Gdzie na narty/snowboard???

Wróciłam w poniedzialek wieczorem. Było PRZEFANTASTYCZNIE! Zakochałam się w górach! I snowboardzie  😜
Jestem cała w skowronkach. Tym wyjazdem naładowałam sobie baterie  😍
Zdjęcia wstawię wkrótce 😉 Tymczasem mam jendo pytanie, ktoś siedzi na jakimś godnym polecenia forum snowboardowym?  😁
A ja jeździłam tak  😁
a ja będę "jeździć" od niedzieli 🙂
Ogólnie to narty będę mieć pierwszy raz na nogach :P
a ja dziś po pracy skoczę ostatni raz i chyba zakończę sezon z dniem dzisiejszym....
potem  sezon przerwy.... eh, byle do grudnia 2012 😉
Ja pośmigałam w Rokytnicy n.J. ostatnio, trafiłam akurat na słoneczko więc przyjemnie sie jeździło, na niektórych trasach szklanka ale ogólnie warunki fajne 😀
i foty, jest nawet z mojego jedynego upadku, dzięki któremu zebrałam tyłkiem tyle śniegu, że mały bałwan by wyszedł 😁
Wróciłam z Livigno. Było genialnie, bosko i gorąco 🏇
Chcę z powrotem...
Odświeżam!
Planuję Szklarską, szukam noclegu. Jakieś pomysły?
ash   Sukces jest koloru blond....
26 października 2011 07:50
od 5 grudnia Livigno na tydzień 😅
Kto był na nartach w Harrachov'ie? Warto?
Rokietnice n. Jizerou jest o pół godziny dalej, a wg mnie znacznie fajniej.
yegua ja byłam teraz na 3 dni. Bez porównania z PL... Na niekorzyść PL niestety.
Pierwszy raz co prawda, ale śniegu ok 60cm, ceny jedzenia, wypożyczenia sprzętu i stok - bajka. Mogę dać Ci fajny namiar na mieszkanie😉
Polska to zupełnie inna liga Thymos, zero porównania. Ale dla tych, którzy chcą pośmigac w Polsce, polecam białke tatrzańską. Jest nowy stok uruchomiony z fajnym podgrzewanym wyciagiem, jest gdzie zagrzac rece w przerwie :-D oczywiscie polecam, ale tylko w dni powszednie. 5 godzinny karnet od 17, 50 złotych.
Oj tak,byłam niedawno w Białce i mi się podobało. Co prawda jestem zupełny laik bo pierwszy raz miałam narty na nogach,ale dobrze się bawiłam.
Zastanawiam się tylko czy jest jakieś bardziej cywilizowane dojście do tego nowego stoku niż to którym ja się tłukła (dosłownie).
Myślę, że wystarczy podejść do Pana i spytać czy można sobie zjechać wyciągiem 😉
a ja pierwszy tyg lutego Krynica Górska 🙂
Myślę, że wystarczy podejść do Pana i spytać czy można sobie zjechać wyciągiem 😉

Nie można,próbowałam 😉
w takim razie,obczaić jak dojechać autem. Po prawej stronie od wyciągu (na nowym stoku) stoją często jakieś auta wiec na pewno się da :-)
cieciorka   kocioł bałkański
11 stycznia 2012 10:56
czy ktoś może wybiera się, lub poleca jakiś niedrogi obóz studencki?
chętnie z intruktorem

zaczyna mnie jednak ciągnąć 🙁 brakuje zimy i zjazdów.

przy okazji, ile średnio kosztują takie tygodniowe ferie?
Dzięki Thymos, , Blondyna
cieciorka, ja jadę niestudencko do Livigno za ok. 2200zł, w kwietniu.
Autokar, pobyt, instruktor 4h dziennie, zakwaterowanie i ubezpieczenie w cenie.
trzynastka   In love with the ordinary
11 stycznia 2012 14:04
cieciorka ja polecam i polecać będę student.travel.pl
Byłam z nimi i zimą i latem i bardzo żałuje, ze w tym roku są ważniejsze wydatki niż kolejny wyjazd z nimi 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
11 stycznia 2012 23:36
yegua, a z jakim biurem jedziesz i jakie mają terminy? ja jak jeździłam ze znajomymi lub rodziną, to też właśnie marzec/kwiecień. teraz chciałabym się zmieścić w czasie ferii- w lutym
nine, liczyłam, że zajrzysz, bo pamiętam jak pisałaś rok temu o wyjeździe, ale nie pamiętałam, o co 🙂
jeździł ktoś ois? znajomy, który jest instruktorem, poleca, ale dla odmiany osoba, która była na wyjeździe nie. z tym, że już nawet nie pamiętam kto to był :P
Byl ktos kiedys na snowshow?
Hiacynta z siostrą byłyśmy w tym roku kolejny raz. Są plusy i minusy, co kto lubi 😉 Zawsze jest wesoło i nie można się nudzić ale po takim urlopie wracam zmęczona podwójnie  🥂
cieciorka kolega instruktor poleca, bo pewnie na tym zarabia 😉 ja slyszalam tez opinie od uczestników, ze jest do kitu 😉
cieciorka   kocioł bałkański
15 stycznia 2012 12:56
myślę, że kitu by mi nie wciskał, podejrzewam, że z jego perspektywy inaczej to wygląda.
a ois ma rzeczywiscie dużo negatywnych opinii w internecie
cieciorka, ja jadę niestudencko do Livigno za ok. 2200zł, w kwietniu.
Autokar, pobyt, instruktor 4h dziennie, zakwaterowanie i ubezpieczenie w cenie.


drogo... tez jezdze do Livigno, organizujac samemu, po sezonie gdy skipass jest w cenie mieszkania (a tak jest w kwietniu), wychodzi duzo taniej a i zakwaterowanie niebo lepsze. wiec jesli ktos nie jest uzalezniony od autokaru, polecam takie rozwiazanie  🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
15 stycznia 2012 13:29
myślę, że kitu by mi nie wciskał, podejrzewam, że z jego perspektywy inaczej to wygląda.
a ois ma rzeczywiscie dużo negatywnych opinii w internecie


Tez czytalam te opinie, porazka! Natomiast znam pare osob, ktore byly na snowshow i wszyscy póki co polecaja 😉 Jakby co, to ja jade do Risoul 16-26 marca, moze dolaczysz? 🙂

http://www.snowshow.pl/wyjazdy,snowshow-plus,oboz-snowboardowo-narciarski,2,54
Szukamy z koleżanką właśnie jakiegoś studenckiego wyjazdu - link nine wygląda ciekawie, wybiera się ktoś tutaj: http://student.travel.pl/freeski,francja-skisafari-skipass-free ?  😀

Wolałabym co prawda Włochy, ale to Livigno wychodzi dość drogo, jak trzeba się samemu o żarcie martwić...

edit: A propos SnowShow, to nawet te 100 osób to strasznie dużo sie wydaje...nine, a ile osób wychodzi na tych wyjazdach student travel?
trzynastka   In love with the ordinary
15 stycznia 2012 14:44
Elbus - zazwyczaj autokar jeden. Na eurotripa jechaliśmy zwykłym autokarem, na słowacje takim 2piętrowym 😉
Ale ostrzegam, ze tam wszystko jest współmierne do ceny, np. te tanie ferie na słowacji były dosłownie tanimi feriami na słowacji. 😉 Hostelu lepiej za dnia nie oglądać ale jedzenie dobre, towarzystwo, zabawa, codzienne imprezy, a rano dowożenie na stok wynagradzały bylejakość hostelu. Wydałam 50 euro przez cały wyjazd, a ja jestem palacz fajków i uwielbiam kolorowe [a więc najdroższe] drinki 😉

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się