Stajnie w Warszawie i okolicach

No jeśli Enklawa to nie "okolica" to myślę, że Celinów tym bardziej😉
Ktora stajnie macie na mysli piszac o Goraszce ?
W Koniku hala wystarcza na skoki, zresztą od wiosny jest do dyspozycji duży plac z przeszkodami, pingwiny raczej i tak jeżdżą głównie na hali. tyle, że unas pensjonat 1200. Na razie nic nie słychać o podwyżkach.
Stajnię "Polana". A jest tam jeszcze jakaś inna?

zen, mi taka wielkość też wystarcza-ok. 6 przeszkód da się ustawić, ale wiem że niektórzy wymagają czegoś znacznie większego😉
D+A nie wiem, ale duża to ona nie będzie

baba_jaga Stajnię Polana
Nie wymagam nic większego niż hala dopuszczająca JAKĄŚ pracę w trybie skokowym 😉 Dobrze nawet i mi, i rudemu ciasnota zrobi, rozprężalnie rzadko oferują dużą ilość miejsca. Z resztą, teraz też ściskamy się na połówce bródnowskiej hali i jest w porządku. Chodzi mi o to, żeby przez trzy miesiące nie spacerować stępem po lesie. Nie chcę spadku formy i przerwy w treningu, bo jest to ten typ konia, u którego czas ogarnięcia jest 3 razy dłuższy od czasu odstawienia od pracy. Więc musimy ćwiczyć - nawet tak pi razy oko - ale coś trzeba zdziałać.

Co do Celinowa - odpada, nie mam samochodu. Chyba że jest dojazd komunikacją do zorganizowania z Wiatracznej? I żadnych PKSów, bo wtedy taniej mi wyjdzie stanąć w moim obecnym marzeniu (Konik!) przy kosztach codziennych dojazdów. Jak to tam z komunikacją? COŚ dojeżdża? Bo stajnia atrakcyjna.

zen - ja już tu chyba pisałam, że bardzo możliwe, że przeniosę się z pensjonatu za 1200 do drugiego za 1200, bo gdzie indziej nie postawię konia xD Albo inaczej - sama siebie z koniem nigdzie indziej nie będę chciała postawić. Wciąż jednak się modlę, żeby w okolicy stała jakaś nadzieja dla mojego portfela.

A w Góraszce hala ma być na 100% na przyszłe zimowanie? I czy wiąże się to z podwyżką?
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
14 lutego 2012 09:49
Gdyby ktoś szukał stajni w okolicach Nasielsk, Nowe Miasto, to piszcie na priv 🙂 to około 50-60 km od Wawy


napisz coś więcej tutaj  😉
W Polanie, aha, te z nowa dzierzawczynia, odnowiona stajnia calkiem czysto. A w ktorym miejscu ma tam stanac ta hala ?
Jedno mi sie tam nie podobalo, padoki (nie wiem czy sa nizej) ale co tam bylam to woda stala albo bloto.
W zamian bezpieczny wyjazd do lasu. Swego czasu troche dziwna byla stajenna, nikogo za brame nie wpuszczala i malo co mozna sie bylo o stajni i pensjonacie dowiedziec.
Podobno ma nie być podwyżki... Myślę, że hala na 100% stanie.

baba_jaga hala będzie w miejscu pierwszego padoku.
Jeśli chodzi o stajnię Enklawa to hala już stoi, a podloże to piasek z wiórami.
Monika a jaka jest aktualna cena?  🙂
1000 w małych stajniach i 1100 w dużej
Dzięki. Muszę koniecznie Was odwiedzić  😀
fioukova, niestety do Celinowa bez auta trudno się dostać. Możesz dojechać 720 do Rzakty i stamtąd dojść. O ile dobrze pamiętam to są ok. 3 km do przejścia.
3km to niby nie jest dużo, ale z dojazdem autobusem robi się po prostu dłuuugo. Hmmm, pomyślę. Dziękuję za odpowiedź, abre  :kwiatek:
ash   Sukces jest koloru blond....
14 lutego 2012 16:00
3 km w zimę przez pola i lasy  😵 ja bym się bała nawet samochodem wieczorem jechać, zepsuje się i co? zostajesz w ciemnicy na pustkowiu!
Idź do Konika!
ash - to mi dorzuć te 400zł miesięcznie i staję tam jutro  😜 Ja bym chciała, o rany, ale jak strasznie! Tylko muszę mierzyć siły na zamiary. Ostatnio śpię z kalkulatorem, a przepływ pieniędzy na koncie kontroluję 5-6 razy dziennie  🤔wirek:
ash   Sukces jest koloru blond....
14 lutego 2012 16:03
wiem jak to jest, ostatnio też się trochę przeliczyłam z wydatkami i 16 stycznia byłam już bez kasy 😡
Oj tam 16 stycznia. Ja właśnie zaczęłam wydawać kasę, z której mam przeżyć marzec... A co będzie w marcu? No jak to co, no, pańcia dorwie jeszcze jakąś robótkę i się zarżnie, bo przecież konik musi dostać pasze, i cukiereczka, i marcheweczkę, i absolutnie koniecznie coś tam jeszcze... Jestem chora psychicznie  💃 Ale tu nie o tym, tu o stajniach, które, btw, kosztują chore pieniądze.
Sierra, musisz, miałaś w ten weekend przyjechać 🙂
Monika miałam, ale weekend w Szczyrku "mi wypadł" i nie sposób było odmówić, wszak to był wcześniejszy prezent walentynkowy  😉 Ale będę na pewno, jeżeli mi się nie uda nieoficjalnie jakoś w najbliższy weekend (lub następny) właśnie, to oficjalnie odwiedzę Was w ramach "housewarming party" dla Dominika i Rudego jak uda im się szczęśliwie wprowadzić  :kwiatek:

Bo i on już nas nieoficjalnie zaprosił 😉
Monika a masz może jakieś aktualne zdjęcia stajni?
Ktoś, coś o Stajni Dragon w Radzyminie ?

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] calkowita edycja posta
Bischa   TAFC Polska :)
14 lutego 2012 18:53
dar, przecież Ci dziewczyny napisały, że nie w tym wątku tylko w rekreacji w Warszawie!
dar, chyba mają bujną fantazję.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 lutego 2012 19:05
Dar, tak jak pisze Bisha

dar, przecież Ci dziewczyny napisały, że nie w tym wątku tylko w rekreacji w Warszawie!


Pisałam dokładnie że nie w wątku o stajniach w Warszawie tylko o REKREACJI, o tu: http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,67378.0.html  🙄

A te koleżanki skaczące 140cm po kilku treningach to albo farmazony wygadują albo baaardzo zdolne są 😎
Przepraszam Was, naprawdę Was przepraszam, dzisiaj mam splot nieszczęść, a to Walentynki, ech.
Same gafy mi się zdarzają, bardzo Was przepraszam.
stoi ktos może w tym Klubie Jeździeckim Chrobry??
jak tam w ogóle jest z pensjonatem??
:kwiatek:
i jeszcze cos o stajni miedzeszyn ? zna ktos??  😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 lutego 2012 19:44
Stajnia nazywa się "miedzeszyn"?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się