Kącik Małolata...:D

Ja nie chciałabym trzymać koło domu konia na którym jeżdżę. Ale takiego do pogłaskania i wyczyszczenia - pewnie!
Dość dziwne z jednej strony.
Mam konia obok siebie, an którym jeżdżę, ćwiczę go, doglądam i nie czuje ani dyskomfortu, ani wielkiego przymusu.
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
17 lipca 2012 17:30
Być. koń koło domu to dla mnie nowa sytuacja.
Cieszę się ogromnie, bo w końcu to ja będę o wszystkim decydować, ale jednak jest ten strach, że nie podołam temu wszystkiemu. Chociaż będę mieć przy sobie doświadczone osoby, które na pewno mi pomogą. Ja to sobie zawsze coś ubzduram, a później biorę to na serio, zaczynam się denerwować, mam czarne myśli itd. 🤔wirek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 lipca 2012 17:43
Być, ile masz lat? 🙂
Mysza nie gadaj, dobrze będzie!  :przytul: Konisko będzie miało jak "u pana boga za piecem" 🙂

Nocowałam dziś u koleżanki. Noc horrorów zmieniła sie w noc komedii romantycznych i pogaduch o facetach  😁
I strasznie zmęczona jestem bo poszłyśmy spać po 5  😵
Ale daję radę. Możliwe, że uda mi się wybyć z tatą do Niemiec w przyszły weekend! 😜
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
17 lipca 2012 17:49
Heval mam nadzieję, że wszystko będzie ok 😉
Chyba jak "U Pana Boga w ogródku" 😁 Pół podwórka mam do wykoszenia, a jak zrobię ogrodzenia, to kilka pastwisk, ale mi się konisko roztyje 😜
Być. koń koło domu to dla mnie nowa sytuacja.
Cieszę się ogromnie, bo w końcu to ja będę o wszystkim decydować, ale jednak jest ten strach, że nie podołam temu wszystkiemu. Chociaż będę mieć przy sobie doświadczone osoby, które na pewno mi pomogą. Ja to sobie zawsze coś ubzduram, a później biorę to na serio, zaczynam się denerwować, mam czarne myśli itd. 🤔wirek:


Spokojnie, bo skończysz nerwicą. Naprawdę nie ma się czym martwić. Znasz objawy kolki czy ochwatu? Znasz, więc głowa do góry. Wiesz co robić jak się zadrapie, będzie gruda? Pewnie tak, więc spokojnie. Nie nakręcaj się, bo sama sprowadzisz na siebie jakiś problem.

Być, ile masz lat? 🙂

21.
Pasuje tu jeszcze, co nie?  😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 lipca 2012 19:17
[quote author=Być. link=topic=30353.msg1464074#msg1464074 date=1342548736]

Być, ile masz lat? 🙂

21.
Pasuje tu jeszcze, co nie?  😁
[/quote]
szczerze mówiąc to nie wiem 😀
Być. wystarczy być małolatem duchem!  👀
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
17 lipca 2012 19:22
Być. jasne, że wiem. Ale ja mam w zwyczaju wkręcać sobie różne rzeczy, mimo tego, że bardzo dobrze wiem, że wszystko będzie dobrze 😉

Wątek niby dla tych, co mają "naście" lat, ale mi nie przeszkadzasz 😁
kurcze małolaty ale się porobiło, Ci faceci mnie wykończą a ja już sama nie wiem co robić  🙄 😡 😵
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 lipca 2012 19:25
kurcze małolaty ale się porobiło, Ci faceci mnie wykończą a ja już sama nie wiem co robić  🙄 😡 😵

piona 🙂
Być. wystarczy być małolatem duchem!  👀


Co mają mamę doprowadza do szału, bo istotnie, jestem małolatem w duchu, a wszędzie mi dają lat 15, bo na tyle wyglądam. Z czego się cieszę, będę wiecznie młoda.
mad najgorsze to, że nie ma rozwiązania, żeby każdy był szczęśliwy  😵
idaczerwcowa, przyjeżdżam do Was jutro 🙂.


Ja jak konia miałam pod domem, to nie miałam czasu wsiadać na niego.  🤔 Wakacje, sianokosy, żniwa, karmienie koni, pojenie...
Być jak weźmiemy średnią mojego i Twojego wieku to będziemy idealnym małolatem  😁


daje Wam jedyną i niepowtarzalną okazję zobaczenia mnie na koniu, tylko błagam, powiedzcie,że nie ma tragedii  😵



jak jak kocham moje miny na koniu  😜
Ja konia przy domu nie chciałabym, tak jak powiedziała Sisisa zawsze jest milion innych spraw niż wsiadanie  🤔
Mysza przez całe wakacje będzie tam stał kucol? 😉
infantil mina bomba  😁  👍
Kamita01 Ty się nie śmiej, bo to jeszcze nie jest szczyt moich umiejętności  😎  😂
Sisisa asdfghjklpoiuytrewsaszxcvbnmnbvcxzasedrtyui 😜 not o super a na ile ?  😀
infantil będę okrutna ale tylko dlatego, że widziałam Cię w najlepszych momentach Twojej kariery jeździeckiej i widać tu, że miałaś przerwę, ale nie aż tak żeby tragedia  😉 :kwiatek: <mam nadzieję, że nie uraziłam  😡 >
idaczerwcowa ja wiem, że widać. Ale,że widać to i tak pół biedy - gorzej, że to czuć z siodła  🤔 Wrzucają Cię na konia pierwszy raz od 8 miesięcy i się zastanawiasz co z tym koniem zrobić  🤔wirek:
idaczerwcowa, haha. Ok. 10 będę w Wawce, wracam wieczorem. Ostatniego busa mam o 20.20 :P. Resztę ustalaj z Hermes, bo ja w stolicy byłam tylko raz - na szkolnej wycieczce w podstawówce :P.


Mój koń chodził dzisiaj podobno super. Robił dodania jakby nie był konikiem polskim *__*.
Ale mieliśmy wycieczkę do Rotterdamu, nawet tam nie dojechaliśmy, bo się chłopakom drogi pomyliły. 😂 Dopiero po jakimś czasie się ogarnęliśmy, że jedziemy w odwrotnym kierunku.  😜 Wypad do Rotterdamu podejście nr. 2 już w czwartek. 😀
Sisisa kurczę bo ja jutro Modela mam popołudniu, a rano praca :/
ale może się wyrwę na pół godzinki chociaż na plotki  😀
idaczerwcowa, jednak jutro Hermeska nie da rady, tak więc umawiamy się na przyszły tydzień, może wtedy znajdziesz chwilkę 🙂?
oo to superowo!  😀 🏇
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
17 lipca 2012 20:07
Małolaty padam na ryj 😵
Siedziałam w stajni od 11, dopiero wróciłam, cały dzień była Pani weterynarz i Miruś kulawy na 3 nogi 🤔

Małolatki, ale jest i dobra ciekawostka 😎
Małolatki, ale jest i dobra ciekawostka 😎


słuchamy  👀
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
17 lipca 2012 20:12
Wracam do regularnych treningów, ale na innym koniu 😅 jeździłam dzisiaj na nim i było cudownie 😜 robiłam lotne (udało się zrobić 3 pod rząd 😅 ), trawersy, ustępowania, fajnie było, że ooojojojojoj 😍
Hermes Ojojoj widzę tu zaawansowaną amazonkę  😉 super!  😅
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
17 lipca 2012 20:20
Kamita01, ze mnie jeździec jak z koziej dupy trąba za przeproszeniem, ale jak się zawezmę to się nauczę wszystkiego 🙂 umówię się jutro na czwartek może to poproszę o jakieś fotki jak da radę jak chcecie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się