiem w czym leżał mój problem - kolega panicznie boi się koni 😂
nopebow, ja mam do stajni jakieś 5 km, także zawsze da się zrobić jakiś skrócik, żeby ominąć policję ;D.

Ja też może wreszcie zrobię srebro... W końcu trzeba pokazać, co potrafi konik polski.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
18 lipca 2012 11:26
Mamuśka się zgodziła na powrót do treningów 😜
Już w ten weekend chyba zacznę 😅 zaciągnę jakiegoś fotografa to wam pokażę Osła 🙂
mils   ig: milen.ju
18 lipca 2012 11:49
ida przyjeżdżasz do Robso jakoś kiedyś? 🙂
Wrr. Jestem chora ;/. To chyba po wczorajszej jeździe po dworze w lekkim deszczu i wietrze ;/.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
18 lipca 2012 12:35
Sisisa, pijona! Też jestem chora, że głos mi odbiera 🤔
Ehh. Ja nie mam do kogo gadać, bo sama w domu jestem ;D. Ale gardło boli, głowa boli... Plecy też. A tu chyba trzeba się ubrać i ruszyć wreszcie dupsko do konia. Pogoda też nie zachęca...
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
18 lipca 2012 15:30
Musiałam iść do lekarza z ręką 👿 wczoraj udziabała nie osa, a ja uczuleniowiec i spuchła jak cholera 🤔
Musiałam iść do lekarza z ręką 👿 wczoraj udziabała nie osa, a ja uczuleniowiec i spuchła jak cholera 🤔

🤔 co jest z tymi osami? wczoraj brata i kolege tez pociely, u nas sobie gniazdo zrobily i chyba bedzie musiala straz przyjechac, bo zagrozenie, blablabla 🙄
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
18 lipca 2012 18:44
losieq, w ogóle w tym roku jest od cholery i ciut ciut tych owadów, coś strasznego normalnie. Nie dość, ze się panicznie boje to i uczulona jestem 🤔
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
18 lipca 2012 18:49
W tej cholernej Żabce tego badziewia aż sie roi 🤔 jak od rana są drożdżówki tp normalni całe chmary i nijak wytępić nie idzie bardziewia,co rusz nowe się zlatują 👿
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 lipca 2012 19:02
w stajni zlikwidowali ostatnio gniazdo os. było w wychodku 🤔
wczoraj Działka mnie zabiła, dzisiaj była aniołkiem i zrobiłyśmy lotną  💘 jeździłam na koniu-mordercy i przeżyłam, nawet franca zrobiła ustępowania. ale na galop się nie odważyłam  🤣
była megaulewa, na szczęście już po jazdach, ale zalało nam siodlarnię i pokój socjalny. w socjalnym miałam plecak, w plecaku telefon 🤔 ale uratowałam!

kurde muszę zabrać fotografa wreszcie, tylko niech się poprawi pogoda, muszę wam pokazać Działkę!
A ja się idę pochlastać.
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 lipca 2012 19:07
fly,  🤔
mils ano przyjeżdżam i to z Modelem na cały sierpień, stawię się punkt pierwszego sierpnia  😀 🏇 😅 😜
już mam niecny plan zaciągnąć Cię w celach zdjęciowych  😎
fly co jest?  🙁
Już myślałam że wyjazd z przyjaciółkami się uda ale jak zwykle przeszkoda - rodzice  😵 najpierw się zgadzają a potem nagle nie...
fly ?
kamita Skąd ja to znam. Najpierw robią nadzieje, a potem brutalnie ją niszczą.

A ja jutro ruszam nad morze. Mam nadzieję, że chociaż padać nie będzie, bo i tak straciłam nadzieję na jakiekolwiek wyższe temperatury.
I dzisiaj pierwszy raz skakałam na mym podopiecznym. Co prawda mega wysokie 50 cm stacjonatki po kole, ale zawsze. 😁 Dziś trener mnie tak zadziwił, że nadal nie mogę wyjść z szoku. Wygląda na to, że będę mogła jeździć codziennie!  😅
borkowa.   silesian team
18 lipca 2012 21:51
Mam pytanko do właścicielek koni: w jakim wieki można byc wpisanym w paszporcie konia jako właściciel?  👀
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 lipca 2012 21:59
Wydaje mi się, że 18, bo koleżanka w moim wieku (17) miała jakieś problemy z tym. Ale nie wiem czy w końcu jej się udało... 😡
Małolaty powiedzcie mi, że samolot nie spadnie i za sterem nie siedzi terrorysta, bo zejdę ze strachu zanim mama mi strzałkę wyśle, że dolecieli. 😵
fly chill  :kwiatek:

U mnie tata był, jako właściciel w paszporcie, więc nie pomogę.  😁 Wydaje mi się jednak, że trzeba mieć 18...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się