Ćwiczenia na zimę.

agulec12   Dosiąść konia to dosiąść wiatr
16 grudnia 2011 20:14
Jakieś ćwiczenia bez drągów,przeszkód?
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
16 grudnia 2011 20:20
ee tam bez dragow i przeszkod to w ogole nie ma po co wsiadac

🤔
wątek zamknięty
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
16 grudnia 2011 20:27
Polecam ciagniecie za ogon, druga osoba stoi z przodu i robi zdjecie jak kon wybausza oczy i wywala jezor;d
wątek zamknięty
agulec12   Dosiąść konia to dosiąść wiatr
16 grudnia 2011 20:29
boże co za debile tu są XD
wątek zamknięty
wątek zamknięty
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
16 grudnia 2011 20:31
Rewir nie draznij lwa;d bo jeszcze zostaniesz debilem;d
wątek zamknięty
Co wy z tymi kotami? Wszędzie, gdzie nie spojrzę - tam kot.  😎 Może nowa fobia społeczna? Kociofotki?  😁
wątek zamknięty
Nie myślicie że lepiej by było grzecznie zwrócić uwagę, niż prawić od razu jakieś złośliwości ? Czy nie wszystkim byłoby wtedy milej ? : )
wątek zamknięty
agulec12   Dosiąść konia to dosiąść wiatr
16 grudnia 2011 20:57
Nie myślicie że lepiej by było grzecznie zwrócić uwagę, niż prawić od razu jakieś złośliwości ? Czy nie wszystkim byłoby wtedy milej ? : )


chyba raczej tak się nie da 🙁
teraz to na re-volcie dzieci poniżej 12 roku się wymądrzają
wątek zamknięty
Hmm, kiedyś ktoś napisał, że na re-volcie wcale nie musi być miło 😉. Taki lajf...
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
16 grudnia 2011 21:00
ej nie...  😵
wątek zamknięty
no cóż, jeżeli większości re-voltowiczów taka atmosfera pasuje to mi już nic do tego : )
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
16 grudnia 2011 21:03
No niestety, my 12 latki lubimy taką atmosferę 😎
wątek zamknięty
To jest smutne. W tym temacie wypowiedziało się tyle osób, że ja za chwilę nie będę miała kogo czytać. Wchodzę w temat, a tam ignor z ignorem gada.

agulec12, po co jeździć. najlepiej wypuścić konie wolno. niech natura je prowadzi. Howgh.
wątek zamknięty
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
16 grudnia 2011 21:17
W tej atmosferze mozna sie odmlodzic 😉
wątek zamknięty
agulec12   Dosiąść konia to dosiąść wiatr
16 grudnia 2011 21:18
To jest smutne. W tym temacie wypowiedziało się tyle osób, że ja za chwilę nie będę miała kogo czytać. Wchodzę w temat, a tam ignor z ignorem gada.

agulec12, po co jeździć. najlepiej wypuścić konie wolno. niech natura je prowadzi. Howgh.


zadałam jedno pytanie 🙂
CZY ZNACIE JAKIEŚ ĆWICZENIE NA ZIMĘ?
wątek zamknięty
Bez drągów i przeszkód- myślę że najlepszym ćwiczeniem jest tak w skrócie zwykły teren 🙂 Można tam ćwiczyć wszystko i nic.
wątek zamknięty
[quote author=agulec12 link=topic=78013.msg1225518#msg1225518 date=1324067396]
boże co za debile tu są XD
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/6c994fe9383727482f6f6eea46b2bfa2.jpg?1307703657 😎
[/quote]

cudny komentarz, hahaha dzieki Rewir! ale sie usmialam  🤣
wątek zamknięty
Jeżeli nie wiesz co innego można z koniem ROBIĆ poza drągami i skokami to powinnaś udać się do Kącika Żółtodziobów !
Wstyd i tyle i nie dziwne że doczekałaś się takiej reakcji, ponieważ temat jest założony bez przemyślenia, a już pierwszy post mówi o tym, że nie ma szans tu się toczyć sensowna konwersacja. Jaki koń? Jakie warunki, jakie podłoże? Co rozumiesz przez zimę? W taką zimę jak teraz nie widzę problemu żeby pracować na drągach i skakać.
To co tu piszesz to jest po prostu ignorancja dla ogólnie tutaj przyjętych zasad. Poza tym ja nigdy nie słyszałam żeby forum służyło temu, żeby komuś miło robić - tutaj chcemy się dowiedzieć czegoś, zapytać - ale nie w taki sposób jak Ty to zrobiłaś.
Skandal słowo daje. 🤦
wątek zamknięty
agulec12   Dosiąść konia to dosiąść wiatr
16 grudnia 2011 21:33
Jeżeli nie wiesz co innego można z koniem ROBIĆ poza drągami i skokami to powinnaś udać się do Kącika Żółtodziobów !
Wstyd i tyle i nie dziwne że doczekałaś się takiej reakcji, ponieważ temat jest założony bez przemyślenia, a już pierwszy post mówi o tym, że nie ma szans tu się toczyć sensowna konwersacja. Jaki koń? Jakie warunki, jakie podłoże? Co rozumiesz przez zimę? W taką zimę jak teraz nie widzę problemu żeby pracować na drągach i skakać.
To co tu piszesz to jest po prostu ignorancja dla ogólnie tutaj przyjętych zasad. Poza tym ja nigdy nie słyszałam żeby forum służyło temu, żeby komuś miło robić - tutaj chcemy się dowiedzieć czegoś, zapytać - ale nie w taki sposób jak Ty to zrobiłaś.
Skandal słowo daje. 🤦



Jestem na Rosji gdzie leży już śnieg,drągi i połowa przeszkód są pochowane z powodu śniegu
wątek zamknięty
agulec myslenie nie boli... czytanie tez nie... czytanie ze zrozumieniem rowniez nie...

zanim zaczniesz dalej nabijac sobie posty, to zapoznaj sie z zasadami tego forum
wątek zamknięty
o m g, na zimę to tylko czapka i szalik...
wątek zamknięty
NA Rosji??
😵
wątek zamknięty
a czy poza sezonem zimowy CODZIENNIE skaczesz i jeździsz drążki?

jeśli nie, to możesz robić to samo co latem  😂

jeśli tak - współczuje Twojemu koniowi  😵
wątek zamknięty
Nie ma co dyskutować. Zamknąć temat, jak mod się obudzi, a laskę zmoderować, żeby nie mogła sama zakładać już więcej głupich tematów. Jeszcze rozumiem, jak się dzieci głupio odzywają w istniejących tematach...no cóż....zrozumiem. Ale nie zrozumiem zakładania nowych tematów, tak strasznie bezsensownych.  🤔
wątek zamknięty
agulec12, fajna ta Rosja w Elblągu. Zaiste.
wątek zamknięty
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
17 grudnia 2011 11:48
Na Rosji powiadasz... A to gdzie można taką fajną mapę dostać żeby sobie pod tyłek podkładać? Nie gniecie się? Bo taka z papieru to odpada, ale chetnie bym sobie takową sprawiła żeby fotele i kanapę okryć. Zakładam, że bardzo oryginalnie to wygląda. Gratuluję gustu  🤣
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
17 grudnia 2011 11:50
Na Rosji - no bo dosiada rumaka o tym imieniu zapewne
wątek zamknięty
Ćwiczenia na zimę, na zimę powiadasz... no nie wiem , let me think:
skłony, brzuszki, pompki, jaogging... byleby w ciepłych gaciach, podkoszulku, czapce i rękawiczkach...
chociaż skłony tylko ze stania bo ci dupa do gleby przymarznie...
wątek zamknięty
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
17 grudnia 2011 11:56
kotbury pompki też jej odradzam... Chociaż jak by jej ręce przymarzły do ziemi, to by przynajmniej jakis czas nie pisała pierdoletów  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.