PSY

Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
12 maja 2012 11:53
bajaderka-zorro, nawet ten mini, przeznaczony dla psów małych ras?
Ja kąpię tylko w manusanie psy.

Cudownie, mój gruby zgubił adresatkę, tzn. zasadniczy kawałek się odkręcił :/

Swoją drogą idea adresatki jest dla mnie oczywista, ale wątpię, by moje psy dały się obcej osobie zbliżyć do swojej obroży  🤔
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
12 maja 2012 12:29
bajaderka-zorro, nawet ten mini, przeznaczony dla psów małych ras?


mini jest taki
[CIACH]
Mam wszystkie ząbki sprawne i nie zawaham się ich użyć 😉

A spójrz, jakie białe... 😉


Trudno jest robić zdjęcia psom w ruchu, jeżeli biega się razem z nimi i to jeszcze na górę; niektóre zdjęcia na ślepo 🙂

Drops, nie uciekaj, i tak Cię złapię!

Zaraz, zaraz... To nie w tą stronę!

Powinnam biec.. tam!

Teraz mi nie uciekniesz, Drops! 😉

Gdzie on może teraz być.. O, jest! Widzę go!

Drops nagle zmienia kierunek.. Więc mały sliding-stop (dosłownie!) w wykonaniu Nany 😉

A po kolejnej chwili szaleńczego biegu w końcu zderzenie 😉


Przepraszam za jakość zdjęć. 🙂





JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 maja 2012 21:50
Ja mam coś specjalnego dla osób, które kochają pieski, zwłaszcza te bez rodowodu, bo im pies potrzebny do kochania, a nie dla papierka.
https://picasaweb.google.com/111912210478995921391/Beschlagnahmung09112011#

Raczej drastyczne zdjęcia
o masakra  😲 skąd te zdjęcia?
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
12 maja 2012 22:39
bajaderka-zorro, wielkie dzięki za poglądowe foto  :kwiatek:
niezłe pseudo  🤔 😲 😵
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 maja 2012 08:11
To likwidacja pseudohowoli na Węgrzech.
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
13 maja 2012 08:13
niestety w Polsce wygląda to podobnie i pewnie nie tylko tu

Byłam ostatnio z psem w parku skowronim, spotkałam kolesia z cavalierami (2 suki), podeszłam zaczęłam z nim rozmawiać facet pochwalił się że ma hodowlę od kilku lat (co mnie zdziwiło bo szukałam hodowli we Wrocku i znalazłam tylko jedną), ma 6 suk wszystkie w ciąży no to zaczęłam pytać gdzie ta hodowla czy jeździ z psami na wystawy, oczywiście robił wszystko żeby na nie,nie odpowiedzieć. Suczki z którymi był, były w opłakanym stanie, skóra i kości, ogólnie strasznie drobne jak na calvaliery (takie nienaturalne cavisiowe miniaturki dosłownie, mozliwe że nie wyrośnięte z powodu trzymania w małym pomieszczeniu). W ogóle jak zaczełam pytać to facet dosyć szybko się zmył. Tak mi się szkoda tych psów zrobiło, żałuję że nie wiem gdzie mieści się ta "hodowla".
Szokujące, że na TAKIE ilości musi być zbyt skoro to funkcjonuje a takich ośrodków, nie oszukujmy się, jest mnóstwo....
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 maja 2012 12:00
Zlikwidowanie jednej pseudo wcale świata nie zmieni, na jej miejsce powstanie inna, albo kilka innych. W Polsce jest to samo, a po tym jakie widywałam zdjęcia powiedziałabym, że u nas chyba jednak jest gorzej.
Czy mi się tylko zdawało, czy ktoś z revoltowiczów ma cavaliera?
Czy możecie wskazać jakieś hodowle i podpowiedzieć na co zwracać uwagę przy kupnie tej rasy?
znajoma ma cavaliery. Kupowała z Czech.
Warto, żeby rodzice mieli zdrowe serca :/
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 maja 2012 19:44
Dosłownie 5 postów wyżej Bajaderka pisze o Cavalierach. Sienka ma również psa tej rasy.
JARA, Bajaderka pisze tylko, że spotkała na spacerze.
Do Sienki się odezwę. Dzięki  :kwiatek:

Endurka, dzięki  :kwiatek:
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
13 maja 2012 19:55
Naboo zapraszam na www.cavalierworld.eu tam jest spis hodowli, aktualnych miotów bądź też planowanych. Przy kupnie warto sprawdzić czy rodzice mają aktualne badania serca. Mam cavaliera więc też możesz mnie pytać.
Basia, uwaga na schorzenia układu nerwowego, nie wiem tylko czy wykonuje się jakieś badania....
bajaderka-zorro, dzięki.
A jak rodzice mają badanie, to u szczeniąt jest dużo mniejsze ryzyko?

Ola, no właśnie widzę, że straszne chorowitki. To nie dla siebie się rozglądam, tylko dla tej mojej kuzynki co się uparła, mimo mojego odradzania nie tylko Cavaliera, ale jakiegokolwiek psa. Wolę jej pomóc, niż żeby sama znalazła w jakiejś pseudo.

Moja córka też by chciała małego pieska, póki co dostała pieska Go-Go. Naprawdę fajna zabawka (jeździ, szczeka i dyszy jak się go pogłaszcze) , ale stoi na półce i szczeka na mnie za każdym razem jak wejdę do pokoju, bo nie jest prawdziwy, więc spacery z nim nie są atrakcyjne  🙄
Na szczęście ona rozumie, że nasz ONek jest starszym panem i byłoby mu przykro, że on nie może ganiać za patykami, a młody może, więc wielkodusznie stwierdziła, że poczeka kilka lat  💘
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
14 maja 2012 03:59
mniejsze, mvd jest wadą genetyczną, ale pewnie jakieś ryzyko trafienia na chorego szczeniaka pomimo zdrowych rodziców jest, z drugiej strony prawie każdy rasowy pies może mieć jakieś choroby, jak nie genetyczne to nabyte
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 maja 2012 08:59
Przyszliśmy pochwalić się naszym nowym prze idealnym legowiskiem by Escada  😍
Tak jak sobie wymarzyłam, tak je zrobiła 🙇
Keszowi chyba tez sie podoba 🏇

ciekawe czy nie będą się rozpychać bandy.
Większość kanap się rozklapuje na boki, a szkoda, bo to nasze ulubione.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 maja 2012 11:48
Zairka, pokrowce masz ściągane? Ja mam legowisko, też szyte we Wrocławiu, ale ubolewam nad tym, że nie mieści mi się do pralki. Jest tak usmarowane prasowanymi kośćmi.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
14 maja 2012 11:51
nie mam bo nie chcialam, osobno wyciagam poduszke i osobno reszte i spokojnie sie w prale miesci.
Ostatnio miałam na zamki, to Keszu zamki powygryzał i żyło 2 msc a dałam za nie 150zł 😵
Mysle ze mozna sie z Escada umowic na rozpinane boki tez🙂
moje "paczacze" spacerowo
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 maja 2012 11:57
Wyglądają jak pluszowe :P Są pewnie na baterie 😉
Endurka rozklepywaniu na boki można zapobiec poprzez specjalne przeszycie narożników i inne wyprofilowanie dna. Przy alkantarze nawet przy dużych rozmiarach nie ma tej konieczności ponieważ materiał jest na tyle sztywny, że sam trzyma fason 🙂

JARA zależy jaka pralka, ale to wchodzi w dwóch częściach do standardowej pralki, wypełnienie jest z ovaty więc można je zgnieść do prania, a potem wytrzepać i odzyskać kształt 🙂

Zairka cieszę się, że wam pasuje 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 maja 2012 12:04
Ja mam dokładnie takie legowisko, w rozmiarze 120x80
http://allegro.pl/legowisko-sztuczny-puch-wroclaw-120-80-podusia-i2328323555.html

i do pralki mieści się tylko poduszka. A pralkę mam 7kg 🙁 i tak naprawdę muszę prać je gąbką i Vanishem  😵
edit:
Jedyne co mogę wyciągnąć to gąbkę z "podłogi" legowiska.
chętnie bym takie posłanie widziała u siebie w domu, ale z Czarnym chyba by długo nie pożyło 🙂
są jakieś "badania" wytrzymałości na nie ?  👍

JARA nie wiem czy produkują takie baterie które dałyby radę z ADHD Czarnego 🙂
jesteśmy zmuszeni zmienić karmę na mocno energetyczną po dla aktywnych już nie daje rady 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się