DIY, czyli sprzęt wykonywany samodzielnie

[quote author=Ktoś link=topic=88.msg1428292#msg1428292 date=1339527756]
Ivett - jesteś wspaniała!
[/quote]

No proszę, i przyszedł taki moment, że zgadzam się z Ktoś  :winko:

A moje nowe ivettowe cudo juz jest prawie za progiem.  😅   
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
13 czerwca 2012 08:26

No proszę, i przyszedł taki moment, że zgadzam się z Ktoś   :winko:


jak to mówią - tylko krowa zdania nie zmienia...może w końcu zrozumiesz 😉
Nie wiem, co bym miała zrozumieć  😲  (ale to nie temat na ten wątek).

Co do Ivett zachowuję się jak krowa, bo niezmienne zdanie mam od pierwszego z nią kontaktu i pierwszego zamówienia. I dobrze mi z tą krowiatością.    💃
Ktoś,  ale francja elegancja! fajnie strasznie tak "po polsku" kogoś widzieć w wysokich klasach, polskie siodło, polskie dodatki, taki patriotyzm koński trochę 🙂

Ivett trzeba przede wszystkim docenić za cierpliwość na jojczenie klientów i marudzenie😉

trusia, a cóż za cudo zamówiłaś? chwal się!
Nie wiem, czy powinnam. Bo zazdrość to brzydkie uczucie, a pewnie taki będzie efekt  😀
trusia,  chwal się! niech nas zazdrość zaleje 🙂
No dobra, przemyślę, jak dotrze. Bo jak napisałam, cudo jest "prawie za moim progiem".
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
13 czerwca 2012 10:15
Isabelle, niestety kamizelka jest angielska,lifting tylko polski - ale wspaniały 😉 kask też angielski 😉

ale kamizelka cudo,idealnie do kasku teraz pasuje 🙂
Dziewczyny, robi tu ktoś może flo na zamówienie? pamiętam, że ktoś kiedyś dodawał, ale nie mogę tego znaleźć 🙁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 czerwca 2012 11:26
274 strona, kotyliony robione przez Krysiex (piękne swoją drogą) 😉
dziękuje!  :kwiatek:
To i ja się pochwalę







Nowelisa, ciekawe pikowanie w tym drugim czapraku, takiego chyba jeszcze nigdzie nie było 😉. Przypomina mi herbatniki ;D.
deborah   koń by się uśmiał...
15 czerwca 2012 14:13
Nowelisa, ciekawe pikowanie w tym drugim czapraku, takiego chyba jeszcze nigdzie nie było 😉. Przypomina mi herbatniki ;D.

mi raczej kultowe pierniczki "Katarzynki"

risotto   Życie końmi prowadzone
15 czerwca 2012 17:35
Nowelisa czarny jest przecudny  😍
Nowelisa piękne czapraki. Szczególnie ten granatowy. ;D
cieciorka   kocioł bałkański
15 czerwca 2012 21:24
Nowelisa, super pikowanie 🙂
Nowelisa, cudowne te czapraki, ale na punkcie tego pierwszego padu chyba oszalałam, jest śliczny! *,*

Mam kilka nieco laickich pytań, to jest:
~ Czy jest jakiś stacjonarny sklep w pobliżu Oława/Wrocław/Opole, w którym sprzedaje się gąbki tapicerskie?
~ Jakie są wymiary podkładek pod owijki?
~ I co daję się do środka podkładki [pod owijki]?

Przepraszam, jeśli pytania kogoś rozśmieszą, ale w czasie wakacji mam w planach coś 'udziergać', to będzie mój pierwszy raz przy szyciu czegoś większego. Z góry również dziękuję za odpowiedź. 🙂
risotto   Życie końmi prowadzone
17 czerwca 2012 06:59
Hanulqa na 288 było coś o podkładkach, wymiary na pewno
Nowelisa-   😉mnie sie tez podoba ta grnatowa jaskółka  🙂
Hanulqa nie wiem jak oława ale we wrocławiu masz hurtownie Ryś na szymanowskiego (okolice stadionu olimijskiego/grunwaldu) i tam są wszystkie możliwe grubości gąbki zazwyczaj w cenach bardzo przyjemnych
Sio   nowe wcielenie marchewki
17 czerwca 2012 15:25
Zobaczcie co znalazłam: http://www.horse.com/item/defender-designer-funny-face-fly-mask-w-ears/E000981/
wiem,że to może nie jest DIY ,ale oże kogoś zainspiruje.... 🤣

E. ta druga wersja z okularami jest boska 🙂
Sio - farba czy pisaki do tkanin i działamy!
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
17 czerwca 2012 17:51
takie można też kupić ja mam podobną z oczami i kwiatkiem kupowałam w wawie .
Pytanie od osoby o dwóch lewych rękach: czy można przerobić bryczesy z niskim stanem na bryczesy z normalnym?
ehh... a wymyślone przeze mnie naczółki doczekały się już "podróbek"... i to nie tak ot - dla siebie i znajomych, bo się podoba - tylko biznes na szeroką skalę, reklamowane na prawo i lewo - każdy kolejny z moich pomysłów... :/
dobrze, że kolejne koncepcje wymagają trochę więcej wiedzy i umiejętności - może już się nie uda tak łatwo...
a kto podrabia??
ivett, jakaś dziewczyna z jednej z podwarszawskich stajni... reklamuje się szeroko w ogłoszeniach jeździeckich na fb.
Najpierw jeden pomysł, potem drugi, teraz widzę że już i trzeci "model" wszedł w produkcję.... :/
wierzę , że serducho może boleć...
To ja sie teraz będę chwalić derką siatkową numer dwa  🙂.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się